PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Untitled.jpg
Živcira me jedna sitnica, ovo zaokruženo. Ne vidi se broj kanala. Zapravo se vidi, ali se preslaže s drugim slovima :D
E pa, ima li neko rješenje da to malo ljepše izgleda. U drugim skinovima to nije problem, ali ovaj skin mi je ipak najbolji...
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Jedno pitanje,pocetnik sam sto se tice XBMC-a,instalirao sam onaj addon iptv simple,i sad ocu da ubacim listu,kako to mogu da uradim???
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Одг: XBMC i rad sa njim

Jedno pitanje,pocetnik sam sto se tice XBMC-a,instalirao sam onaj addon iptv simple,i sad ocu da ubacim listu,kako to mogu da uradim???

Posto si pocetnik,moj savjet ti je da krenes od prve strane ove teme pa ces naci mnogo toga korisnog,izmedju ostalog i kako se ubacuje lista kanala u IPTV Simple Add-on.
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Uspeo sam da ubacim listu u xbmc...i logoe takodje,to je u redu sve...imam samo problem sto mi se pojavljuju neki "Demo chanells" tako nesto...i udjem da ih izbrisem...ali ono nece da ih izbrise...evo i slikovito da vidite o cemu pricam...

XBMC 2013-10-28 18-21-58-06.jpgXBMC 2013-10-28 18-22-10-98.jpg
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pratio sam ona uputstva iz ove teme,nema viska nigde...ti chanell demo programi su tu od kad sam instalirao pvr simple client...

Ako in nema u listi nebi trebaloni tu da se pojavljuju.......Jer pVR klijent vuce sve iz liste.Pokusaj da resetujes databazu...

System/Live TV/General/Reset the PVR database.......

Iskreno ovo prvi put vidim......
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Sistem -->Settings -->Add-ons --> Disabled Add-ons --> PVR clients ( Tu sve sto ima stavi na Add-on disable,a pogotovo PVR Demo Client-levi klik na njega pa kad se otvori kartica klik na disable).
Posle se vratis na pocetak pa :
System --> Settings -->Live TV -->General pa na toj kartici ides na 2 odozdo --> Reset the PVR database.
I to je to, uradi tako pa kad sve odradis izadji iz XBMC ...
Ponovo ga pokreni sacekaj da sve odradi i to je to...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Sistem -->Settings -->Add-ons --> Disabled Add-ons --> PVR clients ( Tu sve sto ima stavi na Add-on disable,a pogotovo PVR Demo Client-levi klik na njega pa kad se otvori kartica klik na disable).
Posle se vratis na pocetak pa :
System --> Settings -->Live TV -->General pa na toj kartici ides na 2 odozdo --> Reset the PVR database.
I to je to, uradi tako pa kad sve odradis izadji iz XBMC ...
Ponovo ga pokreni sacekaj da sve odradi i to je to...

Hvala na pomoci,ali vec sam resio problem i naucio kako da ubacim i logo i kanal i epg za kanale...hvala serbianforumu na odlicnim tutorialima sa prvih strana ove tema...Boki i ekipo svaka cast...:)

Radi sve perfektno...

XBMC 2013-10-29 01-48-08-34.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
19
Pozdrav druze nije mi jasno , sve sam uradio kao sto pise pronasle su se 68 programa americke ali nece da ih pusti sta da uradim molim te uputime ili pa da pitam gde da pronadzen taj nettv plus molim te pomozite mi unapre veliko hvala.

Zdravo druze da li mozete meni da pomognete ako je moguce unapred hvala.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top