PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
ima jednu manu jos ovaj Gotham 13 alpha6....ne mozes refresati listu kanala u slucaju ako dodas neki novi kanal ako gledas preko pvr.iptvsimple plugina....zato sam se vratio na Frodo 12.2.....
Nisam to primjetio. Mislim da se lista azurira pri svakom pokretanju XBMC-a, i to mi je do sada bilo dovoljno.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U Frodo u live TV ima opcija za resetovanje databaze...predpostavljam da ima i u 13..Pomocu nje bi trebalo da se resi taj problem.....Posto se ubaci kanal u listu resetuje se baza i trebalo bi se on i pojaviti kod novog startovanja XBMC......

0eMn4mp.png


BLY2CO.png


NH9BD3Tw.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
nema toga jos u verziji Gotham 13 Alpha 6.....ova je za sad poslednja beta....zato i pricam da se ne moze lista podesavati ili refresati....proverjeno sa moje strane, inace bi ostao na toj verziji jer je jos nekoliko brza....
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
pokusavam ali pise da je nepoznat eror i da se ne moze povezati kada idem na enable, u pm jbg
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pokusavam ali pise da je nepoznat eror i da se ne moze povezati kada idem na enable, u pm jbg

ovde imas tutorial....po ovome mora da radi.....ako nece onda negde gresis...

Kod:
http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/331066-xbmc-i-rad-sa-njim-3.html#post1177399
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
a gdje da nadjem onaj fajl za pvr addon instalaciju? i gdje da nadjem lisu vec skinutu da samo ubacim?:)
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
ps. zaboravio sam raci ako ima to nekakvog uticaja da je kod mene mac os x :)
Naravno da ima veze,evo ovde mozes naci PVR IPTV Simple za Mac OS X a i ostale uredjaje
Kod:
[URL="https://docs.google.com/folderview?pli=1&id=0B42OdYa12czTZ2huWjNIV0hYR0U"]PVR IPTV Simple[/URL]
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
opa, nekako sam ubo radi sad live tv ali sad je fora ta sto imam samo nekakvu listu od vektor, ima li neka druga bolja lista da se skine i koristi, ?:)
nightwolf hvala

ps. ne mogu od sve liste gledati sve, eurosport ne moze, izgleda zasticen u pm zbog tenisa :(
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top