pitajte člana Cecu69

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nemoj da se sekiraš, znaš da je toga uvek bilo i biće jel.. nego slobodno popi to pivce da ne izlapi ..:lol:

Kod mene i dalje barikade...:dntknw:
Sva sreća te još uvek nisu postavili bodljikavu žicu, ali očekujem i to uskoro..:lol:
Može da se prodje, nije strašno za sada..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pa i to što kažeš šteta da se baci :mrgreen: bolje da se ubaci u kljun :D
Imaju te barikade i svojih prednosti vidiš :) ovako kad god prodješ krajem osećaš se kao prase u Jerusalimu svi te gledaju, prate , snimaju gde ćeš i kuda proći pa da i oni prodju za tobom :mrgreen: ti si ustvari vodja a nisi toga ni svesna :lol:
Nego moram naići na tu stranu pa da vidim kako to izgleda iz prve ruke ,da ne bude: dalje nećeš proći buši hahaha buši hahahah :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne bi bilo loše da svratiš i da vidiš kako je nama u "getou" ..:lol:
I da, .. ne brini za gume, čini mi se da sam videla neke kako skupljaju eksere posle ponoći ..:lol:

P.S.

Pozdrav Blokuse :hi:

Eto, ti si prošao a nisam te videla ..:lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pozdrav za Blokusa :D
Ja sam rešila da ga zveknem i nema mu pomoći badava se opire kad zna da je gotov msm jelen :D
Nency dolazim prvim vozom ipak ja ne verujem u te priče samo ti prodji Vi iz geta umete da budete nezgodni :lol:
Pre ponoći skupljate eksere posle ponoći ih ponovo razbacate a ne , jeste da sam vešta u eskiviranju čavladi ali sačekaću lep dan suncem obasjan i eto me :D
p.s. a čini mi se i da su te barikade šuplje kad vam prodju a ne osetite :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
p.s. a čini mi se i da su te barikade šuplje kad vam prodju a ne osetite :lol:

Izgleda da je neko odneo i barikade
4151842371.gif


:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Izgleda da je neko odneo i barikade
4151842371.gif


:lol:

Ako su bile od dobrog materijala sigurno su ih sklonili skupljači sekundarnih sirovina da ne smetaju na sred puta :mrgreen:
Možda je bolje da ti dodješ u moje brdovite predele ovde nema barikada a opozicija je u šumi pravi roštiljadu , bakljadu i ponekad pljuvadu :lol:
To se zove vatreni obruč ako njega prodješ na sigurnom si :D
I da ponesi neku čokoladu poješćemo prvo tvoju a posle svaka svoju :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ako su bile od dobrog materijala sigurno su ih sklonili skupljači sekundarnih sirovina da ne smetaju na sred puta :mrgreen:
Možda je bolje da ti dodješ u moje brdovite predele ovde nema barikada a opozicija je u šumi pravi roštiljadu , bakljadu i ponekad pljuvadu :lol:
To se zove vatreni obruč ako njega prodješ na sigurnom si :D
I da ponesi neku čokoladu poješćemo prvo tvoju a posle svaka svoju :mrgreen:


Ne brini se za mene, ja sam sa opozicijom na ti ...:lol: Snaći ću se...yes3... a ako bude nekih problema dobaciću im tvoju čokoladu ..:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne brini se za mene, ja sam sa opozicijom na ti ...:lol: Snaći ću se...yes3... a ako bude nekih problema dobaciću im tvoju čokoladu ..:blum3:

Lepo sam znala da si kontraš od rodjenja svi se ližu s vlašću a ti s opozicijom :mrgreen:
Nemoj slučajno da si došla praznih ruku vraćam te prvim brodom na Savu pa ćeš da vidiš kad brodić počne da se ljuška i ljuška kako zna da pripadne muka :lol:
 
Natrag
Top