PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Pokrenem kroz simple tv -->
24mdxtj.jpg


Kad probam preko xbmc - live tv onda neće uopće da pokrene...

Još imam jedno pitanje, ispričavam se ako je odgovor bio negdje prethodno napisan.
Kada se kanali u livetv grupiraju prema grupama, da li se može prikazati u izborniku samo kanali iz jedne grupe, da ne budu svi kanali prikazani.
Na levoj strani ekrana imaš strelicu u levo klikni na nju pa gore pritiskaj na tv channels da bi menjao zeljene grupe.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Pokrenem kroz simple tv -->
24mdxtj.jpg


Kad probam preko xbmc - live tv onda neće uopće da pokrene...

Još imam jedno pitanje, ispričavam se ako je odgovor bio negdje prethodno napisan.
Kada se kanali u livetv grupiraju prema grupama, da li se može prikazati u izborniku samo kanali iz jedne grupe, da ne budu svi kanali prikazani.

Nece da pokrene vjerovatno zato sto nema loop funkcije.Pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Jer ima neko neka dobra lista za live tv za xbmc i ako moze da je spodeli Hvala Fala Blagodaram
 
Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
24
Pozdrav! Imam problem sa emitovanjem m3u liste u xmbc. Naime ubacio sam tv programe,logoe i epg u xmbc po uputstvu sa ove stranice i kad pokrenem live tv sve to ima ali nece da otvori video. U cemu je problem?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav! Imam problem sa emitovanjem m3u liste u xmbc. Naime ubacio sam tv programe,logoe i epg u xmbc po uputstvu sa ove stranice i kad pokrenem live tv sve to ima ali nece da otvori video. U cemu je problem?

Jesi li instalirao semple pvr,klijenta a zatim stavio ga na Enable,....zatim jesi li u njegovom settingu napravio precicu ka .m3u listi ,i kako ti je izgled liste......

Budi malo precizniji da bi znali sta ne stima......

Hvala, upravo listam ove sve stranice, pa valjda još nisam došao do toga
boki71-albums-smajli-2-picture2561t-sretan.gif

ima nanekoliko mesta opisano......recimo ovde da ubacis aplikaciju u xbmc........

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/331066-xbmc-i-rad-sa-njim-8.html#post1180130
 
Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
24
Jesi li instalirao semple pvr,klijenta a zatim stavio ga na Enable,....zatim jesi li u njegovom settingu napravio precicu ka .m3u listi ,i kako ti je izgled liste......

Budi malo precizniji da bi znali sta ne stima......

Jestam sve sam to uradio. Kanali imaju logoe, epg i kad kliknem na kanal pise working ucita se ali nema slike. U pitanju je lista domacih kanala. Ne znam sta bi moglo da bude problem?
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Jeli neko uspio da pokrene nettv plus sa xbmc-om?Nerazumjem kakvu su sad zastitu napravili da moze u vlc-u da se gleda a nemoze u xbmc!
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Jestam sve sam to uradio. Kanali imaju logoe, epg i kad kliknem na kanal pise working ucita se ali nema slike. U pitanju je lista domacih kanala. Ne znam sta bi moglo da bude problem?

dal su ispravni linkovi? ako se radi o net tv onda neces moci otvoriti...

Jeli neko uspio da pokrene nettv plus sa xbmc-om?Nerazumjem kakvu su sad zastitu napravili da moze u vlc-u da se gleda a nemoze u xbmc!

net tv ne radi u XBMC...
 
Natrag
Top