pitajte clana blackandblond

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ja da se plasim vrabaca nosila bih pracku . :D

Nasa Piggy je orijentisana samo prema amputiranju muskih polnih organa ,angeli su joj totalno nezanimljivi a ako uzmemo u obzir da tu vlada i nepisani zakon zenske solidarnosti , ti vidi ko je u prednosti .:blum3::blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja da se plasim vrabaca nosila bih pracku . :D

Nasa Piggy je orijentisana samo prema amputiranju muskih polnih organa ,angeli su joj totalno nezanimljivi a ako uzmemo u obzir da tu vlada i nepisani zakon zenske solidarnosti , ti vidi ko je u prednosti .:blum3::blum3:

Ne znam Anđela ja ti rekoh a ti kako hoćeš. Samo se bojim da nije vrabac u pitanju.. prije će biti da je pteranodon iz Parka Jure, onaj s krilima od 12 metara. Ajd zdravo.

---
127PTERANODON.gif
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ajd zdravo ,odoh i ja po shut gun za svaki slucaj ako me napadne taj slepi mis kojeg si okacio na board .:hunter:
 
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Ooooo, pa lepo je da te pale moji postovi jer blago retardirani primerak Homo Erectusa sa veoma izraženim problemom bolesne sujete i ne može da zadovolji sexualnu potrebu sa nekom osobom suprotnog pola jer je sexualno devijantan. Zato su tvoje želje fokusirane na moje postove koji kod tebe izazivaju erekciju. Slično egzibicionistima, voajerima, nekrofilima, pedofilima, homosexualcima i sličnim bolesnicima. Samo ti i dalje čitaj moje postove i predaji se bludnim radnjama onanije i autofelacija ako si u mogućnosti da se dovoljno sagneš. A ja ću i dalje postovati pa makar i ne imala potrebu za tim samo da bih pomogla hendikepiranima poput tebe.

Vidim da si se razmahao i raspisao misleći kako imaš adut u rukavu posle poziva svog prijatelja. Osetio si da je došao tvoj trenutak da naplatiš za svu sremotu i jad koje si doživeo kao BigRed.
I ponovo kao glavni adut i ključni argument potežeš svoju izopačenu sexualnost. Priča o gigantskoj kobaji zbog koje imaš zdravstveni problem jer padaš unesvest svaki put kada postigneš erekciju, zbog toga što ti se masa krvi iz glave slije u kobaju, je postala monotona, dosadna i degutantna. Za peglanje sramote koju si doživeo kao BigRed je potrebno mnogo više mašte, pameti i domišljatosti od ograničenih mentalnih resursa kojima ti raspolažeš.

Pozdrav Kobaji koja je vaskrsla kao Suši.

Kaki bre flešovi se odigrali u tvojoj glavi Gico? Čemu tolika srdžba i bes ,čvarak ti tvoj?:???:
Dobar deo te ne razumem o čemu pričaš. Kakav poziv prijatelja,kakvo naplaćivanje sramote? Ako misliš na virtuelnu tj na one toje pesmice...mislim ,ne budali.
Kobaju več drugi put ti spominješ ne ja,tako da reklo bi se da se tebi uvukla u glavu tj mota po umu.
Aj opuštenije malo Piggy

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jadna Anđelija, čačkaš gdje ne treba... ako joj padne mrak na oči i na tebe bi mogla da uzme pik. Čuo sam kako se taj Samuraj sa ebenooštromkatanom proveo prošli put... još se priča po forumu.

Ne boj se za mene Slavko :acute:samo ti veži čvrsto svoje gaće,zbog radi petere...onog letećeg čuda.
I ne veruj u forumske priče i ostale mitove :dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Kaki bre flešovi se odigrali u tvojoj glavi Gico? Čemu tolika srdžba i bes ,čvarak ti tvoj?:???:
Dobar deo te ne razumem o čemu pričaš. Kakav poziv prijatelja,kakvo naplaćivanje sramote? Ako misliš na virtuelnu tj na one toje pesmice...mislim ,ne budali.
Kobaju več drugi put ti spominješ ne ja,tako da reklo bi se da se tebi uvukla u glavu tj mota po umu.
Aj opuštenije malo Piggy

Prvobitno napisao innuendoTT
pa šta fali pričama o kobajama?
Ma vidi ti malog Samurajčića. Ko dirao tebe nevinog... sram ga bilo? Siroma, ništa mu nije jasno.

Suši, imaš još jednu priliku da odustaneš. Đavo ti nije dao mira, morao si ponovo da čačkaš.
Još jedna tvoja bolesna insinuacija u sledećem postu i rat počinje. I prošli put si dobio priliku da odustaneš, nisi je poslušao. Nadam se da ćeš ovaj put biti pametniji.
 
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Ma vidi ti malog Samurajčića. Ko dirao tebe nevinog... sram ga bilo? Siroma, ništa mu nije jasno.

Suši, imaš još jednu priliku da odustaneš. Đavo ti nije dao mira, morao si ponovo da čačkaš.
Još jedna tvoja bolesna insinuacija u sledećem postu i rat počinje. I prošli put si dobio priliku da odustaneš, nisi je poslušao. Nadam se da ćeš ovaj put biti pametniji.


Smešni ste gospodŽo,sa vašim virtuelnim ratovima ,dečijim uvredama i preteranim reakcijama .

So Long, and Thanks for All the Fish
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
I taaaaaaaako...Dobro sam ja hvala na pitanju-oTlicno
bb8.gif

Nemojte se svadjat' bre ba...Ja volEm kad se ljudi volU
bf9.gif
 
Natrag
Top