Prirucnik za odbranu i zastitu od vampira

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
kaze se The Shadow Ghost - pravi pogodak brate - direktno gde treba [mi imamo srca zar ne]

To se osjeti dok se čita. DAkle black wizard i ja smo se složili da se naš odred zove The shadow ghost(samo meni to opet zvuči kao sjena duha ali nema veze) vas dva ste za azipo

sad bi nakako trebali baciti kocku pa na koga ispane , ali kako da li neko ima ideju?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
To se osjeti dok se čita. DAkle black wizard i ja smo se složili da se naš odred zove The shadow ghost(samo meni to opet zvuči kao sjena duha ali nema veze) vas dva ste za azipo

sad bi nakako trebali baciti kocku pa na koga ispane , ali kako da li neko ima ideju?
Pa kako cemo toajde eci peci pec.E evo uradio sam ispalo je Azipio
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
sad bi nakako trebali baciti kocku pa na koga ispane , ali kako da li neko ima ideju?

pa, ne bas. ovaj pokret je osnovao zjovan, znaci ako on misli da ime treba biti AZIPIO onda neka tako i bude pa sta god to znacilo. mada, mogli bismo toj skracenici da smislimo novi puni naziv jer ono Agencija za pitanja i bla bla bla mi nekako ne lezi, nismo mi stamparsko preduzece ...

ovo je ipak samo moje misljenje
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nisam siguran recimo da svaki od nas kaže po jedan broj recimo od 1 do 20 pa da onda zbir tih brojeva djelimo sa recimo sa , nisam siguran ali trebalo bi da može uz pomoć brojeva.

ja sam se slozio da bude AZIPIO ali sam rekao i razlog promene za AZIPIO, tako da dogovorite se oko toga ...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
AZIPIO (Agencija za Indijska pitanja i opremu) ili AVO (Anti vampyre organisation).To drugo sam sada smislio.Glasajte
 
Natrag
Top