Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Na koji TVTorrents mislis? Tvtorrents.ro?

Bio sam registrovan na t411
Kod:
http://www.t411.so/
ali kad god pokusam da se logujem na sajt on me salje na
Kod:
https://members.movies-club.com/shop?pid=113&subId=%5BSUBID%5D&cid=743&utm_content=t411ch&utm_medium=Search&utm_campaign=t411&utm_source=113&nlhash=PoC9MZgkd8KRkyqW&requestId=NL01R1489000339094kzXkHg02Yx743RS&hash=PoC9MZgkd8KRkyqW
Tvtorrents.ro je sada freshon.tv
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Odličan dodatak za KODI.
Jedino je šteta što od privatnih trakera nema ip-update (IPTorrents).
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ja imam IPT ali me iskreno mrzi da tražim od nekog da napravi provajder. :D

Ako neko ima IPT nek pokuša sa zahtevom za provajder ovde.
Kod:
https://bitbucket.org/scakemyer/script.quasar.burst

Možete slobodno da date i vaš nalog trakera, neće vam ništa pokvariti na njemu, samo će se iskoristiti da se napravi provajder i to je to. Moje iskustvo bar sa ko god da je radio ove provajdere je sam opozitivno. Momci su krajnje korektni.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
IPT ima sve zivo, samo se mnogo mora drzati na seed-u, mislim da je 14 dana.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Tačno je, nigde nisam video toliko "dugo" vremena seed minumum limit kao kod IPT-a. Meni nije to problem jer meni znaju u Quasaru stvari da ostanu na seedu i po mesec dana, jer sam poisključivao sva ona pitanja Quasara da li želite da ostavite fajl na hdd, da i želite da brišete torent itd. Sve to ostaje automatski u klijent pa kad ga izbrišem, izbrisao sam ga :D

Ali na IPT ima i fora. Kad recimo seedujete nešto i niste došli do 1:1, a niste ni ispoštovali seed minimum limit onda vam ti torenti stoji neko vreme kao h'n'r i ponuđeno vam je da platite onim seed bonus poenima ili uploadom da ih sklonite. To nigde nisam video na nijednom trakeru da ima a prilično je dobra fora :D Tako da popravili ma jeste 14 dana da moraju da budu na seedu ali može i ovako da se skinu.

Sad baš kad mi je isticao seedbox imao sam neke torente na seedu na njemu i neke sam vratio preko 1 a neke nisam a ostalo mi je nekih nedelju dana još da moram da ih držim. I ja sam video kolliko je sati i znao da mi se sprema hnr. Izbrisao sam torente iz seedboxa i sutra dan se ulogujem na sajt IPT-a da vidim šta mi poslali i da li mi nešto poslali kad ono pored profila mi stoji da neke torente sam još morao da držim mislim se super. Sad će neka kazna, kad ono ja kliknem na to ono mi ponuđeno da mogu da ih skinem sa liste ako "platim" toliko i toliko seed poena ili toliko i toliko uploada. Ja izabrao poene i sve rešeno. Baš sam se pozitivno iznenadio kad sam to video.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Kod mene Hdtorrents više neće da radi, nađe mi torrent ali kada ga odaberem ništa se ne događa neznam šta mu se desilo
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Taj provajder je prilično pokvaren nažalost i nije mi jasno ni zašto ga je autor Quasara ostavio u Burstu? Dizajn sajta je takav da ne odgovara Burstu, kada i ako HDT promeni dizaj autor Quasara će pokušati ponovo da ga namesti da radi.

Ali probaj da promeniš klijent koji Quasar koristi, probaj sa Deluge 1.3.12 ja taj recimo koristim i nemam problema ni sa jednim provajderom. Možda HDT blokira Quasarov default klijent. Imaš u u mom objašnjenju gore za Quasar gde se nalazi spoof user agent ako ne znaš.;)
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Trebao je Boki71 premjestiti tvoj post da bude prvi.
Ajde vidi sa ovima sto su napravili addon da se moze ubaciti IMDB nalog?
Nasap neku skriptu da mi kopira sa IMDB na Trakt, ali mi sve filmove stavio u jednu listu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top