PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
desava mi se da sada pvr update ima ali ne mogu ga updateovati, i kad ubacim listu obavezno kresuje sav program i onda upalim pa radi, elem ima li ko nekakve kanale da ubacim strem za sprot klub ili tako nesto od fudbala
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
nema toga jos u verziji Gotham 13 Alpha 6.....ova je za sad poslednja beta....zato i pricam da se ne moze lista podesavati ili refresati....proverjeno sa moje strane, inace bi ostao na toj verziji jer je jos nekoliko brza....

Ja koristim verziju 13 alpha7 i nema opcije za resetovanje PVR baze podataka. Medjutim, kada izvrsim neku izmjenu na listi (dodam ili oduzmem kanal ili primjenim naziv knanalu) pri sljedecem pokretanju XBMC-a promjene su vidljive.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ja koristim verziju 13 alpha7 i nema opcije za resetovanje PVR baze podataka. Medjutim, kada izvrsim neku izmjenu na listi (dodam ili oduzmem kanal ili primjenim naziv knanalu) pri sljedecem pokretanju XBMC-a promjene su vidljive.

ok, ako imas alpha 7 onda moguce.....nisam jos testirao alpha 7 verzije....kod alpha 6 znam da se lista ne refresa nikako....hvala za info....mozda cu sutra testirat alpha 7 pa javim ako je stvarno tako.....
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
9
live tv sam instalirao,i kada ga otvorim pise plugin.video error code 404.
moze li mi neko poslati live tv koji radi?
hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ni preko Windows ne radi live tv error code 404

nesto nisi odradio kako treba ocigledno....

pronadji skriven folder pvr.iptvsimple ,ako koristis taj pvr klijent i obrisi ga...

C:\Users\user name\AppData\Roaming\XBMC\addons\pvr.iptvsimple

zatim iz pocetka instaliras pvr klijent i startujes ga,otvoris Live TV opciju....zatim ubacic listu u setingu pvr klijenta...
nema tu neke filozofije..

Ako imas instaliran Teamviewer u windowsu posalji mi brojeve na pp i resicemo problem pod uslovom da vidim xbmc jer mi se desavalo preko timwievera da negde bude mi dostupan ovaj program a negde u nekim racunarima ne, vec samo crni prozor,zasto neznam......
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
boki, sta ima :)
cuj imas kakve liste sa punoooo kanala :) i nikako ne mogu da updatujem verziju pvr-a na 0.1.1 mislim (posto imam 0.1.0) kliknem na to i nista, os x imam
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki, sta ima :)
cuj imas kakve liste sa punoooo kanala :) i nikako ne mogu da updatujem verziju pvr-a na 0.1.1 mislim (posto imam 0.1.0) kliknem na to i nista, os x imam

ako nece se updejtovati,neznam u mac kako je, ali deinstaliraj taj klijent i obrisi ga u vindows 7 i 8 je naprimer na lokaciji C:\Users\user name\AppData\Roaming\XBMC\ a zatim instaliraj 0.1.1 ....
 
Natrag
Top