PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Ovo je opcija ako se naljute i rusi i ugase pvr iptv simple klijent .......:roll:

Na koji nacin mislis da ga "ugase"? Koliko znam od Gothem verzije je on integrisan u xbmc tako da ne mogu da ga ugase. Jedino da prestanu da ga usavršavaju, ali i ako se to desi, nakon integracije, vjerujem da bi xbmc tim mogao da preuzme brigu o tome.

Sto se tice ovih sto reklamiraju, mišljenje mi je podjeljeno, sa jedne strane, kontam da ljudi hoce da zarade na stvarima koje prave i to mogu da shvatim i mogu da podrzim. Sa druge strane to u sebi sadrzi dva problema, prvi je taj koji nas kao korisnika izlaze raznim rizicima od virusa i drugih zlobnih korisnika, a druga je ta sto mislim da i nije bas najlogicnije uzimati pare sto i sam krades, ili placas ali nemaš pravo za dalju distribuciju, kao nase dobre duse sto prodaju liste koje nisu njihove :)
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
namestih i Sport devil (na gomili svi sajtovi preko kojih gledam utakmice),recimo LiveHunter,VipBox.TV,da neređam dalje,gledao sam recimo Čelzi i one rumune,a danas ću da namestim i Sportholic,a inače sam provalio,da se tako izrazim da sve ima u onom FUSION,tamo sam našao i za strimove,i za,aj da kažem live tv,mada ja imam IPTV,telekomov,tako da nemem potrebu za recimo Arene ili HBO kanalima,mada dok "čačkam" nešto po onim adonovima,naletim na nešto novo,pun ih,da izvinite ko K......recimo sinoć sam sa prevodom naravno gledao RimPacifik....i klinci se oduševili,
Mashup ću tek da instaliram kad završim sve oko lapa,i zanimame samo jedno,da li može da instalira SoapCost........hvala svima na zaista fenomenalnim "savetima",sve radim po uputstvima i tutovima...i ide ko sat......aj vozdra od Baneta,ješ će se mi vidimo ovde........
SopCast mislim da se moze postaviti kao external player pomocu skripte ili ako se ne varam postoji plugin za to al jedino radi u XBMC koji je instaliran na nekom Linuxu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
3
Ako ne smeju da se postavljaju liste direktno na forumu,da li bi neko bio ljubazan da mi posalje na PP neku od svojih listi? Stvarno bih bila veoma zahvalna na tome,jer sve sam uradila sto je trebalo i sve radi ali ne vredi bez kvalitetnih listi kanala.Ili ako vec svi ljubomorno cuvaju svoje liste nek bar podele info s drugima po kom principu ih prave?:)
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Ako ne smeju da se postavljaju liste direktno na forumu,da li bi neko bio ljubazan da mi posalje na PP neku od svojih listi? Stvarno bih bila veoma zahvalna na tome,jer sve sam uradila sto je trebalo i sve radi ali ne vredi bez kvalitetnih listi kanala.Ili ako vec svi ljubomorno cuvaju svoje liste nek bar podele info s drugima po kom principu ih prave?:)

Ako sam dobro shvatio, ovdje treba da steknes necije povjerenje da bi ti neko nesto dao. A sto se tice principa na kojima se prave liste, to ces jos manje uspjeti dokuciti od ljudi sa foruma.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako sam dobro shvatio, ovdje treba da steknes necije povjerenje da bi ti neko nesto dao. A sto se tice principa na kojima se prave liste, to ces jos manje uspjeti dokuciti od ljudi sa foruma.

nesto si u pravu.......nesto nisi....

Poverenja treba imati,eto ja sam recimo poslao jednu skromnu listu i napisao objasnjenje sta dalje sa njom,kako dodavati oduzimati strimove u samoj listi......jer je clan foruma od 2009 ako se ne varam...

Mene iskreno nije zanimalo mnogo kako vaditi strimove i dolaziti do istih medjutim za kratko vreme moze se nauciti....Smatram da je to dosta mukotrpan posao ,jer recimo ja sam sinoc izvukao za Sky sport 1 i sky Sport 2,pa pola sata vremena je radio URL Snooper....Moze se i to objasniti medjuti nije bas jednostavno ......
 
Učlanjen(a)
25.09.2013
Poruka
9
Tu si u pravu boki71
Ja non stop jurim linkove po netu,najveci problem jeste sto linkovi rade uglavnom nekoliko sati.
Od stotine i stotine linkova ostaje mi jako malo pouzdanih koji rade stalno i imaju dobar kvalitet slike,jer sta ce mi sky movie ako je rezolucija losa pa nek je za dzabe sto puta.
 
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2
PVR IPTV Simple Client za Android

Imam XBMC na Androidu, ali nisam našao PVR IPTV Simple Client plug in, a ovaj od Windowsa ne radi. Ima netko download link?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Imam XBMC na Androidu, ali nisam našao PVR IPTV Simple Client plug in, a ovaj od Windowsa ne radi. Ima netko download link?
pvr.iptv simple ne postoji za android XBMC 12.2 Frodo,al zato imas integrisan u XBMC 13 Gotham verziji . Evo ovde skini XBMC
Kod:
[URL="http://mirrors.xbmc.org/nightlies/android/"]Android XBMC Nightly Builds[/URL]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
kod mene ovo file factory avast ga registrovao kao virusa i to puno , kako da skinem listu mozes da mi posaljes na email savska@online.de
hocu sto pre da sredim i da gleam Djokovica u Full HD , pomozi mi malo , i to na PC imam najnoviju verziju xbmc , e sad kako da stremujem samo to hocu ako moze najvise bi voleo skay Hd , ili sky 3D ne znam da li moze , molim te pomozi mi dok jos nije pocelo tenis.Hvala

brate jos ne mogu da ga ocistim od onoga filefaktory pa on je pun cocvece nemoj vise to bolje mi posalji samo tu listu cao
 
Natrag
Top