Prilozi u pljeskavici

Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
tucana paprika i kupus

Izgleda da sam jedini covek koji ne voli kecap u pljeskavici. Ne volim ga nigde, sem na pici.
 
Učlanjen(a)
20.10.2014
Poruka
79
a sta stavljas na pomfrit?

ja ga bas ne volim osim kad moram :(
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Pomfrit ne volis?
Kad bih mogao ziveo bih na jajima, pomfritu i siru...bukvalno mi nista drugo ne treba. Ali nije bas najzdravije:)
 
Učlanjen(a)
20.10.2014
Poruka
79
jbg ne volim.. ma ne volim bas krompir uopste osim sa bijelim lukom i kremom ili kako se to kod nas vec zove :)
da jaja, da sir al´ja bih mogla da zivim od voca, povrca i sve vrste tijesta ;) znas ono kolaci, pite i slicno..
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Hocu necu ja sam sada na povrcu i vocu...
Uvek sam bio "jajara"...ali sada vrlo retko to praktikujem. Gledam da bude relativno zdravo i ne obilno i da se krecem sto vise.
Prestao sam pusiti (sto znas iz drugog posta) i prilicno mnogo sedim, sto stvara odredjene tegobe.
Kad je covek mladji...ne vodi bas puno racuna ni o cemu...ali sve dodje na svoje u neko vreme.

Jednostavno...ja sam zavrsio sa "krkanjem" u bilo kom smislu - a ni ne prija mi vise. Jos da se naviknem na ovaj odvratni brokoli i na konju sam:)
 
Učlanjen(a)
20.10.2014
Poruka
79
ahahahha brokol? uff nikako ne mogu al probaj ga preliti otopljenim putrom (veoma zdravo!) pa mozda i naviknes ;)

ipak je karfiol kralj :D
 
Natrag
Top