Podesavanje addona za prevod u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Kako su ti podesene opcije ovog subtitle addona, i gdje da nadjem taj primewire addon posto je kod mene 1channel. U mene ne pronalazi automatski pevod za ovu epizodu u addonu 1channel

evo ti moj savjet:

skini ovoj repo te ga instaliraj, unutar njega potrazi Istream adon te ga instaliraj.....
Kod:
[url]https://the-ones-xbmc-repo.googlecode.com/files/repository.the-one-1.2.zip[/url]

onda malo precekiraj ovu temu i odusevljen ces biti.....taj Istream adon imau sebi vise od 10 adona, poput primewire(1Channel), Icefilms, MuchMovies, What the Furk, TvOnline i jos ali ne znam vise na pamet.....

a za titlove imam ovako podeseno....standard....
9934625735.png
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Moze li da vidim tvoje podesavanje subtitle addona da mogu uporediti sa svojim. I istream mi puca stalno
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Instalirao sam Istream, i dobar je addon, medjutim 1channel mi odgovara zbog mogucnosti da u favorites xbmc ubacis ono sto hoces gledati. Automasko skidanje titlova mi radi u Istream, a u zasebnom 1channel mi ne radi. Ali ako nema resenja za 1channel onda cu morati prijeci na Istream :(
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
cuj, pa u Istream adonu je implementisan isti 1channel kao onaj kad bi ga instalirao za sebe....ja recimo otkad je Istream adon izasao obrisao sam sve one adone iz xbmc koje sam ranije koristio(1channel,icefilms,tvonline,muchmovies, iwatchonline,simplymovies,what the furk...), jer su svi ovi adoni ubaceni u Istream i jos ce se nadgradjivati.....veruj mi da ces se brzo naviknut na Istream in na kraju ces biti zadovoljan.....
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
cuj, pa u Istream adonu je implementisan isti 1channel kao onaj kad bi ga instalirao za sebe....ja recimo otkad je Istream adon izasao obrisao sam sve one adone iz xbmc koje sam ranije koristio(1channel,icefilms,tvonline,muchmovies, iwatchonline,simplymovies,what the furk...), jer su svi ovi adoni ubaceni u Istream i jos ce se nadgradjivati.....veruj mi da ces se brzo naviknut na Istream in na kraju ces biti zadovoljan.....


Ja sam bio instalirao taj istream addon ,dobro kazes instaliras njega i sve ostalo izbrises ,mada ja sam njega izbrisao jer kada naprimjer trazis neki film 5 put duze traje trazenje nego na neki posebni addon kao npr. 1channel.....ili mozda grijesim ?

I jos jedno uzgred da pitam.Instalirao sam chrome launcher na xbmc ,sve normalno instalira ali kada hocu da pokrenem neku adresu preko njega nista se ne djesava,malo kao krene da okrece i stane, ista stvar je i sa launcherom za aplikacije,nece nijednu da mi otvori.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Ne znam jel nesto do mene (jer sam nanovo instalirao OpenELEC), ali a XBMC subtitles jako sporo ucitava titlove (I opensubtitles i podnapisi). Ima li neko slicna iskustva i posljednjih par dana?
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Jedno pitanje. Kako da nateram podnapisi.net da ucita prevod? Gledam neku seriju, ima prevod jedino na ovom sajtu za epizodu do koje sam stigao, uredno pronadje prevod za datu epizodu ali kad kliknem nista se ne desava, nece da povuce fajl... Za bilo koji film ili seriju mi ne ucitava prevode sa podnapisi.net... Jer mora registracija ili...? Kako da to osposobim?


Reseno. Zaboravio sam da sam se davno registrovao, ukucao sam username i password i podesavanju servisa i proradilo je.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tako sto ces se registrovati tamo .....a zatim u XBMC uneti user i pas sa njihovog sajta.....pisali smo ranije o tome da uveli tu opciju.....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Pitanje za iskusnije korisnike:
Da li postoji mogućnost da se u XBMC Subtitles ubaci i prijevodi-online.org?
Zbog čega???
Pa zato što, kada gledam seriju (supernatural npr) preko GOTv-a, on mi iz baze titlovi.com povuče gomilu prevoda od te serije, pa treba probavati svaki prevod dok ne nađeš pravi.
Ja sam nešta prčkao po adonu i uspeo ubaciti prijevodi-online (adon.xml i settings.xml), tako da ih sam adon vidi u spisku sajtova za prevode, ali mi prilikom traženja prevoda on ubacuje prevode od titlovi.com (i ako je za prevode tv serija čekiran prijevodi-online.org).

Unapred zahvalan na odgovoru.
 
Natrag
Top