Propast svijeta

Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Sad sam video, imas i na youtube, ali pretpostavljam da si nesto od toga gledao.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Sad sam video, imas i na youtube, ali pretpostavljam da si nesto od toga gledao.
Ma, gledao sam toga dosta na NG. Kada si me pitao, mislio sam da se radi o nečemu drugom - nekom drugom strašnom sudu.:dtyste:
Ljudi su fascinantno zaokupljeni svojom propasti. Kao da se takmiče, ko će više opasnosti otkriti i ukazati na njih. Ova planeta se kotrlja milionima godina i manje-više, za to vrijeme postojalo je sve što postoji i danas, ali ništa je nije uništilo. Ono što će je uništiti, izgleda da neće biti nikakva sila izvana, nego čovjek i njegov nerazumni odnos prema prirodi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ne brinem vise, drug Putin je rekao da nece biti smaka sveta sutra.

"Znam kada će doći kraj sveta", rekao je on i napravio dramsku pauzu. "Biće to za jedno 4,5 milijardi godina. Koliko se ja sećam, to je sistem funkcionisanja našeg sunca. Sve će se završiti i reaktor će sagoreti i to će biti kraj sveta. Ali pre toga pretvoriće se u malog belog patuljka."

Na pitanje da li se boji, Putin je odgovorio: "Zašto se bojati neizbežnog?"

Izvor: sajt B92

Dodao bih samo da ce Sunce postati prvo crveni dzin.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
e ljudi da se mi lepo izmirimo i izljubimo za kraj, sutra je smak sveta taj sudnji dan hahahahahahahaha barem slozni jednom da budemo u zivotu hahahahahahahhaha
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Auuu! Eno javljaju na CCN-u da su japanska ostrva Sumisu i Torshima već poplavljena!!! Tamo je prije sat vremena nastupio 21.12.:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Smak sveta ! Danas ... :fool: A jesu opasni ti masoni kako spremaju narod da ogugla na smak sveta. s-HAROLD-CAMPING-large.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2012
Poruka
65
neznam da li ste gledali kvotu za smak sveta u kladionicama sto mislite koja je kvota???????
odgovor je i suvise lak 666
 
Natrag
Top