Program za web dizajn

Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
4
ma Notepad rulez - ali samo ako znas kodirati i poneku jezik - mislim da clan pita jer neznam nishta od gore navedenog. Neka proba sa Microsoft Expresion Web4, ili WYSIWYG web .. nista lakse - ako imas tekst i slike. Strana gotova za 2 minuta, nije potrebno programiranje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja sam instalirao trial Dreamweaver CS4!Da li neko moze da mi preporuci neku knjigu za ovaj program...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Nmj trial idi na Pirate Buy (ADMINI:nereklamiram samo pomazem!!!) i skini preko torenta DW i uzivaj prog. je extra.....samo za onoga ko zna da ga koristi :) . . .
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
Po meni danas prednost veliku ima php i dosta se trazi..za nalazenje posla..tu je i sql naravno...mocno za razvoj aplikacija na internetu...
Sto se tice jezika za programiranje:nije vazno koji ces izabrati(ne bas bukvalni smisao)vazno je da ga savladas...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Mozes ako znas oko podesavanja baze ili da radis na localhostu da radis preko joomle,sa njom idu extra templati koje ne bi mogo da napravis nikada....
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
od programa ti je najbolje da dreamwaver,u njemu mozes bas da uradis sta hoces,a ako neznam html,web page maker ti moze pomoci...
full verziju mozes skinuti preko torrenta...Mogu ti samo spomenuti da je joomla dobra kao cms...ali bez php,mysql nema tu nicega,a kamoli jos ako ne znas html...
 
Natrag
Top