Propast svijeta

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Slusao sam predavanje prtof.dr. Kamala Hanjalica, najveceg strucnjaka za turbulencije i mehaniku fluida na svijetu.
Vodio je eksperimenr u Vilnisu mislim, mozda se moze naci na google), simulacija planete zemlje, i oni su u tom eksperimnetu jasno utvrdilida ce zemlja u jednom nepoznatom vremenu promijeniti smjer obrtanja - sunce ce izlaziti na zaapadu.

On naravno nije govorio o ajetu iz Kur'ana, ali meni je tada postalo jasno znacenje "Godpodar sva istoka i dva zapada".
Čuo sam za Kemala Hanjalicu, stručnjaka za turbulentne tokove, ali nisam čuo za eksperiment koji pominješ. Naravno, ako ja nisam čuo, ne znači da se nije ni desio.:dtyste:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Da, još deset dana. Nemojte više ni ići na posao, niti u školu, niti raditi bilo šta. Platu ionako nećete dobiti, znanje vam više ništa neće značiti. Upotrijebite ovo preostalo vrijeme da pripremite što svečaniju propast!:fool:
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Da, još deset dana. Nemojte više ni ići na posao, niti u školu, niti raditi bilo šta. Platu ionako nećete dobiti, znanje vam više ništa neće značiti. Upotrijebite ovo preostalo vrijeme da pripremite što svečaniju propast!:fool:


Ne brini, ne menja mi planove, ionako ne radim nista i ne planiram u skorije vreme.:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Da, još deset dana. Nemojte više ni ići na posao, niti u školu, niti raditi bilo šta. Platu ionako nećete dobiti, znanje vam više ništa neće značiti. Upotrijebite ovo preostalo vrijeme da pripremite što svečaniju propast!:fool:

U EU zaista ima grupacija ljudi koji su pokupovali zalihe hrane i svijeca i akumulatora, tako da mogu propasti siti i uz svjetlost!:roll:



Cuo sam i neki komentar da je propast svijeta odgodjen???


O meditirajucim grupama da ne govorim. Samo ocito mole pogresnog da ih spasisorry
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
U EU zaista ima grupacija ljudi koji su pokupovali zalihe hrane i svijeca i akumulatora, tako da mogu propasti siti i uz svjetlost!:roll:



Cuo sam i neki komentar da je propast svijeta odgodjen???


O meditirajucim grupama da ne govorim. Samo ocito mole pogresnog da ih spasisorry
Kako god, na Jupiteru je primjećena velika aktivnost đavola! (O tome sam već pisao, ali me niko ne zarezuje:???:). Pripremaju ogromne kazane i lože velike vatre!? Iz meditirajućih grupa stižu informacije da je to u vezi predstojećeg smaka svijeta. Kažu da je neki NASA - in teleskop prebrojao 6.999.999.994 kazana! Kada se sabere "dva i dva", jasno je što je ovome svijetu došao kraj.:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Jupiiii, neću morati da spremam doček Nove godine, koji mrzim iz dna duše. Pogotovo kada moramo da čestitamo i da se ljubimo, koji shit.:dance2:
 
Natrag
Top