PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
CCCP instalirao si PVR ali nisi ukljucio, ovde ga potrazi i ukljuci System/Add-ons/Disabled Add-ons/PVR Clients/PVR IPTV Simple Client. Kad ga nadjes klikni na njega pa izaberi Enable​. Pozz
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Postavi u racunaru da vidis i skrivene fajlove i foldere a zatim odi na lokaciju....

C:\Users\(Username)\AppData\Roaming\XBMC\addons (ako imas os 7 ili 8 windows)

I vidi dali tamo uopste ima pvr.iptvsimple folder da budemo nacisto dali ti se uopste instalirao....ako ga nema tu a nece da se instalira onda manuelno ga raspakuj tu posto ga downloadujes....zatim ponovo startuj XBMC i vidi jeli ga sada ima u PVR klijentima.....

PAHcu3p.png
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Boki brate, ovde ga ima C:\Users\(Username)\AppData\Roaming\XBMC\addo ns
ali u programu ga ne mogu pronaci.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Hvala na pomoci ali na zalost nema ga ...
Pogledajte prilog 45613
Ako ga nema onda ga nisi uopste instalirao (System/Add-ons/Install from zip file). Ako koristis XBMC 12.2 verziju onda skini ovo i probaj instalirati

:download:
Kod:
[URL="https://www.dropbox.com/s/lclw1mbyufslgiw/pvr.iptvsimple.1.6.1.win32.zip"]PVR IPTV Simple 1.6.1[/URL]
samo ta verzija i jos neke starije rade na njemu a ove novije su za XBMC 13.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da i ja koristim tu verziju........obrisi taj skriveni fajl pvr.iptvsimple pa nanovo instaliraj sto nightwolf ti reko,....
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Hvala WOLF ali link ne radi,moze li drugi link? Moj je Frodo,u pravu si. HVALA svima sto pomazete.
Eto promenio sam link u gornjem postu,pa probaj ponovo. A probaj i ovo uraditi (ako ti nema medju Disabled Add-ons tog PVR a vec si kako rece instalirao i vidio da ga tamo nema) System/Add-ons/Enabled Add-ons/PVR Clients/PVR IPTV Simple ​mozda se automatski ukljucio prilikom instalacije
 
Natrag
Top