Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Poklanjam...

• Začetnik teme Ulukiora
  • Datum pokretanja
P

PYC

Član
Povratniku Rusu poklanjam tikvice, on je čovek domaći(ca)n:

To Belja prave su, vidi se da si poguzija ko i ja. Baš bi mi valjale za sutra... kilo ovakvih... pa uz pohovane krmenadle i buav pire, varivo od tikvica sa mirođijom i malo muškatnog orašćića. Već mi se jede...

P

PYC

Član
Svojim prijateljima Titu i Deliji poklanjam još nekoliko svojih kreacija sa njima dragim i milim likovima.

La Volpe

La Volpe

Član
Evo za PYColovca: krsenje_pravila.jpg kad već nepoštuje pravila da vidi da nije jedini. :)

mars68

mars68

Član
La Volpe, za tebe!)cvett)

Ne mogu da ti poklonim zauvek, samo da ti pozajmim! Treba meni!:assive:

La Volpe

La Volpe

Član
hahahahaha...super pokloni... :D
ajde neću vam ništa spec. poklanjati, nego vas dvoje vodim na sladoled. Otoplilo je, pa da se malo osladimo. :)
icecream.jpg

P

PYC

Član
ajde neću vam ništa spec. poklanjati, nego vas dvoje vodim na sladoled. Otoplilo je, pa da se malo osladimo. :)
Pogledajte prilog 26057
Da se malo rashladimo... ovo je uvreda... tri jadne kuglice sladoleda za Garu i mene.:roll: Jesi l' ti bre normalan...imaš li predstavu kakve slatkoždere imaš pred sobom. Pa samo ja mogu da proždrem više sladoleda nego Čanak, Palma i Dačić zajedno bureka. A gdje je tek Gara, ona mož da pojede veću hrpu neg što Tadić, Dinkić i Toma zajedno slažu.:roll:

Dede... drugi put da si se popravio s tim poklonima, ništa na brzinu, dobro prvo prostudiraj koga imaš pred sobom... i šta bi bio adekvatan poklon.

Ja ću ovaj put da ispeglam stvar te ću Gari i sebi da poklonim po par ovih plehanih noši sladoleda.

La Volpe

La Volpe

Član
uf breeee... ajd ovako ćemo, uvedem vas u poslastičarnicu i zaključam da niko ne ulazi i ne ometa! Onda jedite sve šta vam se svidi. A koliko vidim po gradu sve su dupke pune sladoleda! :)

P

PYC

Član
Dobro...de... nisi znao, razumijem. Evo, popravljaš se. Ali nemoj više da kačiš slike od 2 mb 2816 X 2112 piksela. To opterećuje forum, olakšaj prvo sliku...vid šta sam ja napravio od tvoje slike... nema ni 26 kb.