PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
brate jos ne mogu da ga ocistim od onoga filefaktory pa on je pun cocvece nemoj vise to bolje mi posalji samo tu listu cao

Informativno.....

Kada downloadujes sa filefactory uvek odcekiraj njihov menadzer da ne ide preko njega download jer na njega reaguju antivirusi......onda ce ti sve biti ok.....

jm0Ii.png
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
ja ovo ne razumem eto skinuo sam , pokusao da otvorim taj exe, i nista , daj mi malo objasni opsirnije kako da otvorim , i kako da nadjem tu listu sta da radim pokusaj molim te imaj malo strpljenja sa mnom jer jos nisam bas upoznat najbolje sa ovim,hvala opet na trudu.:D

A sad vidim pa ti si samo dve verzije dao xbmc , ne to ja imam vec xbmc org, meni treba samo ovo InernetTV.strm.Notepad , e to mi treba gde to da skinem ili mi posalji na email koji sam di dao.Hvalayes3
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja ovo ne razumem eto skinuo sam , pokusao da otvorim taj exe, i nista , daj mi malo objasni opsirnije kako da otvorim , i kako da nadjem tu listu sta da radim pokusaj molim te imaj malo strpljenja sa mnom jer jos nisam bas upoznat najbolje sa ovim,hvala opet na trudu.:D

A sad vidim pa ti si samo dve verzije dao xbmc , ne to ja imam vec xbmc org, meni treba samo ovo InernetTV.strm.Notepad , e to mi treba gde to da skinem ili mi posalji na email koji sam di dao.Hvalayes3

Ajde skoncentrisi se malo .....Prvo neznam uopste sta si ti zeleo skidati sa filefactory,ja sam ti samo odgovorio kako da downloadujes zeljeno...Drugo ,o kakvom meilu pises, niti si mi dao niti ja zapravo znam sta ti hoces i sta tebi treba........
 
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2
Pozdrav,

Ima li neko možda listu kanala za nettvplus za IPTVSimple? Ja imam sve username i pass, samo nikako ne uspevam da napravim sam listu, iako mi u VLC-u radi.
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
kako treba da izgleda i sta treba da bude ukljuceno u konfiguraciji uvek mi javlja kein netzwerk eingeschaltet , ne razumem sve sam ukljucio
imam jedam samo aktiviren client PVR IPTV simple Client. sta treba da ukljucim u postavke menija da se ukljuci netzwerk ja imam na nemackom
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
kako treba da izgleda i sta treba da bude ukljuceno u konfiguraciji uvek mi javlja kein netzwerk eingeschaltet , ne razumem sve sam ukljucio
imam jedam samo aktiviren client PVR IPTV simple Client. sta treba da ukljucim u postavke menija da se ukljuci netzwerk ja imam na nemackom

Ovako treba biti podeseno >

screenshot000.jpg

screenshot001.jpg
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Da li slučajno znaš da li je to slučaj i s Orionom i Mojom tv, jer meni u simple rade, a u xbmc preko live tv-a neće.
Preko liste u navi-x pak opet rade.

ona orion lista koja je stala pre par meseca radila je u XBMC uz proxy.....i MOJA TV je radila u XBMC kad se moglo gledati bez proxy....mislim da obe liste jos uvijek rade u XBMC, naravno ko jih ima uz dovoljno brz proxy.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
423
Pokrenem kroz simple tv -->
24mdxtj.jpg


Kad probam preko xbmc - live tv onda neće uopće da pokrene...

Još imam jedno pitanje, ispričavam se ako je odgovor bio negdje prethodno napisan.
Kada se kanali u livetv grupiraju prema grupama, da li se može prikazati u izborniku samo kanali iz jedne grupe, da ne budu svi kanali prikazani.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top