Paranormalna bića i pojave

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ostavljaće po jedan frejm na dan, pa mi da spojimo na kraju. Ali bez ključnih delova, koje će moći da dobiju samo oni koji veruju, tj. mi. Kad dokažemo da smo dostojni. yes3
Ne, ne, ključne detalje moći će da dobiju samo oni koji se pretplate. Uplate slati na račun koji će naknadno biti istaknut.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ček da ne "paranormališemo" unapred, nek se javi Neša da kaže koju... :D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Dok se Neša Lija pojavi nastaće i nestaće sijaset paranormalnih pojava, a on neće biti tu da ih dokumentuje.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
I pokojni Ševa je imao iskustva sa paranormalnim, evo lepo priča o tome:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma Šone se predomislio, kad je na forumu video da piše "samo opušteno" pomislio je verovatno da je neka komercijala u pitanju a tema je hardkor-andergraund
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jbg, možda smo se malo zezali, al mislim da govorim u ime svih nas na temi kad kažem da željno isčekujemo taj paranormalni video materijal. yes3
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ja i moja ekipa već 6 godina koristeći ozbiljnu opremu istražujemo paranormalne aktivnosti i posetili smo preko 300 ''aktivnih'' mesta u Srbiji. Većina tih mesta su stvorili ljudi svojim pričama ''video od moje devojke deda'' itd... Medjutim na 32 lokacije smo se susreli sa raznim neobjašnjivim entitetima za koje imam EVP snimke i video snimke....Neko će reći montaža...Ja znam šta sam snimio...Neko će reći da su halucinacije...nisam znao da se moje lične halucinacije mogu zabeležiti audio i video zapisom...
Izgalamismo se na čoveka, a on možda baš ovih dana pravi nove snimke. Ko zna gde. I ko zna koliko atraktivne.
 
Učlanjen(a)
22.11.2011
Poruka
0
Ја верујем у реинкарантион. Верујем у путовање кроз време и коначно Верујем у ванземаљци
 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja verujem u Deda Mraza i jedva čekam kad' će Nova godina, da mi donese poklone...yes3
 
Natrag
Top