Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Radi
3M5c8KI.png
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Da li postoji mogućnost da se folderi downloads i library postave na fleš memoriju. Ja sam nešto probavao, ali nije moglo. Koristim android box, pa bi mi valjalo zbog memorijskog prostora.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
Može, ja imam usb stik 36gb. Najprije trebaš fleš memoriju formatirati u NTFS a zatim u postavkama boxa postaviti odredište downloada. Meni tako radi na Minix boxu.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Radi Quasar meni odlčno. Baš odavno nisam koristio ovaj addon rekoh juče ajde da vidim da se podsetim kakav je i radi super. Jedino što mislim da Quasar Burst mora da se updatuje, a autor addona nije odavno tu pa ne znam šta će biti s tim?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja batalih Quasar na boxu.
Ali zato na kompu ubacih HDD od 80GB koji služi samo za njega. I radi odlično. Iskreno, bolji kvalitet filmova od ovog nemože se naći.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Meni se kod Quasara sviđa što je jednostavno buffer free što se kaže ili ti ne secka kad krene. Pogotovo za nas koji koristimo privatne trakere i gde je brzina maksimalna za tvoju konekciju pa makar torent imao i 2 seedera samo a da ne pričam za 10+. Jedini addon ja mislim bez smetnji da se nešto gleda. A kvalitet slažem se, sve je odlično i slika i zvuk.

Ja malo koristio Bubbles i probao Covenant... imaju dobre strane i jedan i drugi addon ali Quasar zbog tog buffer free osećaja se izdvaja od drugih.

Primetio sam da se kod ovih javnih trakera malo više čeka da krene bufferovanje, dok kod ovih ruskih Rutor, Rutracker i privatnih kreće istog trena koliko izaberete torent.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Kakva su iskustva sa ovim privatnim trakerima. Kako to ide, pozivnice.... slabo se kontam u tu tematiku.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Da li će biti novih update za quasar i burst?
Za sada perfektno radi, ali mi ne traži linkove od 1337x.to.
Filelist je ubica za torrente :)
 
Natrag
Top