Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Poklanjam...

• Začetnik teme Ulukiora
  • Datum pokretanja
ivanjuska

ivanjuska

Član
Delija,izvini sto si ovoliko cekao da ti posaljem ovu mustru za pletenje,nikako da slikam ovaj milje sto mi je prijateljica poklonila za 8 mart.
Nadam se da se ne ljutis sto ti ovako javno saljem,ne radi mi P.P.A moze i drugima da koristi.Znam da si se istrosio na papuce pa ti saljem i pletace igle,mozes i klot isto kao i frket.samo pazi na ne propustis žicu.:roll:

I da,tako je i moj muz isto isao u toplije krajeve kad je doslo vreme za biranje,ili komp ili....Sve je to za ljude. :dance3:

A sad odoh u toplije krajeve na jedno....pa

Poslednja izmena od urednika:
sendi

sendi

LEGEND
Alzirac, za tebe... Posto nemas problem sa ispadanjem iz auta kao "neki" iskoristi da zakljucas gepek... Naravno, ne verujem da se tebi takve stvari desavaju ali... :fool:

P

PYC

Član
Poster koji sam jutros postavio na Vukajliji poklanjam Titu i Deliji.

P

PYC

Član
Mom prijatelju i zemljaku Longu za kojeg mislim da je iz Tuzle, poklanjam kozu i kilo soli (da koza zasladi), da mi ne čeka u redu da pomuze onu jednu što je cijela Tuzla muze. Ako slučajno nije Tuzlak onda uzimam kilo soli nazad.

crvendac_011

crvendac_011

Always a lady
MODERATOR
Poklanjam Pycu da se malo zasladi.
Izvoli, dušice, znam šta najviše voliš. ;)

vanilice srcaste.jpg