Podesavanje addona za prevod u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Šta znam ja se registrovao i nemam problema sa podnapisima a i titlovi koliko vidim danas proradili. Mislim da mi je ovo prvi put da sva 3 sajta za prevode rade u isto vreme :D
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Kod mene podnapisi nece ni da ucitaju ni jedan prevod...uopste...a imam user i pass...ulogovan sam. Pretpostavljam da nema dovoljno vremena da se uloguje. prebrzo prekine trazenje.
isti problem i kod mene, do juce sve radilo super, podnapisi sada nece uopste (imam user i pass)
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
Kako da podesim XBMC podnaslove da mi se prikazuju naši karakteri? Nema šta nisam isprobao, ali mi na opensubtitles.org ne prikazuje naša slova, a slova ž i š čak ni ne prikazuje u "hijeroglifima". Probao sam više različitih filmova i serija, ali je uvijek isti problem.

Hvala
 
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
37
Takodje slicno pitanje. Moze li neko da mi pomogne i kaze mi kako treba podesiti character set da bi se prikazivala domaca slova? Sve sam probao i dobijem ž i š, ali ć, č nema sanse.

Edit: Tek sto sam postavio pitanje ali snasao sam se...

Za prevod u xbmc idete u settings/video/subtitles i na character set namestite central Europe(windows)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
591
Ne znam da li je još neko imao problema ali meni nije htelo da učita prevode, samo stoji pauza a kada pritisnem onu opciju dole za prevod ništa se ne šava, samo se pauzira film. I sada probam sa promenom skina i probam ponovo sa učitavanjem prevoda i proradi ..
 
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
37
Meni izbacuje script failed za Titlove.com, dok ostali rade... Da li jos nekom baguju Titlovi.com ili je do mene nesto? Inace koristim aeon nox silvo skin. Probao sam i na Confluence skin i isto se desava...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Kod mene trenutacno titlovi.com radi kao i opensubtitles te podnapisi.....
 
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
37
Da, da... sada rade i kod mene. Verovatno ima veze i sa skinovima mada je mozda sad bilo i do njih nesto, provalio sam da nekad zabaguju kad se skin promeni... Bitno je da sve sljaka ok sad.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
Da li neko zna kako instalirati OpenSubtitles na Kodi Helix? Na jedom računaru imam instaliran Gotham i na njemu radi, ali na računaru na kom nisam imao instaliran Kodi, instalirao novu verziju Helix i puca instalacija OpenSubtitles?! Hvala
 
Natrag
Top