Potreba za isticanjem

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kantona, ne upuštaj se u raspravu. Vidiš da ovdje neki ne razlikuju forum od čitaonice.

Lepo je kad se neko okuraži i posle dobijanja pažnje na jednoj temi u Psihologiji opet se vrati na staru i nastavlja da tupi a da nekim čudom ostane živ.

Samo par brojeva. Njima jedino vjerujem. 100 %.
Ljudima već malo teže ide. Pogotovo ako im je "pogođena sujeta".;)

Hvala što si mi odgovorio...a logika kojom si se služio kojom si napao Crvendać više govori o tebi ;)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Vidi, vidi, diskusija se rasplamsala. čak smo dobili i neprincipijelnu koaliciju psihologa amatera i numerologa mizantropa (ne vjeruje ljudima, kladionica je zakon). Polako i stidljivo se javljaju i simpatizeri, ko visibaba u proljeće. Ako, ako, samo tako, ko gubi ima pravo da se ljuti. I duri.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Vidiš da ovdje neki ne razlikuju forum od čitaonice.
Ne osećam se prozvanom i znam da ovo nije upućeno meni, jer sam ja neko ko čita sa foruma, ali i unosi svoje mišljenje na isti...
Obzirom da je uvodni post izazvao pravu buru, verujem neočekivano za tebe, mislim da ne bi bilo loše da pokreneš jednu anketu o tome šta članovi misle o copy-past temama, da li im se dopadaju ili ne...Naravno anketa sa više mogućnosti za odgovor..., baš kao što si pokrenuo i onu anketu ''Šta očekujete od ovog foruma''...mislim da se tako zove...
Mislim da bi se tom anketom došlo do nekog rezultata..., ako je to bio cilj....
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Stvarno ne razumem oko cega dizete ovoliku bunu. Gde su Turci??? :blum3:

Na forumu ima svega, za svakog po nesto, svako se negde i u necemu moze pronaci i mislim da zaista nema razloga za sve ovo.

Mislim da stvarno nije bitno da li tema kopirana i zalepljena. Ustvari, smatram da je mnogo bitnije ako je takva tema nekomentarisana. Mozda bi ste se time mogli malo pozabaviti u ovolikim prepucavanjima. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Det, ja nisam nikoga napao. Samo sam postavio podatke koji su lako provjerljivi. I to tek nakon što je Jurivaka napadnut bezrazložno. Pa da se usporede njihovi podaci.
Nisi odgovorio ničim na te podatke. Ali si odgovor spustio na svoja nagađanja.


Vidi, vidi, diskusija se rasplamsala. čak smo dobili i neprincipijelnu koaliciju psihologa amatera i numerologa mizantropa (ne vjeruje ljudima, kladionica je zakon). Polako i stidljivo se javljaju i simpatizeri, ko visibaba u proljeće. Ako, ako, samo tako, ko gubi ima pravo da se ljuti. I duri.


Budući da si više puta isticao da si iz Bosne i da ti treba tri dana da shvatiš, ja ti savjetujem da se do petka ne javljaš.;) Probajući shvatiti.

Usput dotle skupi malo hrabrosti, pa otvori bar jednu temu na Slobodnim diskusijama. Jer od oko 830 tema (upravo prebrojeno) nisi otvorio ni jednu. Ni jednu jedinu. Ti si unikatni urednik na forumima. Urednik bez otvorene teme. Pardon, moderator bez otvorene teme.
Ako ti ne ide, imam par lijepih "u rukavu". Mogu ti poslati koju ako me zamoliš. Lijepo.;)

Ustvari otvorio si sam samcat:Djednu temu kada si postao urednik. Temu "Pitajte urednika". Normalno, odmah si ju zalijepio. Ko što je i red. Tvoja tema.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Det, ja nisam nikoga napao. Samo sam postavio podatke koji su lako provjerljivi. I to tek nakon što je Jurivaka napadnut bezrazložno. Pa da se usporede njihovi podaci.
Nisi odgovorio ničim na te podatke. Ali si odgovor spustio na svoja nagađanja.

Ti podaci su za posebnu analizu, o tome se već u ovoj temi pisalo pa nema razloga da ponavljam šta su već drugi rekli...u vezi toga da li određeni podforumi zbog manjka komentara treba da postoje...a manjak komentara je doveden u vezu sa copy/paste tekstovima.
Od svih kometara u ovoj temi a bilo je ih je prilično ti si odabrao jednu ili nekoliko rečenica da bi branio Jurivaku zbog njegove neaktivnosti na podforumu za koji je zadužen. I to komentare Crvendać koja se par puta oglasila. Imao si priliku ako već želiš da prokomentarišeš temu da se izjasniš, valjda je neki red, o onome zbog čega je pokrenuta, a ti si prvo odabrao nešto sporedno, zato i kažem da to govori o tebi. Prema tome, o kakvim nagađanjima govoriš, logika kojom si uporedio neke podatke se može na razne načine tumačiti u zavisnosti od toga da li je bitniji broj pregleda ili komentara, a opet sve to u vezi sa samom prirodom podforuma o kojem je reč ;)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Bože mili ja mora da sam u nekom od prošlih života bio Tarzan kad ovako dobro komuniciram sa majmunima.

Neka se ne češe koga ne svrbi.

Eric, u petak je Veliki petak, a taj dan ne želim da se bakćem sa svekolikim glupostima, raznoraznim retardima, frustriranim prosvjetnim radnicima, onemoćalim bankarima i svim ostalim mentalnim vampirima koji bi mi se rado napili krvi samo kad bi bili kadri.
Samo iz tog razloga ti odgovaram odmah, što je moraćeš priznati priličan napor za mene s obzirom na činjenicu da sam iz Bosne.

U mom kraju postoji jedna izreka koja glasi: "Dokon pop i jariće krsti" a odnosi se na osobe koje se bave promašenim, beskorisnim i nikom potrebnim poslom.
E, upravo takav jedan totalno zaglupljujući posao je i brojanje mojih tema u Slobodnim, jer trebalo je potrošiti vrijeme da bi se došlo do tog podatka koji nema nikakve veze sa ovom temom. Podatak ti je 100% tačan kao što je to i podatak da imam redovnu stolicu svako jutro. Prvi podatak je iz nekog razloga interesantan samo tebi a drugi samo meni. Oba ova podatka su vezana za mene. Dok mi je podatak o redovnoj stolici važan iz svakom razumljivih razloga, nerazumljivo ostaje koji je motiv prisutan kod tebe da bi trošio vrijeme da dođeš do podatka o temama koje sam ja pokrenuo u Slobodnim.

Kako bilo da bilo, eto sada imaš još jedan podatak o meni za koji se nisi trebao uopšte mučiti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
PIC:

Neću ti reći da si majmun.
Neću ti reći ni da si glup.
Neću ti reći ni da si retardiran.
Neću ti reći ni da si vampir.
Neću ti reći ni što da si napraviš sa svojom stolicom.


Ali ću ti reći da u tih 15 minuta provjere koliko si tema otvorio, tj nisi otvorio, sam ustanovio zašto tebe žulja ova tema.
Mislim da je i drugima jasno, divni umni, kreativni čovječe, pregaoče copy-paste.;)

I trebao si pričekati petak.
Ali onaj drugi.
Previše je ovo za tvoju glavu.:acute:



PS

Više se neću javljati cijenjeni intelektualče.
Jer ti pred forum kao argument u raspravi nudiš svoju stolicu.
Ne usudim se ni pomisliti koji ćeš sljedeći argument vaditi iz gaća.:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
To je tvoj nivo diskusije.:D:D:D


Intelektualac.:acute:


Živ ti meni bio. Kakav bi bio svijet bez takih ko ti.:D:D:D
 
Natrag
Top