Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zapitaj se sta si ti bolji od tih protivnika
Svaki koji upire prstom u druge, treba da pogleda koliko su prstiju u tom trenutku okrenuti prema njemu!

(Tripo pokazuje sam na sebe..)

deget.jpg


Budi uljudan ako si vec Adventista, bar i formalni
Eto vidis, a hvalio si adventiste - "formalne", a ja sam ti rekao "nemoj". I on upravo pokazuje to stanje bez posvecenosti! Nazalost to je standard u adventizmu danas..

A ja nisam hteo da te uvredim nijednom, dok te on izaziva i vredja namerno! I nastavice to da radi, jer uziva u tome.. Dzabe ga molis da prestane..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A ja nisam hteo da te uvredim nijednom, dok te on izaziva i vredja namerno! I nastavice to da radi, jer uziva u tome.. Dzabe ga molis da prestane..

A to radi jer je u svojoj aroganciji pomislio da je pozvan da presuđuje i levo i desno, sve samo ne sebe. A to je prvi znak jednog od najopasnijih stadijuma narcisoidnog poremećaja ličnosti, onog poznatijeg kao kompleks Boga.

Možda najgore od svega je i to da njihov kult dozvoljava takve stvari, skoro da je prepun takvih osoba. Upravo to i potvrđuje svu opasnost insistiranja na "proroštvu" i "bibličarenju" bez Crkve.

Laodikeju bi da svoje "proroštvo" pominje bilo gde u Crkvi, upozorili na zabludu, pomogli mu da shvati gde greši, a oni koje je sam izabrao verujući njihovim lažima, ne samo da ga evo napadaju, nego ga i ismevaju, vređaju.


Eto vidis, a hvalio si adventiste - "formalne", a ja sam ti rekao "nemoj". I on upravo pokazuje to stanje bez posvecenosti! Nazalost to je standard u adventizmu danas..

Nažalost, na tom standardu su i nastali, održavali se i sada stiži posledice.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Svaki koji upire prstom u druge, treba da pogleda koliko su prstiju u tom trenutku okrenuti prema njemu!

(Tripo pokazuje sam na sebe..)

deget.jpg

Covek sam kopa sebi jamu razmisljajuci da to radi da bi neko drugi upao.


Eto vidis, a hvalio si adventiste - "formalne", a ja sam ti rekao "nemoj". I on upravo pokazuje to stanje bez posvecenosti! Nazalost to je standard u adventizmu danas..

A ja nisam hteo da te uvredim nijednom, dok te on izaziva i vredja namerno! I nastavice to da radi, jer uziva u tome.. Dzabe ga molis da prestane..

Napisao sam mu da bude uljudan bar kao i formalni Adventista, jer nisu svi formalni Adventisti bez svesti o svojim duhovnim potrebama, i da treba da se ponasaju u duhu vere.

Ja poznajem mnostvo Adventista u crkvi, porodicnih ljudi, intelektualaca, i koji to nisu, vrlo dobrih ljudi, koji drze do sebe i svog ponasanja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Laodikeja je već počeo da prop. nauku JS i da ostavlja poruke u autobusima gradskog prevoza u BG.

Uči da Isus uspostavlja raj na zemlji kada dođe, to nije učenje HAC.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Laodikeja je već počeo da prop. nauku JS i da ostavlja poruke u autobusima gradskog prevoza u BG.

Uči da Isus uspostavlja raj na zemlji kada dođe, to nije učenje HAC.


Istina je da sam lepio plakate i nalepnice sirom Beograda, a povremeno izadjem u Knjez Mihajlovu ulicu u centru grada sa panoom o Hristovom dolasku.

Takodje je istina da tu pise da ce Isus stvoriti novi svet, ali u jednom sirem smislu, a ne odmah nakon njegovog dolaska, iako moze tako da se zakljuci iz moje poruke, ali ponavljam, smisa je siri, i odnosi se na stvaranje novog sveta nakon hiljadugodisnjice.

Za takve kao sto je Tripo Isus je rekao "VI KOMARCA OCEDJUJETE APROZDIRETE KAMILU"
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo je smesno, sad se navrzao na Laodikeju. Ja sam rekao, da nas nema, on bi svoje napao.. :)

Ne čini ništa više i ništa drugačije od onoga što ih njihova "teologija" i kult uče. Na napadima i "osuđivanjima" provociranjima i histerijama su nastali, takvi su im akoliti i "apologeti", sama "vera" im je takva, Tako da, on i mora da napada....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
"Kad nema macke, i misevi kolo vode" kaze jedna narodna poslovica.

Sad kada nema Tripa, Stvarnoslap, i DarthShone mogu da navale na Adventisticku crkvu.

I sad ti meni Mire kazi, sta ce na bolje da promeni Tripov odlazak?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Sad kada nema Tripa, Stvarnoslap, i DarthShone mogu da navale na Adventisticku crkvu

Ako nisi primetio od kad njega nema, sve manje se pise o vama, i kvalitetnija je rasprava.. Ja doduse ne ucestvujem nesto u diskusiji u zadnje vreme, iz opravdanih razloga..

sad ti meni Mire kazi, sta ce na bolje da promeni Tripov odlazak?

Upravo to, kada prestanete biti nasrtljivi, a on je glavni nasrtljivac i kada prestanete da naskacete na nas, promenice se i tok diskusije...

Inace nisam ja njega hteo da oteram, vec da ga navedem da bude normalan i ozbiljan sagovornik. A ako me je poslusao i ako se sad vrati drugaciji nakon pauze i molitve, to ce me obradovati..

Ali cisto sumnjam posto vidim da ne moze da se suzdrzi ni kada si ti u pitanju..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top