Protestantsko- prosvjetiteljsko divljaštvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Darth, moramo biti pravedni.
Nisu svi protestanti isti. Ima tvrda i meka linija i k tome još puno nijansi. Za svačiji ukus.
Vidi što sam našla. :p Ovo su oni tvrđi?
To je taj "soj" koji se izgoni samo postom i molitvom? :rolleyes:




Pogledajte prilog 144031


A simboli Vatikana su satanisticki izokrenuti krst, masonsko svevidece oko, djavolovi rogovi koje pape javno pokazuju, masonski pozdravi rukom, i ucestvovanje u rituaLU 9 kruga silovanja i ubistva dece i kanibalizam jedenja njihovog mesa i pijenja krvi, dece ciji su lesevi nadjeni u Kanadi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
A simboli Vatikana su satanisticki izokrenuti krst, masonsko svevidece oko, djavolovi rogovi koje pape javno pokazuju, masonski pozdravi rukom, i ucestvovanje u rituaLU 9 kruga silovanja i ubistva dece i kanibalizam jedenja njihovog mesa i pijenja krvi, dece ciji su lesevi nadjeni u Kanadi.

Dečko, 'ajde o'ladi. Zar ne kažeš da si prorok? Onda se spremaj za dolazak Gospodnji. Zar ne znaš da je lažovima i mrziteljima u paklu pripravljeno mjesto?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ugledni zagrebački psihijatar dr. Herman Vukušić gostovao je u emisiji Argumenti gdje je govorio o rodnoj ideologiji s medicinskog stajališta. On je gostovanje na HKR-u najavio i na svom Facebook profilu – nakon čega mu je Facebook onemogućio objavljivanje sadržaja zbog navodnog kršenja pravila.

“Facebook me zabranio na sedam dana jer sam objavio da gostujem u emisiji o rodnoj ideologiji…..”, objavio je dr. Vukušić na Twitteru.

Vukušić je u emisiji komentirao fenomen tzv. “promjene spola” te je istaknuo: „U SAD-u, u ekstremima, imate jednog pedesetogodišnjaka koji se rodno osjeća kao djevojčica od devet godina i daje se na usvajanje u obitelj koja ga usvoji kao dijete od devet godina i pošalju ga u vrtić kao takvog, a gdje se on kao pedesetogodišnjak koji se osjeća kao djevojčica od devet godina igra s djecom od pet, šest ili sedam godina.”
-------------------
Ovo je stvarnost Američke današnjice. Zaista, samo divljaci i sotonini namještenici mogu ovakvo što zakonom omogućiti. Što je najgore, postoje ljudi, i na ovom forumu, koji ovo divljaštvo Američkih komunjara zagovaraju i brane.
 
Natrag
Top