Pravoslavlje

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Što da napadam Pravoslavlje? Nemam potrebu za tim. Govorimo o učenjima Pisma. A dobro je da se teme razdvoje da bi bilo preglednije. Ovako kada zatrpamo ljude na jednoj temi pišući o svemu i svačemu pa ko će to čitati? Kada je preglednije onda će ljudi moći da znaju gde se šta nalazi pa će bolje razumeti gde šta da traže i čitaju. Samo zbog pregledenosti. No, otvorih temu Mire, pa idemo tamo sa ovim pitanjem.

Necu tamo da odgovaram, odgovorio sam ovde.
Ovo je sad bezanje od teme, jer se ovde razvijala tema, i sakriva se vec receno.

Ti ne napadas nikog, ja o tebi imam dobro misljenje, ali o Sudu Narodima i Tripu nemam.
To sto oni rade je spam i ''namerno zatrpavanje''.
A ovde se zale ''kako smo sad zatrpali''.

To je licemerno!

Oni samo zele da pisu, napadajuci Pravoslavlje.
A posto sa ovom temom to ne mogu da cine, zele da se sakrije!
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Evo šta radi Sotona...

Rev 12:9 I zbačena bi aždaha velika, stara zmija, koja se zove đavo i sotona, koja vara sav vasioni svet, i zbačena bi na zemlju, i anđeli njeni zbačeni biše s njom.
Rev 12:10 I čuh glas veliki na nebu koji govori: Sad posta spasenje i sila i carstvo Boga našeg, i oblast Hrista Njegovog; jer se zbaci opadač braće naše, koji ih opadaše pred Bogom našim dan i noć.
Rev 12:11 I oni ga pobediše krvlju Jagnjetovom i rečju svedočanstva svog, i ne mariše za život svoj do same smrti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Necu tamo da odgovaram, odgovorio sam ovde.
Ovo je sad bezanje od teme, jer se ovde razvijala tema, i sakriva se vec receno.

Pa odgovori mi tamo na moja pitanja. Nisi odgovorio ni tamo ni ovde.:)

ps. Prebaci tamo sve svoje odgovore. Slobodno. Da se vidi sve. Nemam ništa protiv.

Mire000, pogrešno tumačiš moje pobude da otvorimo novu temu. Ja govorim o preglednosti a ti odmah sumnjaš u neke druge namere. Mire, Mire?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa odgovori mi tamo na moja pitanja. Nisi odgovorio ni tamo ni ovde.:)

ps. Prebaci tamo sve svoje odgovore. Slobodno. Da se vidi sve. Nemam ništa protiv.

Mire000, pogrešno tumačiš moje pobude da otvorimo novu temu. Ja govorim o preglednosti a ti odmah sumnjaš u neke druge namere. Mire, Mire?

Zasto bi to radio?
Nisam ja urednik da prebacujem postove, a niti je dozvoljeno ''iste postove prebacivati na suprotne teme''.

I kako ti nisam odgovorio?
Na sve tvoje postove gore sam odgovorio.

Sad ste otvorili novu temu, i ja necu da ucestvujem na temi, koja ne sadrzi ono sto sam prethodno rekao.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Mogu da se prebacuju postovi sa novim komentarima istih. Ne brini.

Nisi odgovrio na pitanje o anđelima i da li je bračni odnos nešto loše ili grešno? Ali to očekujem na novootvorenoj temi. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mogu da se prebacuju postovi sa novim komentarima istih. Ne brini.

Nisi odgovrio na pitanje o anđelima i da li je bračni odnos nešto loše ili grešno? Ali to očekujem na novootvorenoj temi. Hvala.

Jesam odgovorio sam o andjelima.
Zasto bi bracni odnos bilo nesto lose?
Ja to nisam rekao. Ali suprotno tome, ti meni nisi odgovorio.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

To nije postavljanje postova , jer se nista ne vidi, postavljate linkove..
Nije ni vazno jer ja na toj temi necu ucestvovati.
Ja mislim da sam ti posteno i razumno odgovorio u skladu sa Biblijom.
Na tebi je da li ces to ignorisati..

Igrate se urednika, a to stvarno nema smisla!

Sad sam se osvedocio u ''neiskrenost'' pojedinih.

DOK SUD NARODIMA "SPAMUJE" CEO OVAJ PODFORUM SVOJIM KOMENTARIMA KOJI VEZE SA TEMAMA NEMAJU I ZATRPAVA "UZASTOPNIM POSTOVIMA", ODJEDNOM SE BRINE DA JA NE ZATRPAVAM TEMU "PRAVOSLAVLJE".


NEVEROVATNO!
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
A kako tumačiš Otkrivenje 21? Gde se to spušta Novi Jeruslim? Na Nebo?:)

Otkrivenje, još nitko nije desifrirao, možda navodim možda samo ljudi otvorena srca. Kada čistog srca pristupiš Bibliji,i Bogu onda će ti Bog diđi sljepilo i ljusture sa ociju da mognes razumjeti sta tocno pise.
Svatko bi trebao voljeti ov knjigu ,jer je zatvorena za 'genijalce' i nadobudne pametnjakovice, a otvorena i kristalno jasna za ljude cistih namjera i poniznih srca.

Reci kada sve znaš , zašto zmaj iz usta suklja vodu a znamo da Zmajevi vatru sukljaju?

 
Natrag
Top