Poklanjam...

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Povratniku Rusu poklanjam tikvice, on je čovek domaći(ca)n:

attachment.php
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Povratniku Rusu poklanjam tikvice, on je čovek domaći(ca)n:

attachment.php

To Belja prave su, vidi se da si poguzija ko i ja. Baš bi mi valjale za sutra... kilo ovakvih... pa uz pohovane krmenadle i buav pire, varivo od tikvica sa mirođijom i malo muškatnog orašćića. Već mi se jede...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Svojim prijateljima Titu i Deliji poklanjam još nekoliko svojih kreacija sa njima dragim i milim likovima.

mladjo-pokazi-nam-nek.jpg


cedo-ja-sam-trudna.jpg


dacic-je-odlucio.jpg


MIRKO.jpg


vuce-pusiona-nema-nik.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
La Volpe, za tebe!)cvett)
demotivacijarsbudilnik-z.jpg

Ne mogu da ti poklonim zauvek, samo da ti pozajmim! Treba meni!:assive:
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
hahahahaha...super pokloni... :D
ajde neću vam ništa spec. poklanjati, nego vas dvoje vodim na sladoled. Otoplilo je, pa da se malo osladimo. :)
icecream.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
ajde neću vam ništa spec. poklanjati, nego vas dvoje vodim na sladoled. Otoplilo je, pa da se malo osladimo. :)
Pogledajte prilog 26057

Da se malo rashladimo... ovo je uvreda... tri jadne kuglice sladoleda za Garu i mene.:roll: Jesi l' ti bre normalan...imaš li predstavu kakve slatkoždere imaš pred sobom. Pa samo ja mogu da proždrem više sladoleda nego Čanak, Palma i Dačić zajedno bureka. A gdje je tek Gara, ona mož da pojede veću hrpu neg što Tadić, Dinkić i Toma zajedno slažu.:roll:

Dede... drugi put da si se popravio s tim poklonima, ništa na brzinu, dobro prvo prostudiraj koga imaš pred sobom... i šta bi bio adekvatan poklon.

Ja ću ovaj put da ispeglam stvar te ću Gari i sebi da poklonim po par ovih plehanih noši sladoleda.


SLADOL.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
uf breeee... ajd ovako ćemo, uvedem vas u poslastičarnicu i zaključam da niko ne ulazi i ne ometa! Onda jedite sve šta vam se svidi. A koliko vidim po gradu sve su dupke pune sladoleda! :)
Ice_cream_shop_in_Italy.JPG
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dobro...de... nisi znao, razumijem. Evo, popravljaš se. Ali nemoj više da kačiš slike od 2 mb 2816 X 2112 piksela. To opterećuje forum, olakšaj prvo sliku...vid šta sam ja napravio od tvoje slike... nema ni 26 kb.

Ice_cream_shop_in_Italy.jpg
 
Natrag
Top