Prilozi u pljeskavici

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Mora luk, to je pod broj jedan. yes3 Može i senf, pavlaka...
E znaša kako mi je drago što postoji komunikacija putem neta...:lol:

Ne jedem hamburgere i te budalaštine, ali ako slučajno kupim (jer baš ništa drugo nema), onda senf i kečap ili paradajiz i senf...može i malo pavlake...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
E znaša kako mi je drago što postoji komunikacija putem neta...:lol:

Ne jedem hamburgere i te budalaštine, ali ako slučajno kupim (jer baš ništa drugo nema), onda senf i kečap ili paradajiz i senf...može i malo pavlake...

Što volim ove "nobles" kojima je gadan luk. :lol: I koji bre hamburger? To nisam video da postoji kod nas. :dont-know: Mešaš babe i žabe, Dum. :acute:


Edit: Šta ti je ironija, danas dobijem pljeskavicu, ali sa kečapom i kupusom (a nijedno ni drugo mi ne ide uz istu).:beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
retko jedem pljesku..ali kad je pozelim onda mi bas legne:)..volim ljutu,sa urnebesom,moze i cilijem.i salatom
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Što volim ove "nobles" kojima je gadan luk. :lol: I koji bre hamburger? To nisam video da postoji kod nas. :dont-know: Mešaš babe i žabe, Dum. :acute:
Edit: Šta ti je ironija, danas dobijem pljeskavicu, ali sa kečapom i kupusom (a nijedno ni drugo mi ne ide uz istu).:beee:
Pa tobro, to bi trebalo da bude hamburger....
Ne radi se tu o ''nobles'' već o nekoj kulturi ponašanja...Zamisli pojedem na poslu pljeskavicu sa lukom, a stranke mi non stop dolaze ili idem na sastanke...
Ili ideš na sastanak sa voljenom osobom, a ti ''bazdiš''....
Luk je zdrav, ali da se jede kući i da se ne smeta okolini...
Pa kad me već ''čačkaš...da ti odgovorim....:blum3::blum3::blum3:

E da, podseti me Mena...Volim pljeskavicu i sa urnebes salatom...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Svaka pljeskavica je dobra i bez prloga samo kada u blizini dok jedem nije ovaj šumadijski duo i ovaj treći što granicu Šumadije nateže do Kovina ne bi li i on kao Smederevac upao među njih.
 
Natrag
Top