pitajte člana Cecu69

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da. Zašto da komplikujemo. Rezultat je 3.
Neko je u 2. razredu osnovne bežao sa časova...

Ih bre Bane pa nisi baš morao sve da kažeš :acute:
Bila zima :vorred: sneg pao preko kolena,:???: ko da ide u školu po tom kijametu wacko2
Mislila sam da za to niko neće saznati :dntknw: a vidi njega odmah me provalio i to još ovako javno rekao a učiteljica mi prihvatila opravdanje za taj dan iako sam ga sama potpisala nožnim prstićima :blum3::D:D
Sad možeš u kafić samo na kabezu i klaker vino ti ne dam nisi dobar drug:beee::):dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
5
Ih bre Bane pa nisi baš morao sve da kažeš :acute:
Bila zima :vorred: sneg pao preko kolena,:???: ko da ide u školu po tom kijametu wacko2
Mislila sam da za to niko neće saznati :dntknw: a vidi njega odmah me provalio i to još ovako javno rekao a učiteljica mi prihvatila opravdanje za taj dan iako sam ga sama potpisala nožnim prstićima :blum3::D:D
Sad možeš u kafić samo na kabezu i klaker vino ti ne dam nisi dobar drug:beee::):dance2:

Aaaaa....izvini
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ceco, kako si danas?

Hvala na pitanju Mesidz ali pamtim i bolje dane :(
S obzirom da ćeš ovo pročitati tek sutra :roll: možda bih mogla da ti kažem bolje nego juče :)
ali šta znam da li ćeš ovo pročitati i sutra,možda tek prekosutra onda ću verovatno biti još bolje nego prekjuče :)
Eto da ostanem dosledna svojim glupim odgovorima odgovorih ti komplikovano da te zbunim i kod tako prostog pitanja kao što je :kako si?
Tebe nema u mom kraju, nikako te ne vidjam,pa eto i ja se (te) pitam kako si ti i šta radiš?
Svrati na kafu kad budeš mogao i ponesi neki slatkiš :)
Pozdrav prijatelju :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nije važno samo nek je slatkiš :)
To me podseti na jednu pričicu izmedju mojih prasića :roll:
Deda im je doneo čokolade bata i seka ,na jednoj piše bata na drugoj seka jel :) a oni pričaju izmedju sebe pa kažu e hajde da pojedemo prvo seku a posle ćemo batu :( a najveće prase medju prasićima kaže :brateee koji ste vi kanibali :lol:
 
Natrag
Top