Program za web dizajn

Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
29
Dreamweaver je preskup za ono što nudi.

daj overlord pa dzabe nikad nije preskupo,koja ****la placa nesto... :D a inace ja se nikako ne mogu snaci u dreamweaver-u,i ne kontam kako da napravim sajt,kao da mi je visa matematika... :D najlakse je napraviti u google sajtovi,nemas tih za*ebancija sa HTML-om i CSS-om,pored C++ i visual basica jos i da ucim i HTML i CSS i nema sta,za pola godine sjasim s taraba... xD
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Pa ko je rekao da sam ja to platio? Skineš lepo od nekog ko "šeruje" i probaš.
Ako ti se sviđa, ti onda koristiš i ako vidiš moralnu obavezu da platiš to što si skinuo, učiniš isto nakon prvog dobro naplaćenog projekta koji si završio pomoću toga i sve lepo i svi srećni i zadovoljni.
Da se razumemo, Macromedia Dreamweaver 8 ili Dreamweaver MX.. to je nešto sasvim drugo. Skroz druga priča. I to su kvalitetni alati za izradu web sajtova. To šljaka bez greške.
Od kad je Adobe kupio DW, to ni na šta više ne liči.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
9
Web dizajn

Aman ljudi, ja pojma nemam ni HTML ni CSS ni... i bas me briga za te zajeb....je,pre 1god. sam imao postavljen sajt, (tekst,fotografije,video klipovi sa sajta Youtube)koji sam napravio uz pomoc knjige Web dizajn za pocetnike, uz knjigu ide i CD, sajt je radjen u Dreamweaver-u,ako uz njenu pomoc ne napravite sajt, e onda... treba samo eksperimentisati (knjiga daje dobru osnovu)sve ostalo je na vama, da li cete ostati na pocetku, ili... (sada pravim novi muzicki sajt).
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
44
Aman ljudi, ja pojma nemam ni HTML ni CSS ni... i bas me briga za te zajeb....je,pre 1god. sam imao postavljen sajt, (tekst,fotografije,video klipovi sa sajta Youtube)koji sam napravio uz pomoc knjige Web dizajn za pocetnike, uz knjigu ide i CD, sajt je radjen u Dreamweaver-u,ako uz njenu pomoc ne napravite sajt, e onda... treba samo eksperimentisati (knjiga daje dobru osnovu)sve ostalo je na vama, da li cete ostati na pocetku, ili... (sada pravim novi muzicki sajt).
Pozdrav.

Kako misliš da održavaš/praviš sajt ako ne znaš HTML/CSS, JS i PHP, a o ASP i SQL da ne pričamo?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
9
Prijatelju, ja sam i napravio i odrzavao sajt citavih godinu dana, nisam profi kao vi i nista od toga sto ti pominjes ne znam, ali sajt je radio kao pravi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
44
Moguće je i tako. Samo prevedeš napisan source. Ali ipak je bolje kada napišeš svoj source ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
9
Kao prvo, ne znam sta je source, kao drugo, nista nisam prevodio i nisam pravio ni mlazni avion, ni svemirski brod, samo mali sajtic od 10-ak stranica. A kao trece ne koristim gotove template, za prvi sajt sam za neke stranice koristio, a za neke ne.
 
Natrag
Top