Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, Stvarnoslap i DarthShone sve lazu i izvrcu.
I dogadjaje iz 1844 vadeci ih iz konteksta, i prekrajaju reci iz spisa Ellen White da bi dokazali da ona govori o jednoj stvati i ako govori o sasvim trecoj, i lazu da se Adventisti klanjaju Ellen White, i da Adventisti kolju decu ( kako ruzno predstavljaju ), odnodno - da su Adventisti na organizacionom nivou odgovorni za vrsenje abortusa ( sto je prava kvalifikacoja ) nekog tamo pojedinca.
I na kraju rec Bozju je nazvao prolivom.

I ko zna jos koje lazi, uvrede, i huljenja.

To je vrhunski bezboznik, a ti ga i dalje pravdaj i podrzavaj.

Ja nikada nisam lagao protiv bilo koje crkve, nisam nista izvrtao, i Bog mi je za to svedok.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo, kopiraj ovo pa odnesi Adventistima.

Poslednji dogadjaji svetske istorije odpocinju 21 marta 2021, i trajace do 22 oktobra 2022 godine, i u tom periodu ce se Bog objaviti covecanstvu, i pozvati ga da se obrati i pripremi za Hristov drugi dolazak u slavi.

22 oktobra 2022 godine Isus zavrsava Prvosvestenicku posrednicku sluzbu u Svetinji nad Svetinjama, prestaje vreme Bozje milosti, i odpocinje izlivanje sedam poslednjih zala na one koji odbace ovaj poslednji licni Bozji poziv, koje ce trajati 40 dana i noci.

Posle 40 dana i noci, prvog decembra 2022 godine, zavrsava se izlivanje sedam poslednjih zala, i odpocinje sedam dana tisine.

Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela

Amin!

i hoću
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Naravno.

Ali kopiraj i moj odgovor.

Ali to sigurno neces jer ti ne ide u prilog.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Naravno.

Ali kopiraj i moj odgovor.

Ali to sigurno neces jer ti ne ide u prilog.

Tvoj odg. je besmislen jer se pozivaš na svoje JA na svoj EGO a oni to već znaju jer je tvoja nauka demonska samim tim što si odredio datum dolaska.
.
Tako da već znaju da nije od Boga. Šta da kažem da je to bila tvoja procjena, kao da oni to ne znaju.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A ti si bez grijeha, još lažni prorok, sotonin naravno.

Ti jesi pravovjerniji klanjatelj Ellen White od Laodikeje, jer si odbacio Trojstvo koje je i Ellen White bilo odvratno, ali to ne znači da si i bolji od njega, dapače. Laodikeja ipak priznaje da vjeruje u Krista Boga pa se može zvati kršćaninom, za razliku i od tebe i Jovana i Kainosa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti jesi pravovjerniji klanjatelj Ellen White od Laodikeje, jer si odbacio Trojstvo koje je i Ellen White bilo odvratno, ali to ne znači da si i bolji od njega, dapače. Laodikeja ipak priznaje da vjeruje u Krista Boga pa se može zvati kršćaninom, za razliku i od tebe i Jovana i Kainosa.

Dakle ližeš ono što si kakio po Laodikeji i ment. se prazniš.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo.

Ja ne pravim svinjarije koje ti cinis, i zato trebas da se stidis.

Ja propovedam Hrista, moral, rec Bozju, i pozivam ljude da se obrate.

A tvoja pakost je samo tvoja.

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Natrag
Top