Podesavanje addona za prevod u XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
PODESAVANJE ADDONA ZA PREVOD

Startujte program,izaberite zatim SYSTEM ....broj 1 a zatim kliknite misem na opciju Settings...broj 2

xfbymiSB.png


U novom prozoru kliknite misem na Add-ons ....broj 3

3b4XNKA.png


Posto vam se otvori novi prozor takodje kliknite misem na All add-ons ....broj 4

4TCDSbwdg.png


Ugledacete zatim puno kategorija addona a vi klikom misa izaberite Subtitles....broj 5

mrU72Rw.png


U novom prozoru zatim otvorice vam se XBMC Subtitles addon a vi takodje kliknite misem na njega....broj 6

oeVJW89qS.png


Posto dosli konacno do ovog addona za prevode mozemo ga i podesiti i zato kliknite misem na opciju Configure u njegovom meniju....broj 7

p6kxvf.png


)tvorice vam se zatim Setting ovog addona za prevode te u kartici Languages....broj 8, sa desne strane odredite primarni,sekundarni,treci prevod ...broj 9.Naravno odredjujete jezik prevoda koji ce vam biti potreban za vase filmove to jest na kom jeziku zelite i da dobijete zeljene titlove za filmove....

LbfirEm.png

Takodje u kartici Services...broj 10 sa desne strane obelezite sajtove sa kojih zelite da vam se ponude porevodi za vase filmove na naravno vasem jeziku....(titlovi.com,subscene,podnatpisi.net..) broj 11

VI841KUND.png


Prostaje jos da ako zelite u kartici Advanced Opcions ...broj 12 podesavanja izvrsite po vasem nahodjenju ,te posto obavili sva podesavanja kliknite misem na dugme OK....broj 13

eohWm.png


Sada posto podesili addon za prevod mozemo krenuti dalje u reprodukciju naseg filma ,naravno sa prevodom....
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Pozdrav, da li postoji nacin za skidanje titla, a da se ne mora kucati rucno naziv filma!
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Podesio sam to sve, nego moram svaki put kucati naziv filma posto automatski nista ne pronalazi
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Servisi su opensubtitle (on pronadje automatski), podnapisi.net, titlovi.com. A koristim 1channel za gledanje filmova
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Servisi su opensubtitle (on pronadje automatski), podnapisi.net, titlovi.com. A koristim 1channel za gledanje filmova

koja serija ili film je u pitanju? ajd da testiram i ja ali zasada skoro nikad nisam ukucao rucno jer mi skoro uvijek pronadje automatski.....
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Kako su ti podesene opcije ovog subtitle addona, i gdje da nadjem taj primewire addon posto je kod mene 1channel. U mene ne pronalazi automatski pevod za ovu epizodu u addonu 1channel
 
Natrag
Top