Paranormalna bića i pojave

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Your Result: Charmer

You're more comfortable with your animal friends than you are with humans. Ever feel like your dog really understands you when you talk? Well, for YOU, he probably does. You've got a way with the wild beasts--a special touch. Man's best friend has a WHOLE new meaning for you. Sure, physically, you might not be the strongest of the paranormals, but mentally, you're on a whole different level.

tacno sve jbt
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Creature Feature: What paranormal character are you?Your Result: Vampire

In the mood for a bite? You're a true night person--forget those early mornings! Mentally and physically, you're strong as all hell. Your teeth may be a bit too sharp, you might have a liquid diet, but, hey, no one is perfect. Besides, you're sexy, seductive, and not many humans can resist when they look into your eyes...

Uopste nisam jutarnji tip ja volim noc.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"Your Result: Charmer

You're more comfortable with your animal friends than you are with humans. Ever feel like your dog really understands you when you talk? Well, for YOU, he probably does. You've got a way with the wild beasts--a special touch. Man's best friend has a WHOLE new meaning for you. Sure, physically, you might not be the strongest of the paranormals, but mentally, you're on a whole different level."


Tu sam negde ....
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Sve pojave su normalne.

E ovo je zanimljiva izjava ;) Paranormalno nije nenormalno kako neki shvataju, vec samo ponekad korespondira u nasim "normalama" na nacin koji je nama stran i nepozeljan. A ono sto covek ne moze da razume,kontrolise, toga se uglavnom i plasi
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Paranormalno???

Da li ste ikada videli nešto što bi se moglo svrstati u paranormalno?

Čuo sam dosta toga o kojekakvim pojavama,pa me zanima vaše lično iskustvo.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Da li ste ikada videli nešto što bi se moglo svrstati u paranormalno?

Čuo sam dosta toga o kojekakvim pojavama,pa me zanima vaše lično iskustvo.

Videla sam strašnu paru iznad ekspres lonca i znala sam da nešto nije normalno. Bilo je to, paranormalno.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
VIdela, dozivela.

Moj dvadeset i neki rodjendan, ponoc prosla 2 sata posle ponoci, vrata koja se inace tesko otvaraju se otvore i nikoga nije bilo tamo. Ujutro odlazim u bolnicu da obidjem oca i saznajem da je umro u 2 sata posle ponoci. :(

Da li je koincidencija ili nesto postoji ne znam. :(
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Svakodnevno viđam popove koji voze bolje automobile od mene... Političare koji lažu svaki dan i najbolje žive a ja sam kao klinac za svaku laž dobija ukore ili batine... Kada vidim da matorka od 80 godina šprinta da udje u bas i kada udje u njega svetlosnom brzinom odjednom se poguri i moli za mesto jer ne može da stoji...
Kada cene idu u vis a plate padaju,posao raste a majstori manjkaju,svi nešto oće jeftinije a drže kule i markete... Bogataše ,tajkune, "biznismene" koji se žale na loš život i cirkuliranje 200 000 evra mesečno kroz njihov džep...

Sve mi to deluje paranormalno...mada,istina je negde tamo...
srspkaskupstinaafp.jpg
 
Natrag
Top