Parada ponosa ili srama?

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
homoseksualnost nije stvar izbora. oni to ne biraju kao što ni mi (heteroseksualne osobe) nismo birali svoju sklonost. meni je uvijek smiješno na tim paradama vidjeti starije ljude, koji dođu protestirati protiv.
to me podsjeti na ovaj film. ljudi nemaju pojma o pojmu, glavno da nešto lametaju.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Ma bitno je da ste ti i tebi slični dooobro upućeni:D
A ako je to urodjeno onda nam ostaje da izboksujemo da je i odbojnost prema njima urodjena (samim tim ogromna većina populacije bi dobila odrešene ruke i noge - i to nam je urodjeno zar ne :D )
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
Ma bitno je da ste ti i tebi slični dooobro upućeni:D
A ako je to urodjeno onda nam ostaje da izboksujemo da je i odbojnost prema njima urodjena (samim tim ogromna većina populacije bi dobila odrešene ruke i noge - i to nam je urodjeno zar ne :D )

ne mogu suditi nekoga zbog nečega što nije birao. ako on s time ne ugrožava mene , pa nek radi po svome.
slobodan si raditi što hoćeš sve dok time ne ugrožavaš drugoga. ako ćeš slijediti neku religiju koja ti kaže da se moraš u 40 godini baciti sa zgrade, baci se, samo pazi da ne padneš na nekoga. ja nisam za to da homoseksualci dobiju pravo poput usvajanja djece ali ako će netko biti skupa sa osobom istog spola, nek bude. najlakše je stati u gomilu i vikati ubij ovoga , ubij onoga. treba biti faca i stati u tu paradu iako se neslažeš s njima. jednostavno kao kontra masi koja je spremna za linč. za društvo manje su zlo homoseksualci od te netolerantne gomile.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
ne mogu suditi nekoga zbog nečega što nije birao. ako on s time ne ugrožava mene , pa nek radi po svome.
slobodan si raditi što hoćeš sve dok time ne ugrožavaš drugoga. ako ćeš slijediti neku religiju koja ti kaže da se moraš u 40 godini baciti sa zgrade, baci se, samo pazi da ne padneš na nekoga. ja nisam za to da homoseksualci dobiju pravo poput usvajanja djece ali ako će netko biti skupa sa osobom istog spola, nek bude. najlakše je stati u gomilu i vikati ubij ovoga , ubij onoga. treba biti faca i stati u tu paradu iako se neslažeš s njima. jednostavno kao kontra masi koja je spremna za linč. za društvo manje su zlo homoseksualci od te netolerantne gomile.
Ne radi se ovdje o izboru. Većina ljudi ne bi imala ništa protiv izbora, iako je neprirodan i asocijalan. Radi se o manifestaciji toga izbora. Postoje fizička silovanja, ali postoje i ona druge vrste, mentalna, moralna, etička... Manifestacija poput paradiranja homoseksualaca, jedna je vrsta takvog silovanja. Postavlja se pitanje, čemu takve manifestacije? Pogotovu u demokratskim društvima u kojima je takva seksuaalna opredeljenost legalizovana i pravno sankcionisana.
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
legalizirano u zakonu da ali u glavam ljudi ne. tako da to ne vrijedi puno.
ne tako davno, prije 50 godina u SAD-u nepojmljivo je bilo da se zajedno druže crnci i bjelci,
a o braku nije ni trebalo govoriti. to je bilo van svih granica. tako da možeš gledati na homoseksualnost na taj naćin. vremena se mijenjaju, što je danas potpuno nezamislivo i neprihvatljivo sutra može postati sasvim normalna stvar.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
legalizirano u zakonu da ali u glavam ljudi ne. tako da to ne vrijedi puno.
ne tako davno, prije 50 godina u SAD-u nepojmljivo je bilo da se zajedno druže crnci i bjelci,
a o braku nije ni trebalo govoriti. to je bilo van svih granica. tako da možeš gledati na homoseksualnost na taj naćin. vremena se mijenjaju, što je danas potpuno nezamislivo i neprihvatljivo sutra može postati sasvim normalna stvar.
Ne miješaj babe i žabe! Ne traži analogiju u rasnoj i socijalnoj diskriminaciji. Ako je rasna diskriminacija u Americi sada stvar istorije, a u dogledno vrijeme, izvjesno je da će biti i u cijelom svijetu, to ne znači da će se isto deševati i sa diskriminacijom asocijalnih pojava. Greška je tu povlačiti paralele. Istina je da se vremena mijenjaju, ali neke prirodne zakonitosti se ne mijenjaju. Sklonost ka homoseksualizmu je devijantna pojava i to se ne može osporiti. Ona se kao takva može prihvatiti, kao što se prihvata i svaka druga bolest ili nastranost, i ovdje, ponavljam, nije riječ o tome - prihvatiti ili tolerisati te pojave, nego je riječ o tome što se sa njima, bez ikakve potrebe, siluju normalna osjećanja normalnih ljudi.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Sve je to još jedna u nizu svetskih zavera grupe bogatih moćnika (neko će se cinično nasmejati na ovaj komentar).
S obzirom da se ide na smanjenje populacije stanovništva zemlje za 90%, pomoću gladi, raznih novonastalih oboljenja, jedna od stvari za dostizanje tog cilja jeste i propagiranje homoseksulanosti, naročito je ta ekpanzija i pritisak trenutno viđen u Kini, kao najmnogoljudnijoj zemlji.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
legalizirano u zakonu da ali u glavam ljudi ne. tako da to ne vrijedi puno.
ne tako davno, prije 50 godina u SAD-u nepojmljivo je bilo da se zajedno druže crnci i bjelci,
a o braku nije ni trebalo govoriti. to je bilo van svih granica. tako da možeš gledati na homoseksualnost na taj naćin. vremena se mijenjaju, što je danas potpuno nezamislivo i neprihvatljivo sutra može postati sasvim normalna stvar.
Znači treba isprati mozgove - treba promeniti većinu da bi prihvatila nenormalnost - lepo,nema šta !
Pa nije ti razbojnik za dž na avataru - diktatura i jednoumlje po svaku cenu:D,kad nije moguće silom onda ispiranjem mozgova na duže staze
A što se tiče jednakosti rasa u SAD - smešno je o tome govoriti - nije u stvarnom životu kao u holivudskim filmovima,serijama i crtaćima:acute: ali to je već druga priča
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Kada bi malo vise radili ,manje zevzecili (kulirali)i manje pratili trendove onih koji kazu da je Gay COOLLLLL sve bi bilo uredu. Ovako jadna je domacinska Srbija nestacemo sa lica zemlje ,opada nam natalitet pa i nije cudo kada nam pricaju kako treba voleti svoje bliznje (isto polne).Oni koji ih vole neka ih vole koliko hoce ,neka ih vode svojoj kuci neka im i deca ako je imaju budu COOOOLLLL,ali iskreno mislim da domacinska Srbija netreba da poturi dupe Cooollll manjini zarad njihovih ugrozenih prava.Sta je sa nasim pravima ,naturaju nam misljenja drugih ,predstavljaju se kao nasi predstavnici i pricaju ono sto mi ne mislimo.
 
Natrag
Top