Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Tuj sam ja, tuj, ič se ne sekirajte.
Nego, vi ste nešto rano počeli s pijenje, ne mogu da postignem.

A bavarsku konobaricu si sam nabavi, Re. Ja nemam nameru da vas služim.

Ja sam mislila da se mi malo sastanemo kod mene, malo da se pogostimo, a malo da se izdogovaramo za dalje, a vi već počeli da pijete. Vidim ja da ništa neće bude od dogovori i strategije.

Izvol'te, da vas ne u'vati pre nego stignu ostali:

meze.jpg

A ima i još "s rozi":

s rozi.jpg

Posle stiže prasence, i neka torta.
Nema prežderavanje ovaj put, ništa ne slavimo, imamo radni sastanak. ;)

Odo' ja da spremam dalje dok ostali ne stignu...
pencil.png
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Tuj sam ja, tuj, ič se ne sekirajte.
Nego, vi ste nešto rano počeli s pijenje, ne mogu da postignem.

A bavarsku konobaricu si sam nabavi, Re. Ja nemam nameru da vas služim.

Ja sam mislila da se mi malo sastanemo kod mene, malo da se pogostimo, a malo da se izdogovaramo za dalje, a vi već počeli da pijete. Vidim ja da ništa neće bude od dogovori i strategije.

Izvol'te, da vas ne u'vati pre nego stignu ostali:

Pogledajte prilog 18043

A ima i još "s rozi":

Pogledajte prilog 18044

Posle stiže prasence, i neka torta.
Nema prežderavanje ovaj put, ništa ne slavimo, imamo radni sastanak. ;)

Odo' ja da spremam dalje dok ostali ne stignu...
pencil.png


Meni odma pola od ovu postavku i od jedenje i od pijenje, da se okrepim pa trčim dalje, opasan obračun sa zombovi sam započela. Od moji južnjaci nema vajda, sve moram sama. A imam i ovi ambiciozni što bi odma na pozicije u Beograd. Kažu južnije je tužnije bolje da si budemo zombovi i idemo si u Beograd da budemo vlas. Odma bi da prnu na visoki položaji al kad vidU da nije sve jedno će im bude dockan. Dotle ću pola da gi potepam, a pola da špricam sa onu vackinu što beše na neke strane, pre, onomad, odavno.

Ajd sa sreću provod, mislim sastanak, ja ću vi se pridružim šim stignem. Zamalo da zaboravim, vidoh Rusa, nogice mu još kleckaju, kaže nije još nabavio nova jajca. Naručio je neka, al treba da stignu iz inostranstva pa čeka da prođu carinu.


Prasence, pivce i ostalo, znate si sami
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Kalimerčice draga, sve mi je jasno da moraš sama, poznato mi je i za utepavanje zombovi-sama,
razne akcije-sama...
al' što sama pola jedenje?:vorred:

Tuj sam ja, tuj, ič se ne sekirajte.
Ne sekiram se više!yes3 Kad vidim šta si nam sve pripremila i da će Kalimerčica pola da izede
ja moram da krenem na drugu polovinu-sama.:dntknw: A ovi muški-šta pretekne.
Drugarice Crvena kad te vidim odma' sam gladna! :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
A bavarsku konobaricu si sam nabavi, Re. Ja nemam nameru da vas služim.
Nije važno dal' je iz Bavarske ili iz Papua Nove Gvineje, već da je tako, hm, sposobna, da nosi 4 krigle u rukama i još 2 rezervne u nedra! :D
Ne sekiram se više!yes3 Kad vidim šta si nam sve pripremila i da će Kalimerčica pola da izede
ja moram da krenem na drugu polovinu-sama.:dntknw: A ovi muški-šta pretekne.
Znaš li ti one narodne: Švigar puca na kraju, i da pred zoru mrzne! Tako da-bez brige, će se snađemo! ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Eve ga i prasence

prasence.jpg

i dve torte

Cake.jpg vocna.jpg

a eve ju i konobarica, vidi kakva je jaka, ova ne nosi 4 nego 11 krigle, a Re, ako te usput i propusti kroz šake, više ti neće padne na pamet ni pivo ni konobarice. :D

beer-fest.jpg

Živeli! :)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja se taman namesti' za sto kad šefica donese prasence... :D Da sam hteo - ne bi bolje prošao!
Nego, opasna li je ona mala sas žuti šorc... Leleeee, sve me iscepi...ali se nisam ni ja dao...u tem objašnjavanju, mislim...
Ću si otvorim pivce, pa da se privatim za prasence... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top