Promašaji Adventne crkve

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Mire000

Ovo je cisto izvrtanje sa tvoje strane, gde su to adventisti ikada zabranjivali ''zenidbu''?, a u tekstu se uopste ne govori o ''mesu''.

Ako ti nije teško samo malo koncentracije treba (pod uslovom da ne tražim puno)i pročitaćeš da sam rekao za HRANU, znači HRANU i nisam uopšte akcentovao zabranu ženidbe ali u sklopu njenih određivanja datuma pisala je da se tad nije trebalo ženiti niti imati dece.
Da li se može bar to upamtiti?

Možda generali jednog dana objave spisak onih dvestogodišnjaka sa konferencije i potvrde proroštvo a dotle idemo na drugo učenje o žigu.

ŽIG ZVERI
Gospi se ukazale zapovesti i ona videla (tako ona piše)kako četvrta zapovest jače svetli i zaključila da se ponovo treba držati subota.Baš fino da ona do tog zaključka nije došla Jevreji bi propali jer oni to znaju od početka a ipak ih to ne spasi.

I potom kreće mukotrpno dubokoumlje od strane iste i EUREKA!
Shvatila je kako je umesto subote nedelja počela da služi za odmor i eto ga odmah su isplivali PEČAT i naravno naspram (logično) žig zveri.

Pošto je subota od Boga kao vremenski interval bila određana i blagoslovena za odmor onda to vreme mora biti pečat a prvi dan postaje žig i to zveri...uh.
Opasna neka gospa,koja je to samo oštrina uma bila potrebna i još joj anđeo tu nije asistirao.
Sad bi neko mogao pitati od kad je to subota postala PEČAT BOŽJI koji se stavljao na čelo?
Pa od gospe i njene umotvorine i još traje u glavama nekih.

Šta se to desilo da je dan odmora postao pečat?
Metamorfoza u strukturi vremena ili materijalizacija blagoslova na čelu?
Bog je stvorio i vreme i prostor.Izdvoio je jedan vremenski okvir koji je posvetio-namenio za odmor čoveku i blagoslovio to vreme koje će kasnije biti znak provere poslušnosti.
Sad je pitanje da li je Bog igde naveo da će vreme biti pečat? Naravno da NE!

Svaka pismena osoba (ovde Jelena ne spada jer još uvek tri razreda osnovne nije dovoljno za to) može čuti da će na čelu vernih biti IME Boga i Isusovo novo ime i grada Jerusalima, izvinite gde piše i dana odmora?Možemo sad skoknuti u SZ i videti kako anđeo pečati čela onih koji tuguju i uzdišu zbog zla i Bog ih pečati po anđelu ne dajući im vremenski pečat već znak TAU. Tako vidimo da NAZIVI bivaju pokazatelj na čelu a ne vreme odmora.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Bog je stvorio i prvi dan i u taj dan svake godine je padao praznik Duhova.Znači, po logici gospe svi pa i apostoli zamislite u dan ŽIGA ZVERI žigosaše ih Božji Duh....uh, Jelena , Jelena!
I pošto je nedelja-prvi dan ŽIG ZVERI koji je BOG STVORIO i naredio da tad odmaraju i praznuju jer Duh sveti (nije znao ) da je stigao kroz ŽIG ZVERI i eto ga sad šta ćemo sa tim?

Ta glavica je zato i pisala kako oni što primaju tamo neke darove ,,tobož Duha,, i govore u jezicima kao i apostoli su na ,,SATANINOM TERENU,, gde će joj duša jadnici?????
Iskreno od nepismene osobe i ne očekujem nešto više ali da se toliku broj osoba zavede za svim onim što ćemo u ovoj temi ispitati to je neverovatno, mada je Isus pitao hoće li naći vere i onda mi je i to ,normalno,.

Pa šta ako se za hulu neće oprostiti šta ona kao pripadnica onih što im je piramida znak ima sa tim?
I ona datum koji je određen da će Isus stići pa nije koristi dalje kao početak pečaćenja tako što odmoriš subotom i eto ga pečat je tu...blago Jevrejskom narodu nije im trebao Mesija oni imaju pečat do jednog sve samnom.Tako Božji dani postaše pečat i žig jer ih nesretnica podeli u svom pohodu na mudrost.
Božji dani su BOŽJI i normalan čovek ne može reći da je Bog stvorio dan koji će biti žig i dan koji će biti pečat.

Ono što je važno to su dela koja se obavljaju u nekom danu bez obzira kako se taj dan zove te tako satanistički rituali ma kog dana se vršili to je gad.Ako kadi sliku ili kip ma kog dana to je zlo.Nije dan zao već DELO U TOM DANU.Odmoriti ovog ili onog dana nije žig već pitanja poznavanja BOLJEG PUTA ili ne poznavanja.Ko razlikuje naučen je i bira bolji put a ko nezna to ga neće spasiti niti osuditi jer se delima držanja ne spašava već blagodaću.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Tako Jelena osudi Duhovne darove i sve koji nedeljo odmaraju svrstava u otpadnike i žigosane za propast, ALI i tu joj je trebalo vreme pa pošto od 1844 počinje PEČAT onda i ŽIG bi trebao tad krenuti ali nedelja postoji pre nje i onda bi sve osudila pa da nebi bilo očigledna njena greška napisala je kako ponovo mora nedelja biti proglašena za dan odmora i onda će postati žig te tako od 1844 god. se samo pečat tuče na čela a žiga još nema samo se uči da postoji.

Ova nedelja nije ništa a kad je i Amerika proglasi za nedelju onda počinje da bude žig NA ČELU.
E sad, kako nedelju staviti na čelo?
Lako, kod tete sve može i drveni šporet. Tu zapravo više Biblijski tekst ne važi kao ni u ostalom njemon razmišljanju pa čovek zapravo SAM SEBE ŽIGOŠE. Kako? Tako što će INTELEKTUALNO da se utvrdi u NEISTINI i eto ga a ko je sebe intel. utvrdio u istini on je sebe zapečatio u intelektu subotom.
Jadni anđeli oni trebali pačatiti 144000 kad ovamo oni sami sebe subotom obeležili na čelo....bravo.

Tako ova nedelja je slika one nedelje koju će ne više Kostantin već neki amer da proglasi za prvi dan i vreme za odmor ona će biti žig na čelu. I sad oni što imaju pečat od 1844 NE MOGU KUPOVATI NI PRODAVATI niste to znali?
Molim vas otvorite 13 gl. Otk. i čitajte da SVI koji nemaju ŽIG neće moći kupiti ni prodati a pošto svi Adv. i Jevreji imaju PEČAT tj.SUBOTU i nemaju žig uskraćeno im je da kupuju i prodaju....vi proverite i ako slučajno neko od njih može kupiti i prodati znajte da IMA ŽIG ZVERI jer mu on jedino to omogućava.

Ako vam kažu da drže subotu tj, imaju PEČAT pitajte ih kako onda Biblija kaže da NEĆE MOĆI bez žiga to činiti?Gledajte molim vas samo da im ponos ne povredite jer oni imaju svu istinu (hvala na uviđavnosti).Ako vam nešto tu zvuči nelogično pa vi onda očigledno niste Adv. i meni vas je iskreno žao jer imate slobodu verovati Bibliji.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
,,Mi se odlučno izjašnjavamo protiv duvana, žestokih pića, burmuta,čaja, kafe, mesne hrane, maslaca, začina,bogatih kolača, pita sa mesom ...,, (III svedočanstvo crkvi)

MI = Jelena sa suprugom i par prijatelja.
ODLUČNO IZJAŠNJAVAMO= oni su tako odlučili jer se teti tako snilo bez obzira na Bibliju.
PROTIV= MESNE HRANE, PITA SA MESOM

Neko je gore rekao kako je dovoljno knjiga od gospe pročitao i da može odgovorno tvrditi da ona to ne brani, Tako je njena dogma samo tobož puki predlog.Zar ne rekoh da ozbiljnije pristupite jer odokativne izjave odmah padaju. Neći više pitati o hrani to smo gore zaključili koji duh to uči a sad proveravamo kroz stotine tačaka njenog učenja stoji li ta konstatacija.
Ako ima nešto po pitanju žiga čekam pa ćemo i tu citate ako zatreba da bi smo onda išli na dva proroka Otk. 11 gl. po završetku o žigu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Isti duh kao i kod ostalih protivnika - stotinu pitanja u jednom komentaru, i vezana tri cetiri posta.
Da li je to dozvoljeno statutom ponasanja na forumu

Na insinuacije i nedolicne iyraze upucene protiv Ellen White ne zelim da odgovaram jer mi nije po savesti.
U vezi testamenta - neka svako procita i neka donese svoj sud, bilo ispravan ili pogresan, u skladu sa slobodnom voljom.

Sto se tice pecata Bozjeg - kontekst biblije objasnjava sta u bibliji predstavlja pecat a sta zig, da ne mora niko da ostane u neznanju.

Po bibliji pecat Bozji koji se u starom zavetu stavljao na celo i ruku je bio zakon Bozji.

'''И нека ове речи које ти је заповедам данас буду у срцу твом.
И често их напомињи синовима својим, и говори о њима кад седиш у кући својој и кад идеш путем, кад лежеш и кад устајеш.
И вежи их себи на руку за знак, и нека ти буду као почеоник међу очима.
И напиши их на довратницима од куће своје и на вратима својим" ( 5 Mojsijeva 6. 1 - 9 )

U drugom tekstu sam zakon - tacnije zapovest o Suboti je predstavljena kao znak Bozjeg naroda, i cak sta vise znak posvecenja.

'''I dadoh im uredbe svoje, i objavih im zakone svoje, koje ko vrši, živ će biti kroz njih.
I subote svoje dadoh im da su znak između mene i njih da bi znali da sam ja Gospod koji ih posvećujem"" ( Jezekilj 20. 11 - 12 )

Naspram ovoga, zig zveri se takodje stavlja na ruku i na celo od strane zveri.

Prema tome, zig zveri je negacija Bozjeg zakona, i on predstavlja zakon ili uredbu ljudsku naspram Bozje, odnosno uredbu koju ce u poslednje vreme uvesti antihriscanska koalicija izmedju verskih isvetovnih vlasti, a to je zakon o obaveznom praznovanju Nedelje.

ZAKLJUCAK:

1. ZAKON BOZJI I SUBOTA U STAROM ZAVETU PREDSTAVLJA PECAT ILI ZNAK BOZJI I STAVLJA SE NA RUKU I CELO

2. ZIG ZVERI SE U OTKRIVENJU STAVLJA NA RUKU I CELO - STO ZNACI DA ON PREDSTAVLJA ZAKON LJUDSKI ILI NEDELJU

Onaj ko poznaje prilike unutar Rimokatolicizma i svetovnih vlasti, moze da razume danasnju teznju da se uvede obavezno praznovanje Nedelje, a njeno odbacivanje ce pokrenuti razlicitu vrstu sankcija protiv onih ( pojedinaca, vlada i drzava ) koji ovu uredbu ne usvoje u svojim nacionalnim ustavima, i ne primene je u praksi i na drzavnom i na lokalnom nivou.

Dakle, tu je sve jasno po ovom pitanju, i sami dogadjaji ce uskoro potvrditi ovu cinjenicu.

Vec sam pisao o tome - da je sadasnji predsednik Barak Obama uputio ultimatum predsedniku generalne konferencije Adventisticke crkve Tedu Wilsonu, da prihvate nedeljni zakon i da se pridruze svetskoj crkvi.
Ted Wilson je izneo veru Adventista da oni postuju Subotu po cetvrtoj zapovesti na sta je usledila burna reakcija Americkog predsednika koji je odgovori sledece '''vasi me argumenti ne interesuju, ili ste sa nama ili protiv nas"

Ellen White je o ovome pisala jos pre oko 150 godina, i njena predvidjanja koja joj je Bog dao - danas se ostvaruju pred nasim ocima..Amin!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Naravno da ne očekujem da potvrdite izjavu kako đavolski duh uči o zabrani mesa nisam očekivao ni odgovor o priznanju da Jelena i njen muž (laka im piramida) zabranjuju konzumiranje mesa ali jesam očekivao da pokušate naći dokaz kako je nesretnica CRKVI testamentom ostavila nasleđe kao znak doslednosti...no, teško je naći dokaz kad ga nema osim svoje fikcije u glavi koja nebi da progleda.

Mi se po pitanju dana odmora slažemo jer je to dan odmora ali sve dodato na isti ne stoji.
Ja vas smatram braćom i uveren sam da vam treba pomoć ma kako god vi to sad videli, jasno mi je da me sad smatrate neprijateljem pa ni vođe crkve predsednici su me po njihovoj milosti oslovljavali slugom satane kao Laodikeja što je počeo ali izokola. Te stvari u toj crkvi su mi NORMALNE jer se ista stvar dešava i u drugim kad im se ukaže na greške samo oni ne drže da su ne pogrešivi po učenju kao Adv. i blaži su za nijansu.

Sviđa mi se u njenom testamentu ovaj humani čin koji je predstavlja u pravom svetlu:
“U ime Boga, Amin.....bez da se proda ijedan imetak koji pripada mom posedu. Najiskrenije molim sve moje poverioce da odustanu i odreknu se svojih potraživanja koje imaju prema mom posedu...,,

Rodila je maja pametnu, neda svoje i gotovo čak ni mrtva. Ni manje ni više nego u ime Boga odbija izmiriti pozajmljeno....humanitana radnica. Kako je uspevala da živi u tolikim kućama sirotica?
Oni ,zli jezici, tvrde da je najveći plagijator u istoriji ....pa šta bi vi da sa tri osnovne sve to sroči....snalažljiva neka gospa. Da nesreća bude veća ti jezici našli od koga je šta prepisivala dok joj je ,anđeo govorio,
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Lepo je gore Laodikeja rekao kako niko nebi trebao ostati u ne znanju po pitanju žiga i pečata pa baš zato i otvorih temu da ljudi vide da ipak postoje neki što to ne razumeju i toliko izvrću Bibliju da je to neverovatno a da pritom toga nisu svesni...valjda dube na glavi dok čitaju.

Jelena piše o žigu:
,,Jovan je bio pozvan da vidi narod različit od onih koji se klanjaju zveri ili njenoj ikoni,tako što svetkuju PRVI DAN U SEDMICI.Svetkovanje toga dana JE ŽIG ZVERI.,, (TM str.133-1898)

,,Žig zveri je PAPSKI DAN OD ODMORA.,, (Evangelizam, str.180-1899 god.)

,,Kada proba bude došla, jasno će se pokazati šta je žig zveri.TO JE SVETKOVANJE NEDELJE.,, (7BC str.980-1900 god.) Ista izjava ide i u 8-om svedoč.
A sad praktičan primer one dvojnosti opisa o kom u uvodu rekoh da je njena speciijalka:
,,Niko još nije primio žig zveri. (Evangelizam str.180-1899 god.)
,,Svetkovanje nedelje još nije postalo žig zveri i neće ni postati sve dok ne bude izdata naredba koja će zahtevati od ljudi da svetkuju taj idolski dan odmora. Doći će vreme kada će taj dan postati proba,ali to vreme još nije došlo.,, (7 BC str.977-1899 god. ) itd. itd.

Čovek bi se mogao zapitati koji je razlog da je žena Božji dan kao prvi nazvan znakom ZVERI?
Onaj ko huli na Duha i darove ne može dan Pentakosta-Pedesetnice videti kao Božji već kao satanistički i nazvati to terenom satane kao i Pentakostnu i ostale duhovne crkve.
Ovaj predmet pečaćenja obuhvata i pitanje broja 144000 gde ANĐEO ide da pečati Jakovljeve potomke koji su po Božjem izboru ostavljeni muškim devicama bez mane i laži.
Jelena kao antisemita pokušava ubaciti pagane u taj broj i izigrati obećanje preko više proroka da Bog nije odbacio Izrailja kao NACIJU što se i u Otk. lepo vidi.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Da bi njeni sledbenici prihvatili tu stavku izvrnuta je poruka o spasenju te srušena hijerarhija poglavarstva čoveka nad ženom i Hrista nad čovekom i masonskim potezom izjednačila ih (ravnopravnost) te tako i Jevreje sa paganima nazvala Izrael po reči da nije Jevrejin koji je spolja gde apostol ne odbacuje Jevreje već ih ukorava da se ne hvale obrazanjem već promenom srca.

Desetak je bio inicijalna kapisla koja je aktivirala eksploziju vernih koji žele biti u 144000 Jakovljevih potomaka bez laži u ustima i mane i devstvenika prema ženskom rodu iako to nisu ali lepo im golica uho.
Tako se za tim mamcem povede mnoštvo donirajući lične dohotke đeneralima vojske Jeleninih sledbenika. Tako prvi BOŽJI DAN posta zverin žig po Jeleni a dan odmora pečat na čelu.
Zamislite bolesnike nepokretne koji odmaraju svakim danom oni će primiti i žig za pakao i raj sa pečatom to Jelena sve rešila bez problema...kako? Lapo. Niste znali da je nedelja žig...dobro onda vam ostaje pečat na čelu, eto ga rešeno kod nje samo kod Boga je druga priča.

Piše ŽIG NA DESNICI to joj znači rad desnom rukom a levaci...izvinite vi možete raditi jer niste dešnjaci vi šta god radili imate pečat jer niste dešnjaci jer na desnicu ide žig a pošto njom ne radite izbegli ste proroštvo.Rodila je majka pametnu.
Odete u prodavnicu 100 km. i želite kupiti a trgovac će: ,, Vi e možete kupovati?,, Upitate ZAŠTO?
,, Zato što ste pretprošlu nedelju prali auto kod komšije u dvorištu i pre 3 meseca popravljali auto kod drugog komšije u garaži,, To vam je tako kod Jece mudrice sve zna otuda joj onolike kuće.

Znate, bilo je neko RAZOČARANJE tamo neke 1843 pa 1844 i mnogi prodavali kuće jeftino i svašta se tad radilo...poznato vam jel, naravno od tzv. Js i kod njih ima desetine tih igrarija sa datumima nije Jelena bila usamljena u fanatizmu ima toga i sad, evo Laodikeji su počele čaše gneva pre 3 godine pa šta?A tzv. Js su u raju od 1914 pa onda od 1975 sve je to ,normalno, za sledbenike tih stvari.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Braća su sad verovatno zauzeta jer nema replike bar za sad na žig i pečat pa mi nastavljamo sa već najavljenom temom o DVA PROROKA.

Prorošzva najavljuju da će u Izraelu biti carstvo i da će Bog imena svog radi oprostiti i sabrati Izrael to i apostol Pavle potvrđeje da Bog NIJE ODBACIO IZRAELA već po ulasku PAGANA-neznabožaca (zašto ih tako oslovljava pa oni tvrde da su oni Izraelci zar ne? Da, jesu čim to zaista budu i po telu. Isti je uslov svima za spasenja alo naziv nije. Pošto proroštva moraju stajati onda u Otk. koje opisuje zadnja zbivanja na zemlji moramo naći Izraela u celoj toj priči i nalazimo pod uslovom da imamo učo za čuti šta čitamo.

Sedma glava Otk. opisuje pečaćenja 144000 TAČNO U ČOVEKA i kaže se da ih ANĐEO PEČATI.
Jelena ne može prihvatiti istinu jer joj to mržnja prwema Božjem obećanju i Izraelu ne dozvoljava te ne zapaža ko pečati Jakovljeve potomke. Svaki vernik zna da smo mi Duhom Svetim zapečaćeni za život a tu sad imamo novi element gde anđeo pečati određeni broj pred samu nevolju.
I da još nesreća po gospu bude veća to ide tek po otvaranju šestog pečata a taj događaj je U BUDUĆNOSTI te otpade 1843 i 1844 i sve hipoteze i pade grdno kula od karata.

U sedmoj glavi piše da su to DVANAEST PLEMENA Jakovljevih i onda ide IMENOVANJE svakog plemena i preciziranje u čoveka koliko ih iz svakog plemena biva izdvojeno kao BOŽJI IZBOR. Takav izbor je Bog učinio i u vreme Ilije kad ostavi 7000 imena koji ne saviše kolena pred Valom. Ko mu može zabraniti da On izabere i postavi koga gde hoće NIKO...uh, zaboravih IMA a zove se JELENA BELA ona neda da bude po Božjem.Pošto je gospa bila gazda u kući a muž joj se krio iza skuta tako dozvoli da sve žene lupa rukom od sto i narede mužu da joj očisti obuću.

U 14 glavi čujemo kako živi dočekuju onih 144000 Gospoda i kako će gledati lice Božje. Zašto ovo pišem kad je reč samo o dvojici proroka iz 11 gl. Otk? Zato da vidimo kako je Izrailj zauzeo svoje mesto u završnim događajima i vidimo da ih Bog po svojoj reči nije odbacio mada je neka ,mudrica,želela načiniti Boga lažom te pokušati prevariti Izraela da ih je ipak Bog odbacio a da će tamo upasti ŽENA ako ostane verna a to nikad nije ni bila i postaće žena kojanije spoznala družgu ženu te je MUŠKI DEVSTVENIK :oopss: ili je anđeo prevari?

DVA PROROKA
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Da bi smo svi čuli šta piše evo teksta:

I dade mi se trska kao palica govoreći: Ustani i izmeri crkvu Božiju i oltar, i one što se klanjaju u njoj;
11:2 A portu što je izvan crkve, izbaci napolje, niti je meri, jer je dana neznabošcima; i grad sveti gaziće četrdeset i dva meseca.


Merna alatka je u ruci i meri ŠTA? Jelena misli da Jovan meri narod a ovde čitamo CRKVU SA OLTAKOM U CRKVI I ONE U CRKVI koji služe.Ako meri vas gde je u vama oltar i ko u vama služi i klanjaju se u vama? A ono što je oko vas izbacite napolje to se zove porta i oko vas gaze neznabožci 1260 godina.
To je iz tetine kuhinje specijalitet zvuči malo čudno ali tako joj se snilo.
Ona kaže da su vernici ta građevina i u vernike seda čovek bezakonja...jadnik moraće se rasplinuti da pokrioje svakog vernika iznutra i bude po tetinom.


Istina o tim rečima jeste da Jovan meri crkvu kao građevinu sa oltakom jer proroci i najaviše takvu građevinu u koju će kasnije sesti čovek bezakonja da sebe Bogom tamo proglasi.Oko građevine pagani će silom i prevarom vladati.


11:3 I daću dvojici svojih svedoka, i proricaće hiljadu i dvesta i šezdeset dana obučeni u vreće.


Bog daje DVOJICI svojih svedoka koji ĆE proricati 1260 VEČERI I JUTARA.

Za Jelenu je tu simbolika pa su svitci njih 66 postali dvojica iako je jedan kao Biblija ali pored toliko greški ovo je najmanja moguća zato je Biblija zapravo dvojica svedoka i ona Biblija svedoči tačno 1260 godina po njenoj priči i šta tad biva pošto se Biblija obuče u odelo za žalost (vreća od kozje kože)? Pa UBIĆE Bibliju i ona će PRESTATI da svedoči jer to čini koliko je određeno 1260 god a pošto je taj rok istekao u francuskoj revoluciji od tad Biblija više ne svedoči jer joj je isteklo 1260 god. baš onoliko koliko joj je određeno za svedočenje....da li je teta negde pogrešila....svedoči li Božja reč i danas? Ako kažete da svedoči onda ste rekli da je ona lažni učitelj i prorok jer je njoj istekao taj rok svedočenja 1798 god tako ona osta ne obraćena bez svedočanstva pa je morala svoja nuditi.


11:4 Ovi su dve masline i dva žiška što stoje pred Gospodarem zemaljskim.

Bog je Jevrejski narod poredio na više mesta sa maslinom i žiške sa rečju i duhom. Oni stoje gore živi i to su dve osobe koje će sići dole kao što je preko Malahije rečeno.

Za Jelenu je to prva i druga polovina Biblije koja nije na zemlji već na nebu pa treba da siđe dole.
Nije smešno,to je proroštvo i učenje po peru i tinti bogate gospoje.


11:5 I ako im ko nepravdu učini, oganj izlazi iz usta njihovih, i poješće neprijatelje njihove; i ko bude hteo da im učini nažao onaj valja da bude ubijen.

Tužni skupe svečano moramo izjaviti da se desilo obrnuto od Jovanovog proroštva pa umesto da oganj izađe iz usta Biblije i spali kao što piše one što hoće Bibliji nažao da učine jer joj je Biblija svedoci revolucionari spalili svedoke odnosno Biblije...tuga.

Pa šta ima veze ako se obrnuto desilo i nije oganj izašao iz usta svedoka Biblije već Biblije spališe kome to smeta ako je obrnuto?Dobro, meni smeta zato nisam poželjan među tetinim fanovima.
Tu je zapravo reč o Iliji i Mojsiju jer je Ilija govorio ako je Božji prorok neka siđe oganj sa neba i pojede onu vojsku koja ga je tražila i to se zbilo uvek njegov resor je silazak ognja i zaustavljanje dažda-kiše znači kontrola nebeske vode dok je Mojsije udarao zemlju svakim zlima i imao vlast na zemaljskim vodama a Ilija vodom u oblacima.Njih dvojica su se pojavila na gori preobraženja i oni će se pojaviti da izvrše rečeno.


11:6 I ovi će imati vlast da zatvore nebo, da ne padne dažd na zemlju u dane njihovog proricanja; i imaće vlast nad vodama da ih pretvaraju u krv, i da udare zemlju svakom mukom, kadgod budu hteli.


Ilija zatvara nebo u vremenu dužine njihovog PRORICANJA jer su PROROCI BOŽJI a to traje 1260 doslovnih večeri i jutara kao što čitamo.
Mojsije će vode u krv pretvarati i udarati zemlju kao u Misiru svakom mukom i to će činiti 3,5 god.

Sad da vidimo šta nesretnica kaže na to...njoj je to 1260 god. i pošto zna da ljudi ne mogu živeti 1260 god. zato to moraju biti dve polovine Biblije koja je zatvorila nebo i 1260 god. koliko traje njihovo delovanje NEMA KIŠE...baš fino.Dobro istorija nije mogla i to zabeležiti pa šta je to svega 1260 god. bez kiše i vode pretvorene u krv i svakakva muka 1260 god....prava sitnica.
Molim vas pažljivo izvagajte nemojte olako reći da je prevarant možda je to sve tako bilo a istorija nam prećutala.

11:7 I kad svrše svedočanstvo svoje, onda će zver što izlazi iz bezdana učiniti s njima rat, i pobediće ih i ubiće ih.

Eh, tu je izgleda napravila malo veći promašaj...pošto je Biblija bila prorok i to dvojica onda ih je ZVER koja je zamislite izašla iz BEZDANA ubila.....ubila Bibliju!
A ko je ta zver i iz kakvog bezdana je izašla ....tu se teta okliznula...banana sistem, deco ne bacajte kore od banana van kanti za to određenih, ova deca su baš nestašna. Biblija ubijena...svoje svedočanstvo i proroštvo završila i neidentifikovana zver je ubila....da nije Napoleon ili njegov đeneral izašao iz bezdana? Naravno da nije niti je udivio svet jer piše u 13 glavi ko je ta glavica iz bezdana što ceo svet udivljuje i veze nema sa francuskom revolucijom jer je to radnja PRED NAMA.
 
Natrag
Top