Paranormalna bića i pojave

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ja i moja ekipa već 6 godina koristeći ozbiljnu opremu istražujemo paranormalne aktivnosti i posetili smo preko 300 ''aktivnih'' mesta u Srbiji. Većina tih mesta su stvorili ljudi svojim pričama ''video od moje devojke deda'' itd... Medjutim na 32 lokacije smo se susreli sa raznim neobjašnjivim entitetima za koje imam EVP snimke i video snimke....Neko će reći montaža...Ja znam šta sam snimio...Neko će reći da su halucinacije...nisam znao da se moje lične halucinacije mogu zabeležiti audio i video zapisom...


Dobro, daj da vidimo šta je kamera zabeležila. yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja i moja ekipa već 6 godina koristeći ozbiljnu opremu istražujemo paranormalne aktivnosti i posetili smo preko 300 ''aktivnih'' mesta u Srbiji. Većina tih mesta su stvorili ljudi svojim pričama ''video od moje devojke deda'' itd... Medjutim na 32 lokacije smo se susreli sa raznim neobjašnjivim entitetima za koje imam EVP snimke i video snimke....Neko će reći montaža...Ja znam šta sam snimio...Neko će reći da su halucinacije...nisam znao da se moje lične halucinacije mogu zabeležiti audio i video zapisom...

Jest... dobro veli Tito... daj to vamo da eksperti vide.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja i moja ekipa već 6 godina koristeći ozbiljnu opremu istražujemo paranormalne aktivnosti i posetili smo preko 300 ''aktivnih'' mesta u Srbiji. Većina tih mesta su stvorili ljudi svojim pričama ''video od moje devojke deda'' itd... Medjutim na 32 lokacije smo se susreli sa raznim neobjašnjivim entitetima za koje imam EVP snimke i video snimke....Neko će reći montaža...Ja znam šta sam snimio...Neko će reći da su halucinacije...nisam znao da se moje lične halucinacije mogu zabeležiti audio i video zapisom...

Daj neke detalje da vidimo šta se radi, čisto da se zna šta ste tražili a šta našli tj koliko se istraživački rad razlikuje od onoga što rade ova dva mamlaza

ghost-lab-location-guide-324x205.jpg
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ne, to je ekskluzivni materijal, ne može tek tako da se objavljuje!
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa čovek došao, ostavio jedan intrigantni post tvrdeći da nije montaža ni halucinacija i sad ga nema. :beee: Kako mi da mu verujemo na reč? Mora da ostavi neki klip kao dokaz. yes3 Jedino ako su ti entiteti nevidljivi i nečujni pa nema potrebe da se dokazuje, dovoljno je što se "osećaju". :???:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Zato i jeste napisao to,da bi nas zaintrigirao. Pa će početi da nas uslovljava i ucenjuje...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ostavljaće po jedan frejm na dan, pa mi da spojimo na kraju. Ali bez ključnih delova, koje će moći da dobiju samo oni koji veruju, tj. mi. Kad dokažemo da smo dostojni. yes3
 
Natrag
Top