Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
1
Imam problem:

Dakle,reinstalirao sam windows (SP3) ali na cd-u od maticne ploce ne postoje drajveri za zvuk za XP SP3 (samo za SP2 i Vistu).
Zvucna Karta je REALTEK. Ako moze pomoc.. Hitnooo!!
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Instaliraj te drivere trebalo bi da rade nema veze sto pise da su za SP2.Ako ti nije tesko instaliraj Driver Genius profesional imas ga na forumu i fino ti skine sve poslednje drivere za tvoj racunar.
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
1
pozz.imam jedan problem pa ako moze neko da mi pomogne,bilo bi jako lepo a radi se o sledecem:
dobio sam laptop acer i ima sledeci problem koji ne mogu da resim.
kada ubacim cd i odem u my computer da otvorim taj cd, tamo uopste nema ikonice koja mi pokazuje dvd rezac a i ne iskace ono klasicno prozorce pomocu kojeg mozes da pustis film ili nesto drugo.
naime,laptop je bio na popravku ali zbog neceg drugog i posto nije popravljen,posle toga nije ni ukljucivan,pa se nije ni znalo da dvd ne radi a pre slanja u servis je sve radilo...a da i drajvere za zvuk su obrisali ali sam to resio.
nadam se da ste me razumeli oko cega mi treba pomoc.
jos nesto.dvd je sigurno ispravan jer sam ga probao u drugi laptop i radi a drugi sam ubacivao u taj acer i opet isto.nevidi ga komp.
i jos samo ovo.
preko usb mogu da gledam film
hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ajd u device manager i pogledaj da li ga vidi laptop, moguce je da su ti spaljene magistrale pa ga zato ne vidi, ne bi ti bilo lose da zamijenis kablove, mozda je cak to problem, ko zna sta su ti uradili u servisu
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
1
Zdravo svima.
Drugarica mi je preporucila ovaj forum jer su joj saveti mnogih clanova pomogli da resi probleme vezane za odredjene programe. E pa, sad ja imam problem pa ako neko zna kako da ga resim, neka mi javi jer na netu stvarno nisam nista nasla o tome. Problem se sastoji u sledecem:
preuzela sam sa interneta program Smart Tweak Fix my registry. Pronasao mi je 29601 gresku u racunaru. Zelim da pokrenem program ali traze mi registracioni kljuc, koji naravno nemam. Da li neko zna koji je broj u pitanju? Stvarno nemam nameru da se bavim piraterijom i tome slicnim, samo zelim da spasem svoj racunar.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Zdravo svima.
Drugarica mi je preporucila ovaj forum jer su joj saveti mnogih clanova pomogli da resi probleme vezane za odredjene programe. E pa, sad ja imam problem pa ako neko zna kako da ga resim, neka mi javi jer na netu stvarno nisam nista nasla o tome. Problem se sastoji u sledecem:
preuzela sam sa interneta program Smart Tweak Fix my registry. Pronasao mi je 29601 gresku u racunaru. Zelim da pokrenem program ali traze mi registracioni kljuc, koji naravno nemam. Da li neko zna koji je broj u pitanju? Stvarno nemam nameru da se bavim piraterijom i tome slicnim, samo zelim da spasem svoj racunar.
Bolje skini TuneUp ,imas ga na forumu sa sve licencom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
2
ovako instalirao sam windows xp sp3 ,u koju god igricu da udjem posle 10-ak minuta ona zabaguje ...
proveravao sam temperaturu graficke ona je 38stepeni.graficka je winfast px9400 gt(nvidia) Gforse 1024 Mb...
moze li neko da mi kaze u cemu je problem
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
ovako instalirao sam windows xp sp3 ,u koju god igricu da udjem posle 10-ak minuta ona zabaguje ...
proveravao sam temperaturu graficke ona je 38stepeni.graficka je winfast px9400 gt(nvidia) Gforse 1024 Mb...
moze li neko da mi kaze u cemu je problem
Jesi instaliro drajvere?Ako nisi instaliraj i onda probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
88
e ovako...imam problem sa rezanje DVD CD..traje jedno 50 minuta..u cemu je Problem!!!ako neko zna Hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top