Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
10
nakon restarta nece da rade gadget-i, u pitanj uje W7, graficki su unakazeni, vide se nesto na pola i bezveze
imao sam Issas.exe, obrisan, sta dalje?

e ovako...imam problem sa rezanje DVD CD..traje jedno 50 minuta..u cemu je Problem!!!ako neko zna Hvala :)
upao ti je verovatno u DMA mode ili tako vec nesto unistall/install drivere za kontroler, trebalo bi da proradi
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2010
Poruka
1
Imam sljedeći problem:
Nakon instalacije windows 7 os i instaliranja potrebnih drivera (realtek high definition) sve je bilo ok, tj imao sam zvuk na svome računaru. Međutim, nakon par gašenja računara, zvuk se izgubio. U device manageru driveri su nestali (kao da je sistem uradio rollback drivera i vratio na one koje sistem sam instalira). U add remove programs pokazuje da su realtekovi driveri instalirani, ali zvuka nemam dok ih ne instaliram ponovo.
Moj komp ima sljedeće karakteristite:
AMD atlon 64 processor 3200+
2 GHz
1. 5 Gb ram
matična ploča je: ASUS A8V-VM SE
os windows 7 home premium
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
IMAM PROBLEM
Image 003.jpg

to se dešava prilikom instalacije google crome
dosada sam koristio za rešavanj problema tuneup i Registry Easy naravno oba registrovana ,
ali nema pomoći. ako neko je imao sličan problem sa ovim ---------msvcrt.dll------------
molim za pomoć i unapred hvala.
da takođe mi neradi ni google translator klijent nece da prevede označeni tekst.
koristim XP Sp3
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
IMAM PROBLEM
Pogledajte prilog 15998

to se dešava prilikom instalacije google crome
dosada sam koristio za rešavanj problema tuneup i Registry Easy naravno oba registrovana ,
ali nema pomoći. ako neko je imao sličan problem sa ovim ---------msvcrt.dll------------
molim za pomoć i unapred hvala.
da takođe mi neradi ni google translator klijent nece da prevede označeni tekst.
koristim XP Sp3

fali ti taj dll, uradi repair kompa i sve ce biti u redu
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Trebalo bi da dok se startuje računar držiš f8 i iz menija izabereš opciju last known good configuration. mada i kada neoliko puta restartuješ ,,nasilno,, računar, on će ti ponuditi istu opciju. Najbezbolniji način, kada sledeći put instaliraš sedmicu, drajvere i potrebne programe u control panelu imaš opciju backup&restore. iskoristi datu mogućnost i kada god poželiš da comp vratiš u prvobitno stanje trebaće ti 2-5min, i sve će ti raditi perfektno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2010
Poruka
1
Vozdra, imam jedan problem sa kompom. Mali buraz je pokupio neko smece na netu i nesto mu je kao krenulo da se instal i sad tako stoji na ekranu evo vec drugi dan (kao zaldjena instalacija). radi se o nekoj onebip instalaciji i uzasno me nervira ako neko zna kako da iskljucim ovo nek kaze. Windows task menager uopste neradi niti moze komp da ga registruje.

b3mr9s.jpg
 

dlz

Član
Učlanjen(a)
06.03.2010
Poruka
13
Vozdra, imam jedan problem sa kompom. Mali buraz je pokupio neko smece na netu i nesto mu je kao krenulo da se instal i sad tako stoji na ekranu evo vec drugi dan (kao zaldjena instalacija). radi se o nekoj onebip instalaciji i uzasno me nervira ako neko zna kako da iskljucim ovo nek kaze. Windows task menager uopste neradi niti moze komp da ga registruje.

b3mr9s.jpg

Cekaj,jesi li gasio komp?
Probao da pokrenes neki antimalware program?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Vozdra, imam jedan problem sa kompom. Mali buraz je pokupio neko smece na netu i nesto mu je kao krenulo da se instal i sad tako stoji na ekranu evo vec drugi dan (kao zaldjena instalacija). radi se o nekoj onebip instalaciji i uzasno me nervira ako neko zna kako da iskljucim ovo nek kaze. Windows task menager uopste neradi niti moze komp da ga registruje.

b3mr9s.jpg

pokusaj start>run>kucaj msconfig i idi u karticu startup, ako tamo ima ta instalacija onda je iskljuci, apply i restartuj komp, mozes pokusati i u safe mod-u
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
2
Strucno pitanje za napredne informaticare ?
Mailovi od FB ,prilikom otvaranja, blokiraju mi Outlook koji moram ponovo startovati.
Imam osjecaj da mi ceprka po adresaru .Ako imate rijesenje, bio bih Vam zahvalan za pomoc.​
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top