Paranormalna bića i pojave

Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
1. Da li verujete u njih i
2. da li ste imali iskustva sa istim?

Da zapocnem - ne zelim, ali sad znam da postoje.
Drugo je logicno da. Larva.

Mali test da vidite sta biste bili ako niste covek: Creature Feature: What paranormal character are you?

ja sam demon po testu.




:info:

Larve:

Astralni oblici mrtvih osoba (Elementari), koji su podsvesno ili instinktivno prizoveni umom osobe, manifestujuci svoju prisutnost u vidljivim oblicima, ako ne vec formama, i imaju karmicku povezanost sa zrtvom. Hrane se energijom.

Mozemo reci da se one prizivaju u zavisnosti od nasih trenutnih stanja misli, podsvesti (koju doduse ne kontrolisemo) i strahom od istih. Moramo konstantno biti na oprezu koje misli nam prolecu glavom jer su nase misli uzrok njihove pojave. Procitao sam negde da mi svojom voljom/stanjem uma mozemo da "odlucimo" u kojem od 7 stadijuma astrala cemo se projektovati. Prejake emocija, kao sto rekoh dovode do stadijuma gde su ta bica vidljiva, dok smirenost i opustenost "spusta na zemlju".




Moje iskustvo je bilo sledece.
Posvadjao sam se sa devojkom preko msn-a i jako bio uznemiren, bila je noc, oko 2 ili 3 ujutru. Mrak u celoj kuci i vrata od sobe otvoreno gledaju u hodnik. Povremeni blicevi u krajicku oka, ali mislio sam da je od nesanice.. ubrzo je krenulo i da se pojavljuje cesce, taman pogledam u taj ugao hodnika, nista.

kazem devojci sta osecam i kaze da me je napala larva zbog jakih osecanja koje sam imao tada. Jos vise sam se uplasio jer sam se nenormalno plasio paranormalnog. Rekla mi je da se smirim i da zamisljam njenu (devojcinu) sliku. Pogledao sam u monitor i nekako mi se ukazala slika mladje zene rotten lica, bez ociju... Presekao sam se. Krenule su i zvucne halucinacije, tipa jako brujanje i jeza celom kicmom. Svo vreme sam osecao da je oko mene, da je tu iza mojih ledja. Neopisivo gadan osecaj. Sve do momenta dok brujanje nije toliko smetalo da su mi na tren pukle usi od pritiska. Zujanje par sekundi. I tad mi je Dunja rekla da moram da se smirim kako bi ona otisla.

Nakon pola sata sam nekako dosao sebi i smirio se. Rekla mi je i da uzmem sibice sa tamjanom i da prodjem sobom. Od tad je redje dolazila, ali nocima nisam mogao mirno da zaspem.

Vise nije tu, jer se nekako psihicki zdravije osecam i cakre su mi jace.






Da li je neko imao slicna iskustva na forumu i kakva misljenja imate o ovim "stvarima"?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Nisam imao takvih iskustava ali svaku noć sanjam gole žene koje me maltretiraju i sexualno iskorištavaju...hmm možda ima neke veze neka potisnuta sjećanja na otmice od strane vanzemaljaca???
 

Prilozi

  • Alien-Abduction.jpg
    Alien-Abduction.jpg
    56,3 KB · Pregleda: 328
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Niti postoje paranormalna bića, niti paranormalne pojave. Paranormalna bića su plod ljudske mašte, a paranormalne pojave plod halucinacija, prevelikog straha, ili prevelikog uzbuđenja.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Niti postoje paranormalna bića, niti paranormalne pojave. Paranormalna bića su plod ljudske mašte, a paranormalne pojave plod halucinacija, prevelikog straha, ili prevelikog uzbuđenja.
Odakle je ta definicija? Medicina (ili ako je iz psihologije) ne moze da ulazi u podrucje paranormalnog, te su stoga njeni zakoni tamo cisto nistavilo jer nemaju na cemu da se primene. Procitaj Uvod u Hermetizam. Bice ti sve jasnije. A "svet" je mnogo kompleksniji nego sto mislilmo. Lagati sebe da nesto ne postoji jer ga ne zelimo je smesno i slabo (znam iz licnog iskustva) ali jednom kada osetis i vidis stvari svojim ocima menja pogled na svet, zivot, smrt i opstu smisao svog postojanja. Ne kazem da je dobro iskusiti paranormalne pojave/prizivati ih, ali svakako ih ne treba pokrivati pod tepih.

One su tu. Mi to znamo. Neko to prihvati, neko ne, dok neko ne zelli.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Procitaj Uvod u Hermetizam. Bice ti sve jasnije. A "svet" je mnogo kompleksniji nego sto mislilmo. Lagati sebe da nesto ne postoji jer ga ne zelimo je smesno i slabo (znam iz licnog iskustva) ali jednom kada osetis i vidis stvari svojim ocima menja pogled na svet, zivot, smrt i opstu smisao svog postojanja. Ne kazem da je dobro iskusiti paranormalne pojave/prizivati ih, ali svakako ih ne treba pokrivati pod tepih.

One su tu. Mi to znamo. Neko to prihvati, neko ne.
Mnogo je gore vjerovati da postoji nešto što ustvarti ne postoji. Svijet i život jesu kompleksne pojave i kada nam prirede nešto što odmah ne možemo da razumijemo, obično ne razmišljamo na taj način da - da je to pojava koja ima svoje prirodno objašnjenje, samo ga mi trenutno ne razumijemo, nego smo skloni takvim pojavama odmah dati natprirodni atribut, i što je još gore, čvrsto vjerovati da je to tako.
Hermetizam? Pa možeš vjerovati u takve stvari kao što možeš vjerovati u bilo šta drurgo. Pitanje je samo, vjeruješ li u istinu ili fantaziju? No, vjera može biti podjednako jaka i u jednom i u drugom slučaju. Koliko se sjećam, i alhemija je grana hermatizma. Nekada su mnogi vjerovali da od željeza mogu napraviti zlato...! I napraviše ga, boga mi???
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Koliko se sjećam, i alhemija je grana hermatizma. Nekada su mnogi vjerovali da od željeza mogu napraviti zlato...! I napraviše ga, boga mi???
Boga mi ga napraviše! Čim protiv njih nisu podnete krivične prijave, alhemija je jedini odgovor! U suprotnom, kako tumačiš pojavu da ljudi od seoskog domaćinstva naprave multinacionalnu kompaniju? Tu nisu čista posla...
:blum3:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Boga mi ga napraviše! Čim protiv njih nisu podnete krivične prijave, alhemija je jedini odgovor! U suprotnom, kako tumačiš pojavu da ljudi od seoskog domaćinstva naprave multinacionalnu kompaniju? Tu nisu čista posla...
:blum3:
To što pitaš nije alhemija, nego "špekulemija", a špekulemija je prirodna pojava i svi znama kako nastaje!:)
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Upravo sam i ocekivao ovakve odgovore. Nikako nisam osecao da ce ovde pasti par odgovora naravno da postoje, videli smo ih. Ljudi to poricu cesto se braneci teskim stavovima nauke i psihologije ljudskog uma i maste, ali to je u redu kao sto rekoh. Niko vas ne tera, i onaj koji to ne (zeli) da razume/praktikuje verovatno ni nece doci u iskusenje da isto i dozivi.

Verovanja jesu licna stvar, ali objasni ti meni na koji nacin se pomera casa pri prizivanju astralnog tela, duse mrtve osobe pri ritualu? Energije postoje i u vanmaterijalnim oblicima, kao sto je muzika, svetlost itd. Elementi prirode smo i mi sami jer smo i iz nje potekli. Nismo samo meso i krv, sa malo mozga koji je evoulirao. Ljudski organizam je mnogo potencijalniji i mocniji ako savlada tehnike kontrole svojih misli do tih granica da je moguca manipulacija elementima sveta u kojem zivimo. Da ne bude sve prazna prica, moja majka je prizivala duha kao tinejdzer i jedva su ga isterali iz kuce, morao je da dolazi svestenik i da ga istera ili stavec je radio.

Poenta je ne morate da verujete u to. Nije ni vazno, ali nemojte reci da ne postoji nesto samo jer ste skepticni prema takvim stvarima. To je kao kad bih ja rekao da Mesec ne postoji jer nikad nisam bio tamo, to sto on tamo stoji, moze biti bilo kakva iluzija.

Voleo bih da se ukljuce neke osobe sa ovog foruma koje su imale slicna iskustva sa elementarima, ili praktikuju nesto od gore svega spomenutog, a ne zbijanje sale sa temom. To bi se kategorizovalo u spam, a spamovaci samo stetite sebi i svom ugledu, ne meni.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
to nisu paranormalna bića to su gmazovi(Alieni) iz 4 dimenzije mi njih ne vidimo oni nas vide...
 
Natrag
Top