Propast svijeta

Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
daj da podignemo svi gredite kolike mozemo, i da prozivimo ovih 10 dana u veselju i provodu hahahahahhahahha
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Meni je želja da odem u Rim i ništa više, ali ne bih stigla da izvadim pasoš.:roll::roll::roll:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa kazan sam i zaslužila, što ću. Tražila sam, gledat ću.:dance2:
Hajde da ih zeznemo. Kupićemo azbestna odijela! Kada, recimo, mene i tebe stave u kazan da se krčkamo, mi ćemo se smijati, pričati viceve i plesati po uzavreloj vodi! Možeš misliti kako bi se zabezeknuli..., anamo oni!:D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
I da azbestiramo lap topove da se javljamo ovim našim bogomoljcima da im pripovijedamo kako se krčkamo.:roll::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Gore je sve za dž i prilozi u kazanu i svaka net udobnost, jer ipak, prodali smo valjda dušu na zemlji, pa nešto i zaslužujemo gore valjda.:roll:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Kada smo već pomenuli valutu, to jest, novac, jeste li ikada pomislili koliko će pojedine korporacije zaraditi na ovoj priči o propasti svijeta 21.12.2012.? Je li vam ikada palo na pamet kako se to dobro prodaje? Kada malo razmilite o tome, postaće vam mnogo jasnije otkuda uopšte ta priča i s kojim je ciljem lansirana.
Priče o propasti svijeta su oduvijek postojale i oduvijek su se pričale, ali nikada kao sada nisu bili razvijeni mediji, internet naročito, tako da su te davne priče ostajale u manje-više lokalnim okvirima. Zahvaljujući današnjoj razvijenosti medija, priča o navodnom proročanstvu drevnih Maja, kojim predviđaju kraj svijeta, postala je planetarna priča, i kako se približava 21.12. sve je više te priče, čak i na ozbiljnim medijima. Upravo na to su i računali oni koji su je lansirali.
Gledam na NG, kako se neki američki ludaci ozbiljno pripremaju za taj dan. Grade prave tvrđave, nabavljaju hranu, vodu i energiju, a sve to da im potraje nekoliko godina unaprijed!
Od iskona do današnjih dana, najlakše se na budalama zarađivalo.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Kada smo već pomenuli valutu, to jest, novac, jeste li ikada pomislili koliko će pojedine korporacije zaraditi na ovoj priči o propasti svijeta 21.12.2012.? Je li vam ikada palo na pamet kako se to dobro prodaje? Kada malo razmilite o tome, postaće vam mnogo jasnije otkuda uopšte ta priča i s kojim je ciljem lansirana.
Priče o propasti svijeta su oduvijek postojale i oduvijek su se pričale, ali nikada kao sada nisu bili razvijeni mediji, internet naročito, tako da su te davne priče ostajale u manje-više lokalnim okvirima. Zahvaljujući današnjoj razvijenosti medija, priča o navodnom proročanstvu drevnih Maja, kojim predviđaju kraj svijeta, postala je planetarna priča, i kako se približava 21.12. sve je više te priče, čak i na ozbiljnim medijima. Upravo na to su i računali oni koji su je lansirali.
Gledam na NG, kako se neki američki ludaci ozbiljno pripremaju za taj dan. Grade prave tvrđave, nabavljaju hranu, vodu i energiju, a sve to da im potraje nekoliko godina unaprijed!
Od iskona do današnjih dana, najlakše se na budalama zarađivalo.

Pretpostavljam da si gledao doomsday preppers?
 
Natrag
Top