Poslednji dani

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ja to govorim jer ste zaslužili, a tvoja projekcija je radovanje. I ruši vam i sada kažem da treba da vam ruši hramove.

Ovde se vidi koliko uzivas kad nam ruse hramove, pa to i drugima pripisujes! Sve svoje grehe pripisujes drugima! A to se zove 'projekcija'. Ne moram ja nista vise da kazem!

Da imaš već bi citirao. Istu drskost i oholost vi učite.

Mogu ja da citiram, a bi li onda priznao da si LAZOV?

Izjavio si citiram:

"I drsko uče da će samo oni biti spaseni kao i PC i KC."



*Da li Jehovini svedoci veruju da će samo oni biti spaseni?
Ne. Milioni ljudi koji su živeli u prošlim vekovima i koji nisu bili Jehovini svedoci dobiće priliku da se spasu. Sveto pismo objašnjava da će u novom svetu koji je Bog obećao biti ’uskrsnuti i pravednici i nepravednici‘ (Dela apostolska 24:15). Pored toga, možda će i mnogi koji sada žive početi da služe Bogu, pa će i oni biti spaseni. U svakom slučaju, nije na nama da sudimo ko će biti spasen, a ko ne. Taj sud je poveren Isusu (Jovan 5:22, 27). (Izvor: https: // www. jw. org/sr-latn/jehovini-svedoci/faq/ko-spasen/)

Ti si najobicniji lazov i prevarant!
Kako napadas nas tako i njih blatis namerno i pravis zlima, samo da bi svoju crkvu uzdigao!

Ja to sve vreme i radim, a na to ne stizu odgovori na isti nacin, vec se u startu sa vase strane napada i laze protiv Adventista i Ellen White..

Pogledaj kako tvoj brat gore laze protiv Jehovinih Svedoka! E, a to isto radite i protiv nas neprestano! I sad ja treba da citiram iz Kule i pokazujem koliko on laze? I on zna da laze a radi to namerno!

To je sramota kako se ponasate!

Tako da tvoja opravdanja ne stoje..

Ne mozes se pravdati evo gore primer koliko lazete! I tako stalno radite! Hoces da vas neko stedi a vidi sta radite drugima!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ovde se vidi koliko uzivas kad nam ruse hramove, pa to i drugima pripisujes! Sve svoje grehe pripisujes drugima! A to se zove 'projekcija'. Ne moram ja nista vise da kazem!

To ste zaslužili, pošto je tvoja nauka nikakva, onda imaš potrebu da prebacuješ na mene da se ja radujem.

I srušiće vam Bog idolopokloničke hramove jer ih obožavate.

I tako i treba.
Mogu ja da citiram, a bi li onda priznao da si LAZOV?

Izjavio si citiram:

"I drsko uče da će samo oni biti spaseni kao i PC i KC."

Naravno ja sam pre davao vaše izjave gde ste samo vi spaseni.

*Da li Jehovini svedoci veruju da će samo oni biti spaseni?
Ne. Milioni ljudi koji su živeli u prošlim vekovima i koji nisu bili Jehovini svedoci dobiće priliku da se spasu.

Kako će dobiti ako su umrli? Dakle besmislica sama po sebi. To ne osporava moje navode da će samo oni biti spaseni.

Pazi ove besmislice Ne. Milioni drugih koji su živeli u prošlim vekovima, dakle sada su mrtvi dobiće priliku.

Pa kako će dobiti priliku ako su umrli? Dakle uče da će samo JS biti spaseni.

Formalno ne mogu reći da će biti samo oni, ali se iz ovoga vidi da misle.

Valjda su dobili priliku, ako su umrli. Zatim ne kažu biće spaseni, nego eto imaju priliku što svi znamo da imaju svi ljudi priliku da se spase.



Ti si najobicniji lazov i prevarant!
Kako napadas nas tako i njih blatis namerno i pravis zlima, samo da bi svoju crkvu uzdigao!

I kada bih ti citirao njih svejedno ne bi verovao.

samo da bi svoju crkvu uzdigao!

Opet projekcija, pošto vi uzdižete svoju crkvu i hramove, zato će vam Bog potrti ono što vam je predmet obožavanja.

Pogledaj kako tvoj brat gore laze protiv Jehovinih Svedoka! E, a to isto radite i protiv nas neprestano! I sad ja treba da citiram iz Kule i pokazujem koliko on laze? I on zna da laze a radi to namerno!

To je sramota kako se ponasate!

Pa vi učite da ćete samo vi biti spaseni.

 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pogledaj kako tvoj brat gore laze protiv Jehovinih Svedoka! E, a to isto radite i protiv nas neprestano! I sad ja treba da citiram iz Kule i pokazujem koliko on laze? I on zna da laze a radi to namerno!

To je sramota kako se ponasate!

Hmm, kako ono beše nastao "adventizam"? Ah, da, na izmišljotinama i glasinama. Tako da, ne samo da me ne iznenađuje šta oni govore o Raselovcima, čak naprotiv, Ni jedan jedini adventista nema lepih reči, a ni istinitih o svojoj braći po Mileru.

Sramota???!! Da oni znaju za sramotu, ne bi se tako ponašali. Razlog za to je jednostavan da jednostavniji ne može biti, i ilustrovaću ga citatom iz filma "Highlander": There could be only one.

A sledbenici "duha proroštva" iz Mejna, su spremni da učine sve pa i da po svojoj braći po MIleru pljuju isto onako kako pljuju po Crkvi, samo da bi sebe u svojoj oholosti prikazali kao tog jednog.


No šta ćemo, kompleks Kaina. Ujedno šta se drugo može očekivati od sledbenika "vere" kojoj je greh čisto materijalan i vezan za senku.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To ste zaslužili, pošto je tvoja nauka nikakva, onda imaš potrebu da prebacuješ na mene da se ja radujem.

Kako se ne radujes? Pa ti jedva cekas da nas tvoj Bog potre! Jedva cekas da Isus dodje i da nas pobije, i tebe nagradi sto si grmeo protiv nas da nas treba 'razbiti'!

Pa ti samo formalno tvrdis da se ne radujes, a pokazao si svuda da se radujes.

To ne osporava moje navode da će samo oni biti spaseni.

Kako ne osporava? Pa evo rekli su da ce i drugi biti spaseni!

Zar su rekli nesto sto ne misle?

Pa koliko treba biti lud covek pa ovo izjaviti? Smatras da pisu na svom sajtu da veruju nesto sto ne veruju?

Boze me sacuvaj!

Pa kako će dobiti priliku ako su umrli? Dakle uče da će samo JS biti spaseni.

Dokazao sam da LAZES!

Citiram sa njihovog sajta:

Da li postoji nada za one koji nisu upoznali Boga?
Biblija obećava da će „Bog uskrsnuti i pravednike i nepravednike“ (Dela apostolska 24:15). "Nepravednici“ su oni koji se nisu držali Božjih pravednih merila JER NISU ZNALI ŠTA JE BOŽJA VOLJA. Isus će uskrsnuti nepravednog zločinca, kao i milione, a možda i milijarde drugih koji su umrli A NISU POZNAVALI BOŽJU VOLJU. Oni će u raju na zemlji biti poučeni Božjim merilima i imaće priliku da dokažu da vole Boga time što će postupati onako kako on želi... Kada nepravednici uskrsnu, da li će im se suditi na osnovu onoga što su činili u prošlosti? Neće... sudiće im se na osnovu onoga što budu radili nakon uskrsenja, a ne po onome što su činili pre smrti, DOK NISU POZNAVALI BOGA." (Izvor: https: // wol. jw. org/sr-Latn/wol/d/r353/lp-sbo/2014405?q=nepravednici&p=par#h=14)


Formalno ne mogu reći da će biti samo oni, ali se iz ovoga vidi da misle.

Iz ovog se vidi samo da ti hoces da im podmetnes Milose Bogdanovicu!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kako se ne radujes? Pa ti jedva cekas da nas tvoj Bog potre! Jedva cekas da Isus dodje i da nas pobije, i tebe nagradi sto si grmeo protiv nas da nas treba 'razbiti'!

Ko to po njima treba da nas "potre"? Isus? Ček, ček, pa ne dolazi Hoshea bar Nun, nego Bog... iskreno nisam znao da je za EGWiste Hoshea Bar Nun (da, to je onaj što je "pobio" Hanance, onaj što "duše" mačem seče...) isto što i Otelotvoreni Ja Sam Koji Jesam.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
mire000 said:

*Da li Jehovini svedoci veruju da će samo oni biti spaseni?
Ne. Milioni ljudi koji su živeli u prošlim vekovima i koji nisu bili Jehovini svedoci dobiće priliku da se spasu.


Kako se ne radujes? Pa ti jedva cekas da nas tvoj Bog potre! Jedva cekas da Isus dodje i da nas pobije, i tebe nagradi sto si grmeo protiv nas da nas treba 'razbiti'!

Moj Bog će i da vas potre, prvo će da vam sruši idole koje obožavate. Za opomenu, a onda kao i svaka pokvarena civilizacija sve ostalo.

Zato ste na ivici rata u CG. I celi svet će biti uništen osim malog broja ljudi.

Pa ti samo formalno tvrdis da se ne radujes, a pokazao si svuda da se radujes.

Opet me samo kopiraš, vidiš koliko je tvoja nauka jadna , čim ne možeš da osporiš moje arg. ti se prebacuješ na mene.

okazao sam da LAZES!

Citiram sa njihovog sajta:

Da li postoji nada za one koji nisu upoznali Boga?

Vidiš da lažeš, drugo si citirao gore i ja sam se na to osvrnuo.

mire000 said:

*Da li Jehovini svedoci veruju da će samo oni biti spaseni?
Ne. Milioni ljudi koji su živeli u prošlim vekovima i koji nisu bili Jehovini svedoci dobiće priliku da se spasu.


pošto sam taj deo osporio onda si prešao na ovo drugo.

Da li postoji nada za one koji nisu upoznali Boga?
Biblija obećava da će „Bog uskrsnuti i pravednike i nepravednike“ (Dela apostolska 24:15). "Nepravednici“ su oni koji se nisu držali Božjih pravednih merila JER NISU ZNALI ŠTA JE BOŽJA VOLJA. Isus će uskrsnuti nepravednog zločinca, kao i milione, a možda i milijarde drugih koji su umrli A NISU POZNAVALI BOŽJU VOLJU.

I to je netačno, samo mala deca i ljudi koji imaju mentalne probleme ne poznaju volju Božju, svi ostali poznaju, ali svi nisu postupili po toj volji, neki jesu , a neki nisu.

Oni će u raju na zemlji biti poučeni Božjim merilima i imaće priliku da dokažu da vole Boga time što će postupati onako kako on želi...

Kakva laž, nema raja ko ga ovde ne postigne u umu i srcu.

Kada nepravednici uskrsnu, da li će im se suditi na osnovu onoga što su činili u prošlosti? Neće.

Opet laž, jedni se vaskrsavaju za sud, a drugi za spasenje.

sudiće im se na osnovu onoga što budu radili nakon uskrsenja, a ne po onome što su činili pre smrti, DOK NISU POZNAVALI BOGA.

Dobro sam rekao iste laži kao i PC.

Iz ovog se vidi samo da ti hoces da im podmetnes Milose Bogdanovicu!

Šta je bitno šta ćeš ti reći formalno. Čak i ako misliš tako.
 
Natrag
Top