Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Dakle ližeš ono što si kakio po Laodikeji i ment. se prazniš.

Niti sam što sr*ao, niti što ližem niti se mentalno praznim. Sve je ovo tvoja 'self-projection'.

Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela

Jučer si ti za ovo Laodikeju nazvao "sotoninim prorokom", sjećaš se. Ali, ako je baš ovo isto naviještala i Ellen White, zajedno s Millerom, i okupljala ljude "na doček Isusa Krista u jesen 1844. godine, nije li i onda i ona jednako tako "sotonina proročica"?

P.S. Naravno da je "sotonina proročica" i Ellen White, jer se potpuno angažirala na okupljanju "nesretnika" na doček Isusa Krista u jesen 1844., na temelju jednog, kako ga i tripo kategorizira, "sotonskog proroštva". Još više, sami adventisti ovakva proroštva pripisuju sotoni. Čujmo (čitajmo) 'iz usta' samih adventista:

Sotona bi htio da mi vjerujemo kako zaista možemo izračunati vrijeme Gospodinova povratka, da zbrajanjem i matematičkim računanjem možemo odrediti koliko se posljednja poruka evanđelja proširila, i kako je blizu obraćenje Izraela." (The Advent Review, 2. ožujka 1916.)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa, Tripo - danas je Subota i ne bi trebao nista da kupujes, ali ovo je ozbiljna stvar pa ce Gospod oprostiti, jer je u pitanju zdravlje.

Apoteke rade do 3 sata, a mislim da ti ne treba recept za bensedin... kad vec nemas Isusa.

Laodikeja napisao:

Bog je pokazao fudbalsku utakmicu ( konkretno osvajanje kupa Evropskih sampiona crvene zvezde nad Olimpik Marsejom ), kao pobedu njegove istine i reforme crkve, nad sotonom.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Samo bensedin leci tvoju bolest, kad nemas Isusa.
Laodik
Ime Aleksandra KRSTajića daje zbir 177.
- Od rođenja prvog vesnika Božje crkve ELllen G White 1827 godine, do 2004 kada me je Bog pozvao u službu reforme i probuđenja crkve - prošlo je 177 godina.
SRBIJA IGRALA SA KOSTARIKOM
Kostarika daje zbir 117
- Od rođenja mog dede 1901 godine, do 2018 godine, kada ističe period koji je Bog dao za reformu i probuđenje crkve - prošlo je 117 godina.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tako je.

Bog pokazuje i kroz znakove.

Zaboravio si utakmice sa proslog svetskog prvenstva "Srbija Svajcarska" i "Hrvatska - Francuska u finalu"

Njima je Gospod pokazao pobedu reformacije nad laznim tradicionalnim Hriscanstvom Pravoslavlja i Rimokatolicizma.

Svajcarska je zemlja reformacije, a Francuska takodje.

I one su pobedile.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
99,99 posto se ispunilo sto mi je Gospod otkrio.

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Natrag
Top