Oholost i Sektaštvo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ubijate. Dakle, iznio sam notorne činjenice.

To bi ti volio da jesu. Na svui sreću ja sam našao zvanične podatke i SAD i Slap se pokazao opet kao veliki lažljivac.

Katolici su 1. po abortusu i u svijetu i u SAD, 23%-24% prave abortuse, prvi od svih religija pojedinačno, čak proporcionalno.

Drugi sa 12% su evangelički protesttanti, pojedinačno.

A 17 % su svi zajedno, Mormoni, JS, advent. i brojni drugi.

Slap uopšte ne koment. ono što mu se iznese, dakle ne osvrće se pa dajem prijedlog da ga svi blokiramo. Msm sa ove strane.

I to je jedini način sa njim kako treba.
Tvoja crkva je vekovima unazad mucila i ubijala zive ljude, zene, i decu, i ne bih me cudilo da izmislis kako su oni to sami trazili.

On to zna, zato projektuje svoje grijehe na nas, ne svoje lične nego svoje crkve.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Slap se pokazao opet kao veliki lažljivac.

Evo svjedočenja samih adventista:

Adventističke bolnice ubile su više crnaca nego Ku Klux Klan u čitavoj svojoj povijesti.


113517


Prijevod: Dokumentirana povijest o najmanje 15.000 pobačaja u adventističkim bolnicama. Uznemirujuće činjenice o pohlepi, obmani i ubojstvu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Prijevod: Dokumentirana povijest o najmanje 15.000 pobačaja u adventističkim bolnicama. Uznemirujuće činjenice o pohlepi, obmani i ubojstvu.

O oholosti i sektaštvu, koje i nastaje zbog oholosti svojih osnivača mogu se pisati enciklopedije. Primera za to ima mnogo i iz raznih su oblasti.

Recimo jedan od najvidljivijih je kod sektaša omiljena tvrdnja da jedino oni Boga slave na ispravan način. Zatim je tu tvrdnja da jedino oni imaju ispravnu "nauku". Kao i tvrdnja da jedino oni poznaju karakter Boga.

Kod pseudo-hrišćanskih (Hrišćanstvo je kod ovih sekti, samo maska za naivne) izraženo je obožavanje Starog Zaveta, posebno Dekaloga, na koji su izuzetno osetljivi.

Poznajući tu činjenicu, postavlja se opravdano pitanje na koji način se uopšte može opravdati doslovno prinošenje žrtve Molohu i kršenje zapovesti: NE UBIJ?

No kako vidimo, odgovor na ovo pitanje se može naći u radovima "vrsnih" plodova industrije nazovi teologije, koji za ovo flagrantno kršenje kako ljudskih,tako i pre svega Božanskih zakona i načela nalaze opravdanje u Svetom Pismu.

Baš tu svako sa iole malo poznavanja stvari može videti aroganciju, oholost, tamu kojom ove skupine licemera prosto odišu. Naime, isti će histerisati, nazivati paganima, satanistima svakoga ko ne posmatra hebrejima dati shabat, jede meso, svinjetinu, puši duhan, pije kavu, ili pivo (ovo nakon shabata predstavlja dodatak koji je oholo umetnut, jer u Svetom Pismu se nigde ne pominje zabrana ostalih mesa, kava ne postoji, duhan ne postoji,kao ni zabrana konzumacije alkoholnih pića) i nazivati to kršenjem Dekaloga (datog sinovima, fizičkim sinovima Jakova-Jakoba - Israela) dok će oholo, za svoje klanjanje Molohu, i kršenje zapovesti NE UBIJ nalaziti opravdanje u Pismima. O tome da će lagati i optuživati one koji opravdano vide kontradikciju i licemerstvo u delovanju ovih sektaša tako "navezanih" na Dekalog, za paganizam i klanjanje fetusima, iako nigde u paganskim religijama i praksama ne postoji niti je postojao kult fetusa, da i ne govorimo.

Uostalom klanjaoci Moloha su bili paganski Filistejci i Kananci. Deca, i život dece im nije predstavljao ništa.


No sve to kao da ne dopire do ovih svojom "naukom" zaslepljenih kultova. Što naravno nije za čudo, jer oni, kada se skine maska lažnog hrišćanstva, otkrivaju svoje stvarno verovanje i boga kome se zaista klanjaju. A to je kod skoro svih, ako ne i kod apsolutno svih. osnivač sekte i njegov ili njen lik i delo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kod pseudo-hrišćanskih (Hrišćanstvo je kod ovih sekti, samo maska za naivne) izraženo je obožavanje Starog Zaveta, posebno Dekaloga, na koji su izuzetno osetljivi.

Ove EGWiste ne interesira ni Dekalog. Njima treba samo subota iz Dekaloga. Zato im je "proročica" tvrdila da "četvrta zapovijed na kamenim pločama svijetli jače od ostalih devet"!? :)
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ove EGWiste ne interesira ni Dekalog. Njima treba samo subota iz Dekaloga. Zato im je "proročica" tvrdila da "četvrta zapovijed na kamenim pločama svijetli jače od ostalih devet"!? :)

Naravno, isto kao što su zaboravili i zapovest o Ljubavi koju je Bog lično izrekao, to za njih ne postoji, kao što ne postoji ni ostalih 9 zapovesti Dekaloga na koji su oni toliko "osetljivi".

O tome što si napisao svedoči i činjenica da se već pomenuta ne bi usudila da plagira i doslovno krade tuđe radove. Jer kao što znamo, pored Ne Ubij, u Dekalogu stoji i Ne ukradi. Kao i ne svedoči lažno.

Od ohole i arogantne osobe, koju su iz Metodista (o kojima takođe nemam neko posebno povoljno mišljenje, jer su iznedrili Alfreda Kinsija) izbacili jer je pokušavala da se nametne, drugo sem plagiranja, oholosti i lažnog "proroštva" se nije drugo moglo ni očekivati. Kakva osnivačica, takvi i njeni sledbenici.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Jeste brate on je, priznao je na forumu. Zar nisi citao?

Nisam čitao, stavi link tog njegovog posta gdje je priznao.


Rekoh, predmnijevao sam tako ne znajući uopće što tvrdi i piše. :)

Taman posla, lagao je maloletnice da je "profesor", spopadao ih, pa je dobio po nosu od jednog adventiste, nokautirao ga kad se saznalo!

Dakle, Miloš bi se potpuno uklapao i u onu temu o seksualnim zlostavljanjima. OK, ostanimo ovdje.

Medjutim ovde je glumio crnogorca, cas ekavica cas jekavica i tvrdio da je bivsi pravoslavac sto nikada nije ni bio, a na drugom forumu je bosanac!

Ma, glumio budalu. Zapravo, nije ni glumio.

Pokrenulo se pitanje na generalnoj o njemu, pa je dobio ukor, sto je navodno napadao staresine, ovo je cini mi se vec 2. put..
Koliko sam povezao odavde je i krenula istraga o Tripu (znam iz pouzdanih izvora da zaista jeste, ali nisam znao da je Tripo - Milos). Oni su izgleda saznali i resili da ga maknu (to je u isto vreme kada Tripo ovde vice kako hocemo da ga maknemo iz crkve), ali se umesao Valter Fajt, tako da je dobio ukor samo na 3 meseca. Kainos laze da to nije Milos Bogdanovic, sto je zaista zaista jadno.

I sa takvim likovima mi ovde razgovaramo svo vreme!

Neka Miloša. Nema boljeg strašila ispred "adventističkog tora".
 
Natrag
Top