Poklanjam...

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
sorry... nisam znao... u to ime evo ti jedna baš mala sličica. Dakle, poklanjam ti ovo
174161_590373792_914652431_q.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
sorry... nisam znao... u to ime evo ti jedna baš mala sličica. Dakle, poklanjam ti ovo
174161_590373792_914652431_q.jpg

Lisac, Lisac... nije poenta da slika bude mala nego olakšana. Naravno ako staviš sliku koja ima veličinu u pixelima 2560 X 1920 to će forum sam da sreže na neku svoju prihvatljivu veličinu od recimo 700 pixela široko. Problem je što slika ima 1,22 mb kao ova tvoja iz "Izrazite slikom kako se trenutno osećate". Kada bi sve slike iz te teme bile toliko "teške" trebalo bi nam pet minuta da učitamo i otvorimo stranicu (u zavisnosti od brzine paketa koji svako od nas plaća svom provajderu).

Ja sam na tvoju sliku neba od 1.22 mb dodao još i letećeg nosoroga "teškog" 3 tera bajta pa onda sve skupa poslao na dijetu. Slika je sada 800 X 600 pixela a "teška" samo 21,2 kilo bajta i začas je svako učita.
Za forum nije potrebno više, do 60-70 KB u vr' glave.

Sunny-Nosorog.jpg

 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Alzirac, posto smo utvrdili da si odrastao ( ? ) itd. evo, za tebe :D


ferrarif430front20080605.jpg
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jel moze neko na mog komsiju da pokloni magaricu malu, ali da ima kao pegice oko stomaka i butovima, ko u crtanom. Ako neko slucajno ima svinju krmacu belu da mu ne treba moze i to, ali da je bila sa crnim veprom, pa kad se oprasi da gledamo ove sarene kako sisaju mamu. Vi samo napisite adresu gde vam je to i ja cu da dodjem sa kabrioletom da mu ih preteram.
Kad prasici porastu u male veprove, ..ce da organizujemo "Prasijada ring". To vam je neka vrsta humanog obracuna izmedju zkrvenih veprova. Skupe se znaci svi politicki veprovi iz regiona koje ste gledali na televizoru i ubace se u blatnjav ring posut telecim ovnima. Prvo se svi normalno do gola skinu i preventivno izbicuju, a od pupka pa dalje preko razbuljka im se vezu kako-kome zute ili crvene krpe, radi identifikacije. Oko genitalija im se natnu specijalne korpe od pruca, protiv ujeda.
Posle toga ja dajem znak ispaljenjem u vazduh tetejcem, nakon cega politicki veprovi krnu jedni na druge, ripajuci i raspomamljeno skicuci. Publika ima pravo da navija i sa bicevima dodatno stimulise politicke veprove da zesce nasrcu jedni na druge, a takodje puplika ima pravo da drzi kolce u rukama i mase. Tuce izmedju publike nisu dozvoljene i ostro se kaznjavaju strojenjem na licu mesta. to pise i na glavnom panou odmah do svinjca. Tako da ako neko ostane obezmuden, sam je zaradeo ovo.
Kvave scene ko sto rekosmo ovog tipa znaju da potraju i po nekoliko casova, a u ring se po potrebi ubacuju i dodatni praci i pseta da bi se napravila jos zesca prilika za finalni Killshoot.
Pobednik je vepar koji ostane ziv i kao nagrada pusta se u sumu.
Celu reportazu snimamo i posle saljemo ovomu koji je poklonio krmacu da gleda snimak sa porodicom kod kuce. Pozurite svi zainteresenti i posaljite vase male slatke krmace i magarice kod mog komsiju i mene odmah i sada.
 
Natrag
Top