pitajte clana blackandblond

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ne kažem ništa, nije ni to sva sreća u životu a i šta da si otišla da studiraš u Grozny ko ova tvoja druga Cemeronka. Lepše je dobro se udati ali izbor sve manji a muških budala sve više. Nema više pravih pa kad ga ugledaš da kažeš: "joj, zašto ovaj nije moj"? Sve nešto lupljeno u teme, rahitično il fizički il mentalno, blesavi, nikakvi, isfrustrirani, iskompleksirani, roditelji se crvene što su ih rodili.

E sad da vidimo ko će od njih da pročita i da odgovori... jedva čekam prvog pacijenta.

:clapping:
Je prava si zeMska svaki put kad se pojavis sve te vise volEm:friends:
Mislis da ce se javit' ko...ma jok to se sad sakrilo ko puz u kucicu samo viri sa strane pomalo...nema mu*a da se javi:mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
:clapping:
Je prava si zeMska svaki put kad se pojavis sve te vise volEm:friends:
Mislis da ce se javit' ko...ma jok to se sad sakrilo ko puz u kucicu samo viri sa strane pomalo...nema mu*a da se javi:mrgreen:

Pa nek natrče kogod... slobodno, neče ništa da mu bude, kod mene šišanje besplatno.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pa da svi glume mačo tipove i traže "dobre devojčice" koje se prave naivne i stidljive. Čim pokažeš da nisi retardirana i da imaš stav i mišljenje... "bežte muška braćo, nema više mačo".

Hahahahahhahhha....koliko li si ih ti rastjerala:vorred:
Mada...bjeze oni joj kako se znaju i "usisit"zacas kad ih stavis pod sapu...a nista lakse nego muskarca stavit' pod sapu:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Pa da svi glume mačo tipove i traže "dobre devojčice" koje se prave naivne i stidljive. Čim pokažeš da nisi retardirana i da imaš stav i mišljenje... "bežte muška braćo, nema više mačo".

Nije istina. Hebeš ženu bez stava. S njom se nemožeš ni posvađati kao čovjek.
Jednom sam te samo "sreo" na postu koji je obrisan. Svaka ti čast. Nije bilo prilike da ti prije kažem.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Nije istina. Hebeš ženu bez stava. S njom se nemožeš ni posvađati kao čovjek.
Jednom sam te samo "sreo" na postu koji je obrisan. Svaka ti čast. Nije bilo prilike da ti prije kažem.

Ja o tebi baš ništa ne znam i očekivala sam nekog od već proverenih forumskih bukača. Ali dobro... znam ja da vi svi više volite da "hebete žene bez stava":lol:

Ne znam o kom je postu reč meni su često brisali postove.
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
Ne kažem ništa, nije ni to sva sreća u životu a i šta da si otišla da studiraš u Grozny ko ova tvoja druga Cemeronka. Lepše je dobro se udati ali izbor sve manji a muških budala sve više. Nema više pravih pa kad ga ugledaš da kažeš: "joj, zašto ovaj nije moj"? Sve nešto lupljeno u teme, rahitično il fizički il mentalno, blesavi, nikakvi, isfrustrirani, iskompleksirani, roditelji se crvene što su ih rodili.

E sad da vidimo ko će od njih da pročita i da odgovori... jedva čekam prvog pacijenta.

taj sam:mrgreen:
za zena sam onaj praviyes3
 
Natrag
Top