Politika u postovima forumaša

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, za takve kao ti Bozja rec kaze - da su to oni koji cine od slatkoga gorko, a od gorkog slatko, koji cine od beloga crno, a od crnog belo.

Tesko onima koji padnu u zamku vasih lazi i izvrtanja.
Sta ti vredi pricati kad ti ovo ne mozes oboriti. Samo vices "laz". Cinjenice sam izneo..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Da, sve gluposti, prazne price, i preklapanje jezikom.
Nista lepo od vas da se cuje, samo prokletstvo, i camotinja.
Od vas nista pametno, nista sto podstice ljude na dobra dela, na moralnost, sve naklapanja o subotama, jelima, praznicima, optuzbe da smo kanibali, ubice, pagani i slicno.. Ni u cemu ne vidite dobro, cudno da muslimane, hinduse i budiste, taoiste i ostale ne vijate nego ih jos tolerisete i nazivate boljim vernicima nego nas, u njima vidite dobro a u nama koji Hrista verujemo ne, i napadate nas! Vasa reakcija je ocekivana i to sto vicete "laz laz laz..", kada ste suoceni sa istinom kakvi ste..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Od vas nista pametno, nista sto podstice ljude na dobra dela, na moralnost, sve naklapanja o subotama, jelima, praznicima, optuzbe da smo kanibali, ubice, pagani i slicno..

Kako bi išta pametno i moglo od njih izaći? Na koji način, kada se sve vrti oko održavanja blasfemije Millera i njegovog "datumarenja"? Ujedno, sve što je iole pametno, korisno došlo iz SAD nije bilo produkt umova zaraženih "revivalom".

Ni u cemu ne vidite dobro, cudno da muslimane, hinduse i budiste, taoiste i ostale ne vijate nego ih jos tolerisete i nazivate boljim vernicima nego nas, u njima vidite dobro a u nama koji Hrista verujemo ne, i napadate nas!

Kako bi i mogli da vide dobro, kada su ophrvani tamom? Tamu su prizvali, tamu bogom zovu, tami se klanjaju, i tama ih je preuzela. A čovek kada je u tami, ne može videti dobro ni u kome, jer sve svojom tamom meri. Zato i napadi na Crkvu, zato i histerisanje na pomen sunca. *

*Hrist je Sunce pravde, YHWH je u samom Svetom Pismu nazivan SUNCEM I ŠTITOM.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Od vas nista pametno, nista sto podstice ljude na dobra dela, na moralnost, sve naklapanja o subotama, jelima, praznicima, optuzbe da smo kanibali, ubice, pagani i slicno.. Ni u cemu ne vidite dobro, cudno da muslimane, hinduse i budiste, taoiste i ostale ne vijate nego ih jos tolerisete i nazivate boljim vernicima nego nas, u njima vidite dobro a u nama koji Hrista verujemo ne, i napadate nas! Vasa reakcija je ocekivana i to sto vicete "laz laz laz..", kada ste suoceni sa istinom kakvi ste..

Ne čudi se. Ako netko stane na stranu onih koji kasape nerođenu djecu, zbog toga što to čine "njihovi" adventisti u "njihovim" adventističkim "bolnicama", onda znaj da bi takvi i Isusa razapeli ako ne bi ispovjedio vjeru u Ellen White.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne čudi se. Ako netko stane na stranu onih koji kasape nerođenu djecu, zbog toga što to čine "njihovi" adventisti u "njihovim" adventističkim "bolnicama", onda znaj da bi takvi i Isusa razapeli ako ne bi ispovjedio vjeru u Ellen White.

Kasapljenje nerođene dece je upravo "plod" i "dar" po kome se vidi čiji su. Da li bi takvi Isusa razapeli? Da. Zašto bi to učinili kada sebe nazivaju "hrišćanima"? Zato što oni u svojoj aroganciji Njega, Isusa Bogom i ne priznaju, tek su 1980 "dozvolili" mogućnost da je On, jedno od tri bića koja su po njihovom verovanju "božanstvo", zato što je kršio, šta više za svoje ukinuo shabat (jer On je shabat), zato što Ga Njegovi suncem nazivaju, zato što je svoje telo i svoju krv dao za spasenje, zato što je ukinuo Stari i zasnovao Novi, večni Savez..... i naravno, zato što se ne klanja "malom svetlu", arogantnoj i nasrtljivoj lažljivici koja je njih ubedila da je govorila u Njegovo ime.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Od vas nista pametno, nista sto podstice ljude na dobra dela, na moralnost, sve naklapanja o subotama, jelima, praznicima, optuzbe da smo kanibali, ubice, pagani i slicno.. Ni u cemu ne vidite dobro, cudno da muslimane, hinduse i budiste, taoiste i ostale ne vijate nego ih jos tolerisete i nazivate boljim vernicima nego nas, u njima vidite dobro a u nama koji Hrista verujemo ne, i napadate nas! Vasa reakcija je ocekivana i to sto vicete "laz laz laz..", kada ste suoceni sa istinom kakvi ste..

Mire, mam samo jedno pitanje za tebe.

Kako te brate nije sramota da iznosis ovakve gnusne prljave neistine?

Sve sto si meni, odnosno - nama pripisao, to sve cinite upravo vi.

Napadate, vredjate, lazete, izvrcete protiv svih koji ne razmmisljaju kao vi, nazivate ubicama dece, itd..

Na kakva dobra dela i moralnost vi podsticete ovakvim pisanjem i ponasanjem?
Vi nista drugo i ne cinite osim sto sirite versku mrznju i netrpeljivost, i ocekujete da vam se na sve to ne odgovori.

Pogledaj sebi i drugima u oci, i lepo iskreno kazi, ko je ovde pozivao na toleranciju i ljubav.
Ja sam cak otvorio i temu za zblizavanje ljudi na forumu, za zajednicke molitve, itd..

Otvorio sam i druge teme, kao sto je o moralu "MORAL I MORALNA DISKRIMMINACIJA U SAVREMENOM SVETU" a tebe nema nigde na toj temi.

O cemu ti onda govoris?

Dakle, sam prosudi da li su tvoje reci istinite, ili su napisane cisto da zavedu one koji ne znaju pravo stanje stvari na forumu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, mam samo jedno pitanje za tebe.

Kako te brate nije sramota da iznosis ovakve gnusne prljave neistine?

Sve sto si meni, odnosno - nama pripisao, to sve cinite upravo vi.

Napadate, vredjate, lazete, izvrcete protiv svih koji ne razmmisljaju kao vi, nazivate ubicama dece, itd..

Na kakva dobra dela i moralnost vi podsticete ovakvim pisanjem i ponasanjem?
Vi nista drugo i ne cinite osim sto sirite versku mrznju i netrpeljivost, i ocekujete da vam se na sve to ne odgovori.

Pogledaj sebi i drugima u oci, i lepo iskreno kazi, ko je ovde pozivao na toleranciju i ljubav.
Ja sam cak otvorio i temu za zblizavanje ljudi na forumu, za zajednicke molitve, itd..

Otvorio sam i druge teme, kao sto je o moralu "MORAL I MORALNA DISKRIMMINACIJA U SAVREMENOM SVETU" a tebe nema nigde na toj temi.

O cemu ti onda govoris?

Dakle, sam prosudi da li su tvoje reci istinite, ili su napisane cisto da zavedu one koji ne znaju pravo stanje stvari na forumu.
Laodikeja ne izmisljaj, statistikom foruma sam pokazao da ste upravo vi prvi otvarali napadacke teme, gde ste se bavili napadima na nasu crkvu i iznosili prljavstine, a to sto govorite da smo ubice, kanibali i slicno je samo vrh ledenog brega! Ako lazem ja statistika ne laze! U opisu vase teologije je da napadate nas i nasu crkvu! Sto se tice nasih koji vas isto tako nazivaju, to ste sami krivi, hteli ste rat imate ga!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Laodikeja ne izmisljaj, statistikom foruma sam pokazao da ste upravo vi prvi otvarali napadacke teme, gde ste se bavili napadima na nasu crkvu i iznosili prljavstine, a to sto govorite da smo ubice, kanibali i slicno je samo vrh ledenog brega! Ako lazem ja statistika ne laze! U opisu vase teologije je da napadate nas i nasu crkvu! Sto se tice nasih koji vas isto tako nazivaju, to ste sami krivi, hteli ste rat imate ga!

Mire, uzaludno je pravdati se nekome tko druge ljude naziva životinjom. Za takve ostaje samo se Bogu moliti.
 
Natrag
Top