Program za web dizajn

Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
0
Hmm.. najbolje je da naucis da radis u photoshopu pa kasnije samo nauci dobro i CSS i spreman si za Web dizajn
inace pored photoshopa mozes da koristis i Fireworks
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
8
Kad sam poceo da radim Web dizajn prvo sam naucio HTML4, CSS i Photoshop.
Moja ti je preporuka da prvo naucis kompletan HTML. Kad uradis par aplikacija u HTML, Posle predji na CSS i videt ces da HTML i CSS zajedno cine jako dobru kombinaciju. Photoshop mozes uporedo uciti sa HTML i CSS-om. Sto se tice tutoriala, toga imas dosta na netu! Sretno!! :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
4
Ja sam isto pocetnik kao ti i pocela sam uceci HTML i CSS. Onda sam kupila Dreamweaver i hrpu knjiga i pocela da radim. Odusevljena sam DW!!! Tako svaki dan naucis nesto novo i ides dalje...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Za lako štivo uzmi besplatan vodahost site builder ili net fusion 11 essential freeware a kao tešku kategoriju moj najomiljeniji Microsoft Expression studio 3 i 4. Postoje free werzije samo instaliraš i koristiš no crack no serial. Da li vi znate pošto je Dreamweaver?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Dreamweaver je preskup za ono što nudi. Probao sam verziju CS5 i maknuo to go*** sa mog kompa. BLOATOVANO je to do zla boga i maltene nikakve inovacije nema u odnosu na CS4. Bitno je da su ubacili neke dodatke koji se vezuju za šugavi Air i ostale nepotrebne peder-programe. Otkad je Adobe kupio Macromediu, sve je otišlo u đavola. Ništa to više ne valja.

Sve u svemu, najbolji program za web dizajn jeste neoborivi Notepad ++.
Uz pomoć Firebug-a (ekstenzija za FF) ili recimo Google Chrome Javascript Konzole iliti "inspect element" opcije iz kontekst menija, ništa više nije potrebno.
 
Natrag
Top