Pitanja za ateiste???

Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Zna šta starstuff Isusa su optužili da je u njemu demon Jovana krstitlja takođe. Sad primećujem da pokušavaš nešta da kažeš da ne ostane nerazjašnjeno : Ja ih ne podnosim organski. Ovde se pojavio JokerMMA mada opet kažem nesporazumi su najveći neprijatelj ruku pod ruku sa mržnjom.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
bas hriscanski, ne podnosis organski boziju kreaciju :)
i ti si jedini sa mrznjom ovde, mi nismo, ti si taj koji organski mrzi nekoga, nismo mi
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Zna šta starstuff Isusa su optužili da je u njemu demon Jovana krstitlja takođe. Sad primećujem da pokušavaš nešta da kažeš da ne ostane nerazjašnjeno : Ja ih ne podnosim organski. Ovde se pojavio JokerMMA mada opet kažem nesporazumi su najveći neprijatelj ruku pod ruku sa mržnjom.

Ajde, ajde nemoj da se ljutis, mala sala, sam si se namestio, tri posta za redom o gej brakovima. Nisam mogao da iskuliram.
Nego kazes, nesporazum i mrznja a konstatujes da ih ne podnosis organski. Nije lepo. A koristis i priliku da poredis sebe sa Jovanom krstiteljom i Isusom. Moras da priznas nije ni skromno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
haha to sto u borilackom sportu vidis potrpacu govori najvise o tebi ;)
mma nije sport niti ima ikakve veze sa tim A, to je jedna gomila nebuloznih bolesnika koja brutalno tuce jedan drugog, to treba da se ukine ali posto je to kao i sve komercijala, nikoga ne iteresuje to kako to bedno izgleda i jadno nego ih interesuje kako da zgrnu pare, onda od ukidanja tog stvarno bolesnog (ne znam kak oda se izrazim) izivljavanja i brutalnog prebijanja boloesnika, nema nista, to je cist primer u kom pravcu ide ovaj svet
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
mma nije sport niti ima ikakve veze sa tim A, to je jedna gomila nebuloznih bolesnika koja brutalno tuce jedan drugog, to treba da se ukine ali posto je to kao i sve komercijala, nikoga ne iteresuje to kako to bedno izgleda i jadno nego ih interesuje kako da zgrnu pare, onda od ukidanja tog stvarno bolesnog (ne znam kak oda se izrazim) izivljavanja i brutalnog prebijanja boloesnika, nema nista, to je cist primer u kom pravcu ide ovaj svet

vidi se da ne znas nista o tom sportu, to je sport kao i vsaki drugi borilacki, samo najblizi pravoj borbi, ja ga treniram oko 6 godina i znam mnogo bolje od tebe, tako da nemoj da lupas gluposti :) a ovo na slici nije mma, nego grappling. Sorry na offtopicu ali morao sam da ispravim nebuloze
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
zapamti te jedno, da te stvari ne treba da budu blize ka pravoj borbi, zato sto one to ne mogu da budu, cim ti imas ring i pravila to je nesto sasvim drugo, mozes ti da treniras koliko god hoces, ali sto se tice tih borilackih vestina samnom ne mozes da pricas, moras jos da treniras i treniras da bi pricao samnom, to je doslo dotle da sad se vise ne trenira taj cirkus kome je ostalo ime (borilacka vestina) i da se prava stvar vise ne zove borilacka vestina zbog tog cirkusa, nego se zove samoodbrana i te dve stvari nemaju zajednickog
kao drugo da kazem i da ne znam nista o tome, opet ja vidim sta se tu radi i dokle to ide i sto je mnogo mnogo je, to nem oze da bude kao boks ili kik boks ili slicne stvari, tamo su stvari mnogo normalnije i prilagodjene realnosti koji se zove ring i pravila
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Tema je: Pitanja za ateiste. Molim da se piše o temi.[/WARNING]
 
Natrag
Top