Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Di ste svi?:???: Debeli lad il' ljuta borba?:???::???:

Onomad sam imala jednog i po ličnog zomba, sad sam sredila onog "i po".whistle2
Sa kime ću da zalijem? :?:?Kome da se 'falim? Avaj.supan2
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Sa šeficom, draga, naravno. Ja sam tu uvek! ;)

Ujedno i da degustiramo svežu kobrovaču, stigla mi pre neki dan

snake wine.jpg

a iz nove čašice, damske. ;)

case.jpg

Živela ti meni i utepavala zombe bar još 300 godina a posle, koj preživi, nek' priča. :)

Aj' u zdravlje!




 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
E draga moja, spala knjiga na dva slova! Nego da podvikneš ti. yes3
Medo će odmah da dotrči, drugarica Kalimerčica će da svrne na šoljicu razgovora,
Vukajlo je junačina-nikad nije izdao a i naš ministar će se pridruži...
Živela ti meni!:monhghy:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Kao i svuda gde se to primenjuje i ovaj SF je došao do: "ko želi veće izgubi iz vreće" Potpuno i totalno se pokvario, upropastio, usporio, zaglupio, zablokirao, erorisao itd...a teme su boli glava. Verovatno su ga opseli Zombovi u ogromnom broju. Samo daj reklame, daj banere, kičeraj, daj PARE; PARE; PARE! Kao da osim para ništa drugo ne postoji.

E, pa. Za mene postoji i zbog toga drage moje i dragi moji antizombovci ovde nema smislila više pokušavati se prijaviti, jer uspe jednom u nekoliko dana. Ostalo je prebukirano, pretovareno, SQL server erorisan....., obrisana opcija "pročitaj postove gde je taj i taj pohvaljen" i samim tim onemogućeno da vidiš pametne postove i s pametnim ljudima diskutuješ, zahebavaš se, oštriš um, pero i duh.

Zato odoh sada na moj jug, da tražim i nađem još uvek nekomercijalizovane i nehalapljive forume, a ima ih i baš su super.
Ajd pa tako, možda se i sretnemo na nekom od njih.

Vozdra, Koza nostra, no pasaran!

Crno nam se piše! Osta šačica ljudi s kojima možeš opštiti, a ostali u uploadere... Možda je to sudbina svih nas, da budemo čisti uploaderi.

A što se teme tiče, mislim da veće šanse protiv zomba imaju niži ljudi. Zombi je uporan, tvrdoglav, srlja, ne gleda mnogo kud ide. Naši od metar i žilet mogu čak i neprimećeni ostati.

E draga moja, spala knjiga na dva slova! Nego da podvikneš ti. yes3
Medo će odmah da dotrči, drugarica Kalimerčica će da svrne na šoljicu razgovora,
Vukajlo je junačina-nikad nije izdao a i naš ministar će se pridruži...
Živela ti meni!:monhghy:

Eto ti! :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Beljo, reći ću ti ono što sam rekla svima koji su pokušavali da se ubace ovde. Pročitaj prvih 175 strana pa možemo da pričamo. Ovo nije tema kao druge. Jeste da se osipamo i da se već dugo ništa ne dešava, ali ovo je nešto sasvim posebno, i da bi shvatio, treba da kreneš da čitaš od početka. A pošto je "spala knjiga na dva slova", možda je bolje da zaboraviš.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Crno nam se piše! Osta šačica ljudi s kojima možeš opštiti, a ostali u uploadere... Možda je to sudbina svih nas, da budemo čisti uploaderi.

A što se teme tiče, mislim da veće šanse protiv zomba imaju niži ljudi. Zombi je uporan, tvrdoglav, srlja, ne gleda mnogo kud ide. Naši od metar i žilet mogu čak i neprimećeni ostati.



Eto ti! :blum3:

Eto tebi! Sad kad ti je drugarica Crvena rekla (ako ti je rekla) baci se na čitanje pa na testiranje!:D
Sve će da ti objasnimo potanko, a mož' da pitaš i Meda (Pyc) i on će ti objasni.:beee:
Upotrebi svoje znanje u ove visinske i nizinske pripreme i taktike!yes3 Taki član nam treba.
Još nesmo imale ministra za to! Jel' tako drugarice Crvena?

Koza nostra, može i prasarant a posle će nazdravimo! :D
Pa koj 'oće da se druži sa dva slova- 'oće, koj neće i ne mora!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Teško, draga, mlad je on i zelen za AZ borca. Jes' da je ješan, al' prevelik je ovo zalogaj za njega. :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Student draga! A znaš koliko zombova po tim fakultetima ima danas!?:alibnnen:
Mora da se obuče, mislim, obuči i da utire put budućim generacijama AZ boraca.yes3
Da se bori od malih nogu!

Lekcija br.1 će mu bude da pravom AZ borcu visina nije bitna, uopšte!:D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Teško, draga, mlad je on i zelen za AZ borca. Jes' da je ješan, al' prevelik je ovo zalogaj za njega. :acute:
Mlad i zelen? E, crvena, crvena... Drži se te priče i kad vi iskusni onemoćate. Mesto da prigrabiš novog regruta, ti tu glumiš nešto...

Student draga! A znaš koliko zombova po tim fakultetima ima danas!?:alibnnen:
Mora da se obuče, mislim, obuči i da utire put budućim generacijama AZ boraca.yes3
Da se bori od malih nogu!

Lekcija br.1 će mu bude da pravom AZ borcu visina nije bitna, uopšte!:D
Fakulteti su opasna mesta, nikad ne znaš šta i iz kog ćoška vreba. Lekcija br. 1 se odnosi na plaćenike, a ja sam pričao o nekome ko nema ambicije da bude borac, već samo da preživi eventualni napad.
Reče da sam student - kud učim sve ostalo, učiću i ovo ovde!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top