pitajte clana blackandblond

Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
e kad bi znala kakav je moj misko tehnicar, i kako je snalazljiv u sesnaestercu, veruj mi da bi me pozelela

A jel... vozi Miško, teraj. E Mile šta ja sve ne znam pa evo živim... a tek ti šta ne znaš, čudim se da dišeš. Čekaj... imao si nekog smajlija sa transparentom ... ja imam..., a sad je kao tehničar. Pošalji ti njega na fakultet... pa kad postane inženjer... možda i nađe negde posla.
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
A jel... vozi Miško, teraj. E Mile šta ja sve ne znam pa evo živim... a tek ti šta ne znaš, čudim se da dišeš. Čekaj... imao si nekog smajlija sa transparentom ... ja imam..., a sad je kao tehničar. Pošalji ti njega na fakultet... pa kad postane inženjer... možda i nađe negde posla.

predajem se bejbi, znas i sama koliko te gotivim. tebe je nemoguce pobediti
emocii-1674.gif
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ja o tebi baš ništa ne znam i očekivala sam nekog od već proverenih forumskih bukača. Ali dobro... znam ja da vi svi više volite da "hebete žene bez stava":lol:

Ne znam o kom je postu reč meni su često brisali postove.


Ako ja velim "hebeš ženu bez stava", poštuj to. Ja se ovdje ne "prodajem" kao neki, koji pišu što ljudi vole pročitati. Ja pišem što mislim.

A onaj post, obrisana je cijela tema. O švaleru D.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ako ja velim "hebeš ženu bez stava", poštuj to. Ja se ovdje ne "prodajem" kao neki, koji pišu što ljudi vole pročitati. Ja pišem što mislim.

A onaj post, obrisana je cijela tema. O švaleru D.

Ok, znam ja šta si ti mislio kada si rekao to šta si rekao. Ali sam se ja iz zezanja pravila da sam shvatila bukvalno. A bukvalno znači da će žene sa stavom ostati uskraćene za sex jer vi "hebete žene bez stava". Dobro magistre da više ne brljamo po temi kada BB nije tu. Ne ljuti se, zezanje.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ja navratila samo da bacim jedan ljub Blekendblesici ,slobodno vi nastavite da se ebete necu da voajerisem majkemimile.:yea:
 
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Pa da svi glume mačo tipove i traže "dobre devojčice" koje se prave naivne i stidljive. Čim pokažeš da nisi retardirana i da imaš stav i mišljenje... "bežte muška braćo, nema više mačo".

Pa dobro nije baš tako,evo kod mene se desi ukrudba spolovila kad god pročitam neki tvoj post,znači pale me stavovi..ili su to poze...bem li ga.

Elem,nemoj da mešaš devojku sa stavom i devojku sa viškom muških hormona. Još ako ima bujnije brkove od mene i sa lakoćom prebacuje trosed eto belaja.
Rezime naravno da je pozitivno da žensko ima svoj stav ali i da zadrži ženstvenost,a sad dal se prave stidljive i dobre devojčice...

Pošto sam stekao utisak da ima u tebi povišeni nivo netrpeljivosti prema muškarcima koji se muški ponašaju,možda bi ti odgovarao neki drugačiji tip ,onaj s druge strane tj seka persa.
Njega bi mogla lako da opamećuješ kundakom od pištolja uglavu,u slučaju da ne zadovolji svoje obaveze u krevetu ili bilo koje druge :mrgreen:
..a možda se ne bi previše ni bunio.

Pozdrav Gico
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Zdravo ljudi!!!:D:D:D Kako mi je drago kad vidim da se ljudi volU kod mene:D
U jbt!:???:
I naravno velikiiii ljubac za moju Andju:air_kiss:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
BlekendBlesice ,ne volU se vec razmenjuju sekret i Spolne sokove ,to nema veze sa ljubavlju . :D

Cek da te bubim,pa da mi pricas kada si zadnji put imala kres. :air_kiss: :D
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
BlekendBlesice ,ne volU se vec razmenjuju sekret i Spolne sokove ,to nema veze sa ljubavlju . :D

Cek da te bubim,pa da mi pricas kada si zadnji put imala kres. :air_kiss: :D

Ma dobro je dok ima bar razmjene bilo cega pa makar to bila i samo pljuca:D
U jbt kako da ti pricam kad davno bjese,ima ako nema i vise...sramota me i rec':red:
 
Natrag
Top